خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سلامت » ماجرای پیوند قلب نوزاد ۴ ماهه +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ماجرای پیوند قلب نوزاد ۴ ماهه +عکس

ماجرای پیوند قلب نوزاد ۴ ماهه +عکس

ماجرای پیوند قلب نوزاد ۴ ماهه +عکس

%d9%be%db%8c%d9%88%d9%86%d8%af-%d9%82%d9%84%d8%a8-funjoo

نوزاد ۴ ماهه به دلیل مشکلاتی که داشت قلبش در حال از کار افتادن بود. پدر و مادر این نوزاد لحظه پیوند قلبش را در اینترنت به اشتراک گذاشتند.

 

اقدام جالب پدر و مادر نوزاد ۴ ماهه هنگام عمل پیوند فرزندشان

اقدام جالب این پدر و مادر عکس هایی است که از لحظه به لحظه ی عمل پیوند قلب نوزادشان گرفتند و به اشتراک گذاشتند. کار این والدین سوژه رسانه ها شد.

“مولی” و “سم دولان” والدین “هنری” نوزاد ۴ ماهه ای که تحت عمل جراحی پیوند قرار گرفته بود در اقدامی جالب، لحظه به لحظه عمل پیوند فرزندشان را برای دوستان و کسانی که مشتاقانه پیگیر سرنوشت این عمل بودند منعکس کردند.

“هنری” پسر ۴ ماهه این زوج که از مشکلات جدی قلبی رنج می برد، تحت عمل پیوند قلب قرار گرفته بود. پدر و مادر “هنری” عکسهایی از شروع تا پایان عمل شامل تصویر فرزندشان در اتاق عمل و بر روی تخت جراحی، ورود پزشکان به اتاق عمل، اعضای تیم جراحی، قلب قدیمی، قلب جدید و یک دستگاه بای بس را بصورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن EASE به اشتراک گذاشتند.

آخرین آپدیت آنها در ساعت ۴٫۳۰pm انجام شد:” هنری قلب جدید را پذیرفت”. پسر آنها که ۱۲ هفته زودتر به دنیا آمده بود به علت مشکلات قلبی با تشخیص پزشکان در نوبت پیوند قلب قرار گرفت و بعد از ۵ ماه انتظار، سرانجام قلب جدید برای نوزاد آنها مهیا شد. گفتنی است این زوج که دارای دو دختر نیز هستند صفحه ای را در فیسبوک با نام Hope for Henry ایجاد کردند و از مردم خواستند تا برای بهبود فرزندشان دعا کنند. همچنین دوستداران “هنری” نیز در عملی تحسین برانگیز با راه اندازی صفحه ای با نام GoFundMe توانستند حدود ۲۰۰۰۰ دلار برای کمک به پرداخت هزینه عمل وی جمع آوری کنند.

عکس عمل پیوند قلب نوزاد ۴ ماهه

ماجرای پیوند قلب نوزاد 4 ماهه که جالب است

تصاویر لحظه به لحظه از پیوند قلب نوزاد

ماجرای پیوند قلب نوزاد 4 ماهه که جالب است

عکس از عمل پیوند قلب نوزاد

ماجرای پیوند قلب نوزاد 4 ماهه که جالب است

والدینی که از عمل پیوند قلب نوزادشان عکس گرفتند

 

ماجرای جالب عمل پیوند قلب نوزاد ۴ ماهه

 

ماجرای پیوند قلب نوزاد ۴ ماهه +عکس

ناپ ناز

ماجرای پیوند قلب نوزاد ۴ ماهه +عکس,فانجو,

پیشنهاد ما

نکاتی برای داشتن روزه ای راحت بدون تشنه و گرسنه شدن

نکاتی برای داشتن روزه ای راحت بدون تشنه و گرسنه شدن

نکاتی برای داشتن روزه ای راحت بدون تشنه و گرسنه شدن نکاتی برای داشتن روزه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *