خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » ماجرای پسری که در شب خواستگاری خودش را حلق آویز کرد و کشت!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ماجرای پسری که در شب خواستگاری خودش را حلق آویز کرد و کشت!

ماجرای پسری که در شب خواستگاری خودش را حلق آویز کرد و کشت!

ماجرای پسری که در شب خواستگاری خودش را حلق آویز کرد و کشت!

خودکشی

 

پسر عاشق پیشه به دلیل عشق زیاد به یک دختر خودش را حلق آویز کرد و کشت!

ماجرای این پسر عاشق به ۸ سال پیش میگردد. به زمانی که اشکان در یک مراسم عروسی برای اولین بار دختری را به نام پرستو دید و صد دل عاشق این دختر شد. پسرتو نیز بسیار اشکان را دوست داشت. این دختر و پسر به عشق داشتن زندگی موفق به تحصیل ادامه دادند و هر دو مهندس شدند.

اشکان پس از پایان تحصیلاتش راهی سربازی شد. اما در تمام این مدت با پرستو ارتباط تلفنی و تلگرامی داشت. هر از گاهی نیز که به مرخصی می آمد به دیدن پرستو می رفت. اشکان در طول دوران سربازی لحظه شماری می کرد تا هر چه سریعتر دوران خدمتش تمام شود و به خواستگاری پرستو برود.

سرانجام نیز ۱۰ روز قبل از پایان دوره سربازی اش وقتی به آخرین مرخصی آمد با پدر و مادرش درباره ازدواج با پرستو صحبت کرد. بعد هم قرار شد برای خواستگاری به خانه پدر پرستو در شمال بروند. بدین ترتیب اشکان در تماس تلفنی با دختر موردعلاقه اش به او گفت که تصمیم دارند برای خواستگاری به خانه آنها بروند. اما آن روز ناگهان پرستو خبر ناباورانه ای به اشکان داد و کاخ رؤیاهایش را یکباره فروریخت:«اشکان من چند روز قبل با یکی از همکارانم نامزد کرده ام و قرار است به زودی هم ازدواج کنیم!»

پسر جوان که با شنیدن این حرف شوکه شده بود ابتدا تصور کرد پرستو شوخی می کند. اما در گفت وگوهای بعدی مطمئن شد که او نامزد کرده است ناگهان تمام رؤیاهای هشت ساله اش را برباد رفته دید. در این میان پرستو که متوجه شده بود اشکان حسابی به هم ریخته ناگهان صحبت از خودکشی به میان آورد و با ارسال تصویر تیغی گفت که می خواهد به زندگی اش پایان دهد. مهندس جوان با شنیدن این حرف سعی کرد او را از این تصمیم منصرف کند اما پرستو تأکید کرد که این تصمیم را عملی می کند.

بالاخره اشکان نیز دراوج نابسامانی های روحی، روانی وقتی دختر مورد علاقه اش را مصمم دید به پرستو گفت:«حالا که تو می خواهی به این عشق پایان دهی زندگی برای من هم بدون تو رنگ و بویی ندارد پس من هم این زندگی را نمی خواهم! و …» دختر و پسر جوان سرگرم ارسال پیام های تلگرامی بودند که ساعتی بعد اشکان عکسی از خودش ارسال کرد که طناب دار دور گردنش حلقه زده بود. بعد هم آخرین پیام خداحافظی ارسال شد و … پرستو که بادیدن این عکس و پیام ها به شدت ترسیده بود خیلی سریع پیامی برای اشکان فرستاد و نوشت:«تمامی ۷۱ دقیقه «چت» دروغ بوده است.» و … اما زمانی این پیام ارسال شد که پسر جوان عاشق پیشه به زندگی اش پایان داده بود. هنوز ساعتی از این ماجرا نگذشته بود که مادر اشکان به خانه برگشت هرچه زنگ در را به صدا درآورد کسی پاسخ نداد. مادر که حالا دل آشوب شده بود با کمک همسایه ها قفل در را شکست. وقتی وارد آپارتمان شد از پسرش خبری نبود او سراسیمه خودش را به حیاط پشتی خانه رساند. اما در کمال ناباوری با صحنه ای هولناک روبه رو شد. بعد هم فریادزنان از همسایه ها کمک خواست و بی حال روی زمین افتاد.

دقایقی بعد امدادگران اورژانس به محل حادثه رسیدند اما آنها پس از معاینات لازم اعلام کردند از مرگ پسر جوان ساعتی گذشته است. اما روز بعد و زمانی که یکی از نزدیکان اشکان به سراغ گوشی تلفن همراهش رفت ماجرای هولناک فاش شد. پیغام هایی که حکایت از ترغیب خودکشی داشت را دختری ارسال کرده بود که آنها او را به خوبی می شناختند. بلافاصله خانواده پسر جوان از پرستو شکایت کردند. بدین ترتیب او برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران احضار شد. اما دختر جوان مدعی شد که در مرگ اشکان هیچ دخالتی نداشته است. این در حالی بود که خانواده قربانی ادعای دیگری مطرح کردند.

آنها گفتند:«پرستو همزمان با اینکه با اشکان در ارتباط بوده با یکی از همکارانش نیز رابطه دوستی داشته است. او چند روز بعد از مراسم خاکسپاری اشکان با پسر جوان عقد کرده و این موضوع نشان می دهد مرگ اشکان با برنامه قبلی طراحی شده است. از طرفی طبق اطلاعاتی که به دست آوردیم مشخص شد آخرین نفری که با اشکان تماس گرفته پرستو بوده است. پس او می توانست موضوع را به ما اطلاع دهد و از تصمیم اشکان با خبرمان کند.» با توجه به اظهارات خانواده اشکان، مدارک موجود در پرونده و بررسی های پلیسی بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران برای دختر جوان قرار وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی صادر کرد و تحقیقات جنایی در این باره با بررسی پرینت مکالمات و پیام های تلگرامی تا کشف حقیقت ادامه دارد.

ماجرای عجیب خودکشی پسر جوانبه عشق یک دختر

 

ماجرای پسری که در شب خواستگاری خودش را حلق آویز کرد و کشت!

تاپ ناز

ماجرای پسری که در شب خواستگاری خودش را حلق آویز کرد و کشت!,فانجو,خودکشی پسر, کشته شدن سر, شب خواستگاری, ماجرای خودکشی, عشق دختر

پیشنهاد ما

بهاره رهنما, عکس بهاره رهنما, بهاره رهنما عکس, بهاره رهنما اینستاگرام, بهاره رهنما توییتر, عکس های بهاره رهنما, عکسهای بهاره رهنما, پدر بهاره رهنما, عکس پدر بهاره رهنما, بابای بهاره رهنما, عکس بابای بهاره رهنما, بهاره رهنما و پدرش, عکس بهاره رهنما و پدرش, سالروز, تولد, عکس, عاشقانه, عاشقانه خانم بازیگر معروف برای پدرش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *