خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سینما » اخبار سینما » مجریان تلویزیونی تحویل سال ۹۶ +معرفی برنامه ها


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

مجریان تلویزیونی تحویل سال ۹۶ +معرفی برنامه ها

مجریان تلویزیونی تحویل سال ۹۶ +معرفی برنامه ها

مجریان تلویزیونی تحویل سال ۹۶ +معرفی برنامه ها

مجریان تلویزیونی تحویل سال 96 +معرفی برنامه ها

مجریان سال تحویل ۹۶

با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال شبکه های مخنلف تلویزیونی صدا سیما در تدارک ویژه برنامه سال تحویل می باشند.

تهیه کنندگان و سازندگان تمامی سعی شان را میکنند تا در لحظات تحویل سال خاطرات خوبی را برای مخاطبین ایجاد کنند و به نوعی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

در ادامه به معرفی این برنامه ها و مجریان شان می پردازیم

برنامه های سال تحویل نوروز 96

شبکه سه سیما برنامه سه ستاره  با اجرای احسان علیخانی

سومین فستیوال تلویزیونی سه ستاره از شنبه ۱۴ اسفند روی آنتن میرود. این برنامه با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی به مدت ۷ شب از شبکه سه سیما پخش و برترین های تلویزیون در یک نظرسنجی مردمی به رأی گذاشته میشود.

سه ستاره ۹۶ امسال هم با همان ویژگی دو دوره گذشته تولید و پخش میشود که کاندیداهای منتخب توسط هیات داوران که ترکیبی از نام های متفاوت در حوزه های مختلف هستند به مردم معرفی و توسط خود مردم انتخاب میشوند و در پایان نیز تندیس سه ستاره توسط  مخاطبان به برگزیده ها اهدا میشود.

یکی دیگر از ویژگی های سه ستاره برگزاری یک مشارکت جمعی است که به زودی جزییات آن رسانه ای و قرار است به وأسطه این پویش، یک اتفاق مردمی رقم بخورد.

همچنین احسان علیخانی با توجه به همزمان بودن سال تحویل با ولادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر آیتم های خاصی را به مناسبت این روز در نظر گرفته است.

گفتنی است سه ستاره ۹۵ به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی از شنبه ۱۴ اسفند درحالی از شبکه سه سیما روی آنتن میرود که بعد از پخش ۷ قسمت با یک وقفه هفت روزه ویژه برنامه سال تحویل از همین شبکه پخش خواهد شد.

برنامه های سال تحویل 96

شبکه یک سیما / برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا

برنامه تحویل سال نوروز ۹۶ شبکه یک به تهیه کنندگی افشین حسین خانی که این روزها برنامه صبحگاهی فرمول یک را هم در حال پخش دارد می باشد.

 که البته نهایی شدن اجرای سید علی ضیا و پخش ویژه برنامه «فرمول یک» برای تحویل سال، به نظر مدیران شبکه یک سیما بستگی دارد. البته باز هم به نظر می‌رسد این موافقت صورت گیرد و علی ضیا با برنامه‌ای ویژه، سال جدید را تحویل خواهد کرد.

در میان شبکه‌های سراسری سیما، شبکه‌ های دو و پنج سیما که سال گذشته با اجرای احسان کرمی و ژیلا صادقی مهمان خانه‌های مردم شد، برای سال تحویل ۹۶ برنامه‌ای تاکنون اعلام نکرده است و در سکوت خبری مدیران این شبکه به استقبال نوروز می‌روند.

اما شنیده‌ها حاکی از این است که احسان کرمی، فرزاد حسنی و یا محسن آزادی، آغاز بهار ۹۶ را جشن بگیرند.

گفتنی است؛ دیگر شبکه‌های رسانه سیما نیز مانند چهار، نسیم، جام جم، قرآن و… نیز در تدارکاتی هستند که هرکدام در روزهای آتی اخبار خود را منعکس خواهند کرد.

برنامه های سال تحویل ۹۶

 

 

مجریان تلویزیونی تحویل سال ۹۶ +معرفی برنامه ها

 

پیشنهاد ما

Rhona Mitra در نقش دکتر راشل

بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی

بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی بیوگرافی و عکسهای بازیگران سریال آخرین کشتی   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *