خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » ماجرای کتک خوردن علیرام نورایی از باران کوثری چیست؟! +عکس همسرش


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ماجرای کتک خوردن علیرام نورایی از باران کوثری چیست؟! +عکس همسرش

ماجرای کتک خوردن علیرام نورایی از باران کوثری چیست؟! +عکس همسرش

ماجرای کتک خوردن علیرام نورایی از باران کوثری چیست؟! +عکس همسرش

علیرام نورایی و همسرش

ماجرای کتک خوردن علیرام نورایی از باران کوثری چیست؟! +عکس همسرش, فان جو ,alirum nurai instagram,اصلاح طلبان,بازیگران قلاده‌های طلا,بیوگرافی ابوالقاسم طالبی,بیوگرافی باران کوثری,بیوگرافی علیرام نورایی,بیوگرافی کمال تبریزی,سران فتنه,طرفداران محمد خاتمی,فتنه 88,قلاده‌های طلا,همسر باران کوثری,همسر علیرام نورایی,اخبار داغ

 

علیرام نورایی متولد ۱۸ فروردین ۱۳۵۶ در تهران قد : ۱۹۰، فارغ‌التحصیل رشته کامپیوتر از دانشگاه جهاد است. وی از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه تئاتر شروع کرد و همچنین فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۸۴ با ایفای نقش در فیلم سینمایی «گرگ و میش» آغاز نمود. از دیگر فعالیت‌های وی می‌توان به حضور در تئاترهای مختلف، فیلم‌های کوتاه، جشنواره تئاتر دانشجویی و مجموعه‌های تلویزیونی اشاره کرد.

وی تا کنون در سریال‌ های آسپرین (سینمای خانگی) پول کثیف، جابربن حیان، ماتادور، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، سینمایی سیب ترش، قلاده‌های طلا، پله، همیشه سینما و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد در اپیزودهای شب شکار، گنجشک‌های شاهد، نور در تاریکی، بعضی آرزوها بازی کرده است.

او همچنین مربی ورزش پارکور است.

همسر علیرام نورایی همسر باران کوثری قلاده‌های طلا فتنه 88 طرفداران محمد خاتمی سران فتنه بیوگرافی کمال تبریزی بیوگرافی علیرام نورایی بیوگرافی باران کوثری بیوگرافی ابوالقاسم طالبی بازیگران قلاده‌های طلا اصلاح طلبان alirum nurai instagraminstagram alirum.nurai

علیرام نورایی در گفتگویی درباره اینکه عنوان می شود مظلوم ترین بازیگر سینما به شمار می رود، گفت: به صورت حرفه ای به کارم نگاه کرده ام و اصلا خودم را مظلوم نمی بینم، بلکه در برخی موارد ایستاده ام و با تمام حواشی و اتفاقاتی که افتاد اصلا عقب نشینی نکردم، البته قبول دارم که در حرفه ام کمی بدشانس بوده ام.

وی ادامه داد: اتفاقی که سال های پیش منتظر آن بودم، با کمی شانس می توانست در بسیار زودتر از این رخ دهد؛ من دقیقا زمانی وارد سینما شدم که دوران چشم رنگی ها بود که البته بسیار هم زود گذشت، البته وقتی الان به آن سال ها نگاه می کنم خدا را شکر می کنم که قدم به قدم و با نقش های کوچک پیشرفت کردم چرا که اگر زود ار این اتفاق می افتد زود هم خارج می شدم

بازیگر «قلاده های طلا» اظهار داشت: مسیر سخت و طولانی بود ولی به لحظه به لحظه آن افتخار می کنم؛ چرا که خیلی یاد گرفتم؛ البته شاید دوست داشتم در سن ۲۵ سالگی به طور مثال اسمم در سر در سینماها قرار بگیرد، ولی خوشحالم که این اتفاق نیفتاد؛ چرا که اگر اینگونه می شد، الان باید دنبال شغل دیگری می گشتم.

نورایی تصریح کرد: بازیگران زیادی بودند که با سریال های پرطرفداری وارد سینما شدند، ولی الان دیگر نامی از آنها نیست.

علیرام نورایی و همسرش

علیرام نورایی و همسرش

وی درباره حضورش در فیلم «قلاده های طلا» و تبعات آن با وجود آگاه بودن از حاشیه های فیلم «پایان نامه» گفت: اصلا فیلم قلاده های طلا قابل مقایسه با پایان نامه نیست و از سوی دیگر در جریان تبعات بازی در «قلاده های طلا» بودم و ترس هم داشتم که باید با یکسری مسائل روبه رو شوم؛ ولی وقتی با ابوالقاسم طالبی قبل از کلید خوردن کار صحبت کردم و بیشتر به انگیزه ساخت این فیبلم در آن زمان پی بردم، باری خودم هم انگیزه شد.

بازیگر «قلاده های طلا» تصریح کرد: ما با هر دیدگاه فکری و سیاسی باید همدیگر را به عنوان خواهر و برادر قبول داشته باشیم و وقتی متوجه این انگیزه کارگردان شدم بیشتر جذب فیلم شدم.

نورایی افزود: دغدغه طالبی این بود که یادمان نرود که همه ما هموطن و خواهر و برادر هستیم و یادمان نرود که تفاوت دیدگاه سیاسی باعث نشود که دشمن درجه یک همدیگر شویم در زمانی که تمام دنیا برایمان چنگ و دندان نشان می دادند و البته این انگیزه شخصی ام هم بود.

وی در پاسخ به این سوال که در سال ۸۸ به کدام جناح سیاسی رای داده اید، تصریح کرد: این سوال بسیار شخصی است، البته من وارد بازی های سیاسی شدم  علی رغم میل باطنی ام؛ البته دوست داشتم به کارم حرفه ای نگاه کنم و نقش ام در قلاده های طلا پتانسیل زیادی برای پیشرفتم داشت.

بازیگر «قلاده های طلا» گفت: کار اکشن در سینمای ما گم است ولی من می توانستم این کار را در نقشم در این فیلم به نمایش بگذارم، البته قبل از بازی در «قلاده های طلا» برای سال ها هیچ پیشنهاد بازی سینمایی نداشتم؛ البته تله فیلم و نقش های کوتاه در سریال ها داشتم، ولی در این مدت یک فیلمساز با من تماس نگرفت که نقشی را به من پیشنهاد دهد.

نورایی با بیان اینکه بعد از بازی در «قلاده های طلا» کار سینمایی انجام دادم، افزود: این مسئله که فلان بازیگر برای یک پروژه ای شرط بگذارد که اگر فلان بازیگر در فیلم بازی کند، من در پروژه حضور نخواهم داشت و به نظرم این مسئله در هنر و در حرفه سینما جایگاهی ندارد؛ چرا که وظیفه بازیگران بازی نقش است و این شرط گذاشتن ها اصلا وجهه خوبی نیست و اینگونه اتفاقات بعد از بازی ام در «قلاده های طلا» برایم خیلی اتفاق افتاد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با بازیگری که چنین شرطی را گذاشته بود در محافل سینمایی روبه رو شده اید یا خیر، اظهار داشت: خیلی در محافل سینمایی حضور ندارم و شاید خیلی هم دیگران دوست ندارند که من حضور داشته باشم.

بازیگر «قلاده های طلا» درباره اخراجش از یک محفل سینمایی توسط کمال تبریزی گفت: داستان قشنگی نبود آن شب و آن زمان هم مصاحبه های زیادی انجام دادم ولی بعد از مدتی به این نتیجه رسیده ام که این مسائل درون سینمایی است و بهتر است که دیگر مصاحبه نکنم.

همسر علیرام نورایی همسر باران کوثری قلاده‌های طلا فتنه 88 طرفداران محمد خاتمی سران فتنه بیوگرافی کمال تبریزی بیوگرافی علیرام نورایی بیوگرافی باران کوثری بیوگرافی ابوالقاسم طالبی بازیگران قلاده‌های طلا اصلاح طلبان alirum nurai instagramعلیرام نورایی و همسرش

نورایی در ادامه صحبت هایش درباره بایکوت شدنش بعد از حضور در «قلاده های طلا» گفت: فکر نمی کردم تا این اندازه بی رحمانه با این نقش برخورد شود.

وی در پاسخ به این سوال که پیش از بازی در قلاده های طلا حاشیه های ایجاد شده برای بازیگران فیلم «پایان نامه» را دیده  بودید، گفت: باز هم می گویم که قلاده های طلا اصلا با پایان نامه قابل مقایسه نیست، حداقل از لحاظ ساختاری و قصه قابل مقایسه نیستند و معتقدم «قلاده های طلا» یک سینمای قابل دفاع بود.

بازیگر «قلاده های طلا» گفت: این فیلم یک تریلر سیاسی و جاسوسی بود، ولی می توان زمان و مکان فیلم را حذف کرد و در بسیاری از کشورها آن را به نمایش گذاشت؛ به عبارت دیگر می توان در کشورهای دیگر آن را به نمایش گذاشت و اصلا هم عنوان نکنیم که قصه مربوط به کشور ایران است.

نورایی در پاسخ به این سوال که برای بازی در این فیلم گول خوردی، افزود: من نقشی که در این فیلم بازی کردم را دوست دارم و تبعات آن را هم پذیرفتم و نقش ام ارزش این کار را داشت؛ البته پول خوبی هم نگرفتم و شاید دستمزدم در این فیلم کمتر از دستمزدم در فیلم قبلی ام بوده است و اصلا اینگونه نبود که بعد از بازی در این فیلم خانه خریده باشم و یا ماشین گرانقیمتی بخرم.

وی با بیان اینکه برخی افراد به صورت معنوی از من حمایت کردند، اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه تهران شدیدا از من حمایت معنوی کردند و وقتی در فضای مجازی به من توهین می شد، این دانشجویان از من حمایت کردند.

بازیگر «قلاده های طلا» تصریح کرد: مسیری که بعد از قلاده های طلا طی کردم، مسیر بدی نیست و الان هم راضی هستم و افتخار می کنم که در پروژه قلاده های طلا بازی کنم.

همسر علیرام نورایی همسر باران کوثری قلاده‌های طلا فتنه 88 طرفداران محمد خاتمی سران فتنه بیوگرافی کمال تبریزی بیوگرافی علیرام نورایی بیوگرافی باران کوثری بیوگرافی ابوالقاسم طالبی بازیگران قلاده‌های طلا اصلاح طلبان alirum nurai instagram

نورایی درباره کتک خوردن از باران کوثری بعد از بازی در «قلاده های طلا» گفت: اینگونه نبود داستان و شاید عده ای دوست داشتن اینگونه القا کنند، البته با گروهی که در کنار وی بودند به صورت لفظی درگیر شدیم این اتفاق به قدری کدر است که فقط حال آدم را بر هم می زند.

وی گفت: ما مثلا کار هنری می کنم و اینگونه رو در روی یکدیگر قرار گرفتن فقط برای اینکه اختلاف عقیده داریم، کار زشتی است. البته از برچسب هایی مانند وطن فروش را به من زده اند. البته در آن زمان هجمه زیادی علیه من در فضای مجازی ایجاد شد البته من در این جامعه زندگی می کنم و واقعا عکس العمل افراد در جامعه آن عکس العمل هایی نبود که برخی در اینستاگرامم انجام می دادند.

بازیگر «قلاده های طلا» تصریح کرد: نمیخواهم بگویم بازیگر محبوبی هستم ولی آنقدری که برخی دوستان تلاش کردند نشان دهند بازیگر منفوری نیستم؛ چرا که بین مردم زندگی می کنم و عکس العمل ها را می بینم ولی عده ای دوست داشتند مرا منفور نشان دهند.

نورایی در پاسخ به اینکه شاید به خاطر سکوتت این همه هجمه علیه تو راه افتاد، خاطر نشان کرد: من سعی می کنم به هدفی که برای خودم در بازیگری تعیین کرده ام، برسم و با وجود گذشت سال های زیادی هنوز در تلاش هستم که به آن هدفم برسم و می خواهم این کار به شکل درست و بدون پارتی و پول برایم رخ دهد.

وی افزود: من در مقابل حاشیه ها سکوت کردم ولی وقتی کار به جایی رسید که افراد فحش ناموس به من دادند، دیگر گفتم که حرف می زنم و تعداد زیادی از رسانه ها در طول روز با من مصاحبه می کردند که این مسئله را داغ تر کنند، البته برخی خودشان حرف هایی را از قول من مطرح می کردند و حاشیه ها در حال بزرگ تر شدن بود، تا جایی که تصمیم گرفتم دیگر صحبت نکنم و تنها می خواستم به حرفه ام فکر کنم.

همسر علیرام نورایی همسر باران کوثری قلاده‌های طلا فتنه 88 طرفداران محمد خاتمی سران فتنه بیوگرافی کمال تبریزی بیوگرافی علیرام نورایی بیوگرافی باران کوثری بیوگرافی ابوالقاسم طالبی بازیگران قلاده‌های طلا اصلاح طلبان alirum nurai instagram

وی گفت: در پارک شهر هم رو دررویی اتفاق افتاد که متاسفانه منجر به درگیری فیزیکی شد ولی من در آن درگیری کتک نخوردم.

«باران کوثری»  با همراهی دو نفر از عوامل پشت صحنهٔ سینما، ابتدا اقدام به توهین به «نورایی» کرده و در ادامه حتی قصد درگیری با او را داشته‌اند که البته موفق هم نشده‌اند.

به هر حال «باران کوثری» با برخورد فاشیستی اخیر خود در تئا‌تر شهر نشان داد که هنوز روحیات پری بلنده ها و «شعبان‌بی‌مخ‌ها» و «جاهل مسلک‌ها» ی دههٔ بیست و سی تهران قدیم زنده است و در عین ناباوری، این بار در نزدیکی یکی از مراکز به اصطلاح فرهنگی تهران و جایی که آن را مرکز روشنفکری پایتخت می‌نامند و حتی جالب‌تر، در میان هنرمندانی که داعیهٔ «فرهنگی» بودن آن‌ها گوش فلک را کر کرده است، این روحیات خشن و بدوی، دوباره بروز و ظهور پیدا کرده است.

ماجرای کتک خوردن علیرام نورایی از باران کوثری چیست؟! +عکس همسرش

ساتین

ماجرای کتک خوردن علیرام نورایی از باران کوثری چیست؟! +عکس همسرش, فان جو ,alirum nurai instagram,اصلاح طلبان,بازیگران قلاده‌های طلا,بیوگرافی ابوالقاسم طالبی,بیوگرافی باران کوثری,بیوگرافی علیرام نورایی,بیوگرافی کمال تبریزی,سران فتنه,طرفداران محمد خاتمی,فتنه ۸۸,قلاده‌های طلا,همسر باران کوثری,همسر علیرام نورایی,اخبار داغ

پیشنهاد ما

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر تجاوز گروهی به دختر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *