خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » ماجرای گم شدن لباس تیم ملی ایران


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ماجرای گم شدن لباس تیم ملی ایران

ماجرای گم شدن لباس تیم ملی ایران

ماجرای گم (ناپدید) شدن لباس تیم ملی ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، پس از جلسه هماهنگی پیش از بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر که صبح روز گذشته (چهارشنبه) برگزار شد، مسئولان هر دو تیم به این توافق رسیدند که تیم ملی فوتبال قطر در بازی امروز با پیراهن‌های سفید و تیم ملی ایران با لباس قرمز وارد زمین شود.

این در حالی بود که بر اساس قرعه‌کشی و برنامه مسابقات قطر میزبان این بازی به حساب آمده و می‌بایست قرمز می‌پوشید.

مسئولان تیم ملی فوتبال ایران از قطری‌ها خواهش کرده بودند که در صورتی که مشکلی برایشان پیش نمی‌آید با پیراهن سفید در زمین حاضر شوند تا ایران بتواند از لباس سفید استفاده نکرده و قرمز بپوشند. درباره این که چرا ایران چنین درخواستی را داشت، دلایل مختلفی شنیده شده است.

** به سرقت رفتن یا گم شدن لباس ملی‌پوشان

در یکی از رسانه‌ها عنوان شده بود که لباس‌های برخی از ملی‌پوشان از جمله لباس‌های دروازه‌بانان تیم ملی به سرقت رفته است، البته در استرالیا وقتی چنین اتفاقی هم رخ دهد، عنوان نمی‌شود که لباس های به سرقت رفته است، بلکه آنها از واژه گم شدن استفاده می‌کنند و وقتی دزدی به اثبات نرسد و دزدی وجود نداشته باشد، واژه دزدی به کار نمی‌برند.

در هر حال این که تعدادی از لباس‌های ملی‌پوشان از جمله دروازه‌بانان ناپدید شده است، قطعی است و مسئولان تیم هم صحت آن را تایید کرده‌اند. اما این که به سرقت رفته یا گم شده است، مشخص نیست.

البته یکی از مسئولان تیم ملی عنوان کرد که لباس‌های گم شده، پیدا شده است، اما این که مسئولان ایرانی به چاپ خانه ای در سیدنی سفارش حک شدن اسامی دروازه‌بان‌ها را روی پیراهن ها داده بودند هم صحت دارد.

** مخالفت AFC با نقش پر رنگ “یوزپلنگ” روی پیراهن ملی‌پوشان

بنا بر اعلام مسئولان تیم ملی ایران کنفدراسیون فوتبال آسیا با نقش پر رنگ “یوزپلنگ” که روی تیم پیراهن سفید ایران که در بازی اول ایران مقابل بحرین وجود داشت، مخالفت کرده است. حتی عنوان شده که جریمه ای برای ایران به خاطر این اقدام در نظر گرفته می‌شود، چرا که لباس های معرفی شده ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا چنین نبوده و تصویر یوزپلنگ مانند پیراهن تیم در جام جهانی برزیل، کمرنگ‌تر بوده است.

در هر حال مسئولان تیم ملی ایران اکنون منتظر حکم AFC در باره این اقدام شان در بازی با بحرین هستند. تا این لحظه AFC هنوز چیزی اعلام نکرده است.

این علت با توجه به این که نقش یوزپلنگ روی تمام پیراهن‌های سفید تیم ملی ایران همگی پر رنگ است، این شائبه را به وجود آورده که ایران برای فرصت سازی در جهت تهیه لباس‌های سفید رنگی که نقش یوزپلنگ کم رنگی دارند، برای بازی با تیم ملی قطر از حریف درخواست کرده تا در بازی امروز لباس سفید بپوشد تا ملی‌پوشان ما فعلا از لباس های سفیدی که به همراه استفاده نکنند.

آیا لباس لباس تیم ملی دزدیده شده؟,آیا لباس لباس تیم ملی ناپدید شده؟,آیا لباس لباس تیم ملی گم شده؟,ایا لباس دروازه بان تیم ملی سرقت شده؟,علت قرمز پوشیدن تیم ملی جام ملت ها,ماجرای دزدیدن شدن لباس تیم ملی فوتبال,ماجرای دزدیده شدن لباس تیم ملی فوتبال,ماجرای سرقت شدن لباس تیم ملی فوتبال,ماجرای ناپدید شدن لباس تیم ملی فوتبال,ماجرای ناپدید شدن لباس سفید تیم ملی فوتبال,ماجرای گم (ناپدید) شدن لباس تیم ملی ایران,ماجرای گم شدن لباس تیم ملی,ماجرای گم شدن لباس تیم ملی ایران,ماجرای گم شدن لباس تیم ملی فوتبال,اخبار,اخبار ورزشی

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *