خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » محاکمه دو پسر به خاطر آزار زن جوان در باغ سیب + عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

محاکمه دو پسر به خاطر آزار زن جوان در باغ سیب + عکس

محاکمه دو پسر به خاطر آزار زن جوان در باغ سیب + عکس

محاکمه دو پسر به خاطر آزار زن جوان در باغ سیب + عکس

۲ پسر جوان که زنی را به باغی برده و در آنجا مورد آزار و اذیت قرار داده بودند از سوی قضات دادگاه گناهکار تشخیص داده شده و به شلاق و تبعید محکوم شدند.

محاکمه دو پسر به خاطر آزار زن جوان در باغ سیب + عکس
محاکمه دو پسر به خاطر آزار زن جوان در باغ سیب + عکس

 

چندی قبل زن جوانی به کلانتری دماوند رفت و از حادثه Incident هولناکی خبر داد. او گفت که ۲پسر جوان که او را به‌عنوان  مسافر سوار خودروی پراید‌شان کرده بودند با تهدید وی را به باغ سیبی در دماوند کشانده و در آنجا مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند.

 

او گفت: من آرایشگر هستم. بعد از جدایی از شوهرم به تنهایی زندگی می‌کنم. روز گذشته وقتی می‌خواستم از محل کارم به خانه برگردم یک پراید سفیدرنگ توقف کرد و به‌عنوان مسافر سوار آن شدم. ۲پسر جوان سوار خودرو بودند و در بین راه یکی از آنها شروع به صحبت کرد. او می‌خواست با من طرح دوستی بریزد اما مخالفت کردم و گفتم که می‌خواهم از ماشین پیاده شوم اما راننده سرعت ماشین را بیشتر کرد. آنها تهدید کردند اگر سر و صدا کنم جانم را می‌گیرند و در نهایت من را به باغ سیبی بردند و مورد آزار و اذیت قرار دادند.

با ثبت اظهارات زن جوان تحقیقات برای دستگیری ۲ متهم آغاز شد و مأموران چند روز بعد توانستند آنها را در مخفیگاه‌شان دستگیر کنند. وقتی ۲ متهم تحت بازجویی قرار گرفتند اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت زن جوان را انکار کردند و گفتند که او با میل خودش همراه آنها به باغ سیب رفته است. یکی از آنها گفت: ما از مدتی قبل با زن جوان در ارتباط بودیم و او خودش همراهمان به باغ آمد. اظهارات متهمان در شرایطی بود که مأموران در جریان بازرسی از باغ تصاویری کشف کردند که ادعای متهمان را تأیید می‌کرد و حاکی از آن بود که هیچ اجباری برای رفتن شاکی به باغ سیب وجود نداشته است. در این شرایط نام زن جوان نیز در بین متهمان پرونده قرار گرفت و چند روز قبل هر سه نفر محاکمه شدند.
در این جلسه که در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی و با حضور قاضی تولیت برگزار شد ۲پسر جوان از کاری که کرده بودند ابراز ندامت کردند و زن جوان نیز قبول کرد که به دروغ ادعا کرده بود که ربوده شده است. با وجود این قضات دادگاه پس از شور هر ۳نفر را گناهکار تشخیص دادند و زن جوان را به تحمل۱۰۰ضربه شلاق Whip و ۲پسر جوان را به ۲سال تبعید و تحمل ۱۰۰ضربه شلاق محکوم کردند

 

 

محاکمه دو پسر به خاطر آزار زن جوان در باغ سیب + عکس

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *