خانه » اخبار روز » مجری مشهور برنامه گلخانه پدر شد +تصویر

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

مجری مشهور برنامه گلخانه پدر شد +تصویر

مجری مشهور برنامه گلخانه پدر شد +تصویر

مجری مشهور برنامه گلخانه پدر شد +تصویر

honar618

“شاهین جمشیدی” مجری در گفت‌و‌گویی به مناسبت روز پدر گفت: اولین سالی است که حس شیرین پدرشدن را تجربه می‌کنم. چه مرد، چه زن با بچه‌دارشدن ریشه و هویت پیدا می‌کنند به ویژه مردها که در مملکت ما ستون‌های خانواده هستند.

وی درخصوص رابطه خودش با پدرش عنوان کرد: رابطه ما علاوه بر پدر و فرزندی رابطه‌ای دوستانه بود اما این دوستی باید مرز داشته باشد تا حرمت پدر حفظ شود.

شخصیت پدر با توجه به برداشت غلط ما همیشه با خشونت و اخم همراه نیست بلکه پدرشخصیتی با گذشت و مهربان است که می‌تواند اینگونه پدری‌اش را اثبات کند.من هم سعی می‌کنم مثل پدرم عشق و رفات نسبت به فرزندم داشته باشم.

وی با اشاره به ویژگی بارز پدران ایرانی بیان کرد: ما یک ایرانی هستیم و هر موضوعی برایمان یک ارزش ویژه‌ای دارد. پدرشدن یک رحمت الهی است و خدا به مردها نگاه ویژه‌ای دارد. پدر ایرانی بسیار سخت‌کوش است و قلبش برای فرزندش می‌تپد.

جمشیدی تصریح کرد: پدر، فرزندان و خانواده خود را ویژه دوست دارد. شاید در کشور‌های دیگر پدران نسبت به فرزندان خود تا سن خاصی مسئولیت پذیر باشد ولی نمونه پدرایرانی هرگز اینگونه نیست و همیشه عاشق است.

این مجری با تبریک روز پدر به پدران ایرانی اظهار داشت: به خانواده‌ها می‌گویم که کمی بیشتر هوای پدران و همسران خود را داشته باشند چون در این روزها مرد بودن سخت و مرد ماندن سخت‌تر است، دست همه پدران ایرانی را می‌بوسم.

شاهین جمشیدی,مجری برنامه گلخانه,عکس شاهین جمشیدی,عکس همسر شاهین جمشیدی,پدر شدن شاهین جمشیدی,مطالب جذاب

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *