خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » ماجرای مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ماجرای مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد

ماجرای مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد

ماجرای مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد

با کشف جسد زن جوان توسط صاحب مسافرخانه تیم تحقیقاتی برای رمزگشایی از ماجرای مرگ نوعروس مشهدی اعزام شدند.

marg-no-aros

مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد

به دنبال کشف پیکرتازه عروس دریکی از مسافرخانه های مشهد، تحقیقات جنایی برای افشای رازمرگ مرموز وی آغازشده است.

این درحالی است که تیم جنایی درکنارپیکرزن جوان دست نوشته ای یافته اند که از مرگ خودخواسته وی حکایت دارد اما در بازرسی از اتاق او هیچ مدرکی که با آن دست به خودکشی زده باشد بدست نیامد.

ساعت ۱۲ ظهر پنجشنبه ۲۷ آبان، صاحب مسافرخانه ای با پلیس تماس گرفت و از مرگ مشکوک یکی از مسافرانش خبر داد. به دنبال این خبر تیم جنایی به همراه بازپرس کشیک قتل مشهد راهی محل حادثه شدند. آنها با ورود به اتاق ۱۰۱ مسافرخانه با جسد زن جوان روی تخت روبه رو شدند.

صاحب مسافرخانه در بازجویی ها به بازپرس احمدی نژاد گفت:دو روز قبل زن جوان به اینجا آمد و اتاقی اجاره کرد. صبح روزی که به اینجا آمد از مسافرخانه رفت وحدود ساعت ۲ نیمه شب برگشت. اما بعد از آن از او خبری نشد و او در اتاقش را باز نکرد. بعد از ۲۴ ساعت نگران شده و در اتاقش را زدم اما جواب نداد. با کلید یدک وارد اتاق شدم که جسد او را روی تخت دیدم.

ازسوی دیگر تیم جنایی درنخستین بررسی ها هیچ علایمی از ضرب و جرح روی بدن زن جوان- زیبا-ندیدند. اما از بازرسی اتاق چند نوشته به دست آمد که به نظر می رسید زن جوان دست به خودکشی زده است. در دستنوشته ها آمده بود:«۴ ماه قبل ازدواج کردم اما بعد از مدتی متوجه شدم که شوهرم معتاد است و تصمیم به جدایی گرفتم و…»

روی دستنوشته ای دیگر اسم دارویی به چشم می خورد و… باتوجه به پیدا شدن دستنوشته ها و نبود علایم ضرب و جرح به نظر می رسد که زن جوان بیرون از مسافرخانه دارو مصرف کرده و بعد از ورود به اتاق جان باخته است.

پس ازتحقیقات مقدماتی و به دستور بازپرس احمدی نژاد، جسد برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد و بررسی ها در این خصوص تا رفع ابهام ها ادامه دارد.
ماجرای مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد

ماجرای مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد

منبع : پارس نیوز /ن نمناک

ماجرای مرگ نوعروس در مسافرخانه مشهد,فان جو, مرگ نوعروس , جسد , حوادث

پیشنهاد ما

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان فیلم ماجرای تجاوز جنسی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *