خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » متن و خودکشی بیژن سلطانی در دفتر حزب کارگزاران +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

متن و خودکشی بیژن سلطانی در دفتر حزب کارگزاران +عکس

متن و خودکشی بیژن سلطانی در دفتر حزب کارگزاران +عکس

متن و خونازدکشی بیژن سلطانی در دفتر حزب کارگزاران +عکس

متن و خودکشی بیژن سلطانی در دفتر حزب کارگزاران +عکس,فان جو,اخبار سیاسی و جامعه

جزئیات کامل همراه با متن مرگ خود خواسته یک مرد در دفتر حزب کارگزاران

بعد از ظهر روز جمعه با اعلام کلانتری ۱۰۵ سنایی  مبنی بر کشف جسد حلق آویز شده یک مرد در دفتر محل کارش بازپرس مرادی کشیک قتل پایتخت در محل حادثه حاضر شد. بررسی ها نشان می داد مردی که احتمالا از اعضای حزب کارگزاران است به دلیل نامعلومی در دفتر این حزب واقع در میدان ۷ تیر خود را حلق آویز کرده است به دستور بازپرس جسد برای تعیین علت تامه مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و اکیپی از کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا علت این مرگ خودخواسته را کشف کنند.اوراق شناسایی که همراه این فرد بوده است نشان می دهد که در صورت صحت آنها متوفی (ب.س ) نام دارد.

 

 

متن به جا مانده از بیژن سلطانی : حزب کارگزاران سازندگی به من اعلام کرد به دلیل مشکلات مالی توان پرداخت حقوق مرا ندارد.

 

متن و خودکشی بیژن سلطانی در دفتر حزب کارگزاران (عکس)

 

واکنش کرباسچی به خودکشی یک مرد در دفتر حزب کارگزاران

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی، شخصی که روز گذشته در دفتر این حزب خودکشی کرده را عضو متبوع خود ندانست و گفت: نامبرده بازنشسته شهرداری بوده است.غلامحسین کرباسچی درباره خودکشی فردی در دفتر حزب کارگزاران سازندگی افزود: فرد متوفی بازنشسته شهرداری بوده است و به دلایل مشکلات مالی آقای مهندس علیخانی که از زمان شهرداری ایشان را می شناخت، وی را برای انجام امور حسابداری و پیگیری نامه ها در دبیرخانه به استخدام درآورده بود .

 

وی ادامه داد: فرد متوفی به دلیل اینکه مورد اعتماد بوده و از جهتی برای کمک به وی برای تامین هزینه های زندگیش در دفتر حزب مشغول بکار شده بود.

 

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی اظهارداشت: ایشان کلید ورود ساختمان را برای روزهای کاری در اختیار داشته ولی روز گذشته مصادف با جمعه به دفتر مراجعه به این عمل کرده است؛ زمانی که یکی از اعضای حزب به دفتر برای انجام اموری مراجعه می کند با جنازه وی مواجه شده و پلیس را در جریان امور قرار می دهد .

 

کرباسچی گفت: حزب کارگزاران سازندگی به این متوفی و به یک نفر نیروی خدماتی برای امور نظافت حقوق پرداخت می کند و پرداختی دیگری به افراد ندارد و حتی اعضا باید حق عضویت بپردازند و حزب امکانات پرداخت حقوق را ندارد.

 

متن و خودکشی بیژن سلطانی در دفتر حزب کارگزاران +عکس

منبع:ناز وب

متن و خودکشی بیژن سلطانی در دفتر حزب کارگزاران +عکس,فان جو,اخبار سیاسی و جامعه

پیشنهاد ما

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر تجاوز گروهی به دختر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *