خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » مجازات بازیگر مرد به جرم تجاوز به همبازی زن در تئاتر!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

مجازات بازیگر مرد به جرم تجاوز به همبازی زن در تئاتر!

مجازات بازیگر مرد به جرم تجاوز به همبازی زن در تئاتر!

مجازات بازیگر مرد به جرم تجاوز به همبازی زن در تئاتر!

زن جوان که همبازی مرد بازیگر در تئاتر شده بود به جرم تجاوز جنسی از این بازیگر مرد شکایت کرد. اما گویا ماجرای شکایت دوروغ بوده و زن قصد داشته که از این مرد بازیگر ایرانی انتقام بگیرد.بازیگر

مرد ایرانی که به دلیل تجاوز جنسی بازداشت شد و تبرئه شد

 

رسیدگی به این پرونده با شکایت بازیگر زن تئاتر در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد. او به رئیس دادگاه گفت:من مدت هاست تئاتر بازی می کنم. چندی قبل در یک تئاتر نقش نوعروسی را داشتم و داماد هم یکی از بازیگران معروف تئاتر بود. پس از تمرین و اجرای تئاتر، بازیگر مرد به من ابراز علاقه کرد و مدعی شد قصد ازدواج با مرا دارد. به دلیل این که تصور می کردم زوج هنری خوبی خواهیم شد، به پیشنهادش جواب مثبت دادم. هر بار از او می خواستم به خواستگاری بیاید، بهانه می آورد و می گفت بزودی این کار را می کند.

وی ادامه داد:هفته گذشته به مسافرت رفتیم. قرار بود شرایط آن شهر را برای اجرای تئاتر بررسی کنیم که مرد جوان در آنجا با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. باورم نمی شد او این نیت شیطانی را در سر داشته و به بهانه ازدواج مرا فریب داده است. بعد از این ماجرا به تهران بازگشته و شکایتی را مطرح کردم.

با این شکایت پرونده ای تشکیل و مرد بازیگر با دستور قضایی دستگیر شد. او در بازجویی منکر اتهامش شد و گفت:من و شاکی، همبازی هم بودیم. بعد از مدتی به او علاقه مند شده و از وی خواستگاری کردم. اما پس از مدتی متوجه شدم اختلافات زیادی با هم داریم و نمی توانیم خوشبخت شویم. به همین دلیل به او گفتم از ازدواج منصرف شده ام و دیگر نمی خواهم با هم ارتباط داشته باشیم. دختر جوان وقتی از تصمیم من با خبر شد، برای انتقام این شکایت دروغ را مطرح کرد تا مرا به دردسر بیندازد. من مرتکب تجاوز به عنف نشدم و اتهام را قبول نمی کنم.

پس از تحقیقات تکمیلی، قضات برای تصمیم گیری وارد شور شده و با توجه به این که شاکی بدون اجبار و زور با متهم همراه شده بود و دلایل موجود در پرونده، مرد جوان را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و او را به اتهام ارتباط پنهانی به 99 ضربه شلاق محکوم کردند.

با اعتراض شاکی به حکم دادگاه، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد و قضات دیوان عالی کشور دیروز حکم را تائید کردند.

شکایت زن جوان از تجاوز بازیگر معروف به او

 

مجازات بازیگر مرد به جرم تجاوز به همبازی زن در تئاتر!

تاپ ناز

مجازات بازیگر مرد به جرم تجاوز به همبازی زن در تئاتر!,فان جو,اخبار حوادث, اخبار فرهنگی, تجاوز جنسی,تجاوز به بازیگر زن,

پیشنهاد ما

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *