خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » ماجرای زن شوهرداری که در اتاق خواب توسط پسر همسایه غافلگیر شد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ماجرای زن شوهرداری که در اتاق خواب توسط پسر همسایه غافلگیر شد

ماجرای زن شوهرداری که در اتاق خواب توسط پسر همسایه غافلگیر شد

ماجرای زن شوهرداری که در اتاق خواب توسط پسر همسایه غافلگیر شد

funjoo,تجاوز به دختر دانشجو بیش از ۱۸ ساعت,تجاوز به دختر,خبر حوادث,دختر دانشجو,رابطه جنسی

شوهر این زن بخاطر بیماری پدرش به شهرشان سفر کرده بود و پسر همسایه می دانست نازنین تنها است.

چندی پیش زنی گریان به پلیس مراجعه کرد و از سرنوشت تلخ خودش پرده برداشت وی گفت:۲ سالی است که ازدواج کرده ام و از ۶ ماه پیش بخاطر کار یعقوب به تهران آمدیم.

وی افزود: مازندگی خوبی داشتیم و راضی بودیم خانه ای اجاره کرده و من با زن همسایه دیوار به دیوار در طبقه سوم ساختمان رابطه دوستی برقرار کردم و به خانه شان رفت و آمد داشتم.

نازنین ادامه داد: فاطمه خانم پسر جوانی به نام مسعود دارد که با هم احوالپرسی داشتیم و بعضی وقت ها او برایم چیزهایی می خرید تا اینکه شوهرم بخاطر مریضی پدرش به شهرمان رفت و چون در ماشین آنها جا کم بود من تنها ماندم.

این زن گریان گفت: تا ساعت ۹ شب فاطمه خانم در خانه ما بود تا اینکه رفت من مشغول کار و تماشای تلویزیون شده و ساعت ۱۱ شب به اتاق خواب رفتم و خوابیدم.

وی افزود: هنوز در خواب و بیداری بودم که احساس کردم سایه ای بالای سرم است ابتدا تصور کردم یعقوب است اما وقتی بیدار شدم دیدم مسعود پسر همسایه در اتاق خوابم ایستاده خواستم داد بزنم که جلوی دهانم را محکم چسبید و با چاقو تهدید کرد اگر حرفی بزنم او مرا خواهد کشت خیلی ترسیدم و آن شب به من تجاوز کرد او بعد فیلم من و خودش را که با موبایل گرفته بود نشانم داد البته خودش در فیلم دیده نمی شد و تهدیدم کرد اگر به خواسته اش تن ندهم آبرویم را خواهد برد با التماس خواستم دست از سرم بردارد اما او اعتنایی نکرد.

نازنین گفت: حدود یک ماه هر چه می گفت گوش می کردم تا اینکه دیدم زندگی ام را ویران کرده و شوهرم پی به رفتارهای مرموزم برده است هر چه التماس کردم فایده ای نداشت و تصمیم گرفتم شکایت کنم و چاره ای جز طلاق از یعقوب هم ندارم.

عکس تجاوز جنسی عکس تجاوز به زن رابطه جنسی با زن همسایه رابطه جنسی با زن شوهردار دختر همسایه حوادث واقعی حوادث تهران چگونه زن همسایه را تجاوز در اتاق خواب-Www.Funjoo_Ir_فان جو

با این ادعا ها با دستور بازپرس پرونده مسعود بازداشت شد و در بازجویی ها گفت: نازنین دوست مادرم بود البته تفاوت سنی زیادی داشتند هر وقت به خانه ما می آمد و او را می دیدم وسوسه می شدم تا اینکه شنیدم شوهرش به سفر رفته و او شب تنها است.

وی افزود: بین بالکن خانه ما که به اتاق خوابم راه دارد تا بالکن آنها فقط یک آجر فاصله دارد من نیمه شب خودم را به اتاق خواب نازنین رساندم و….

بنا به این گزارش، جوان متجاوز با دستور قضایی روانه زندان شد و بزودی در دادگاه کیفری محاکمه خواهد شد.

 

ماجرای زن شوهرداری که در اتاق خواب توسط پسر همسایه غافلگیر شد

ساتین جام نیوز

ماجرای زن شوهرداری که در اتاق خواب توسط پسر همسایه غافلگیر شد,،فان جو,تجاوز در اتاق خواب,چگونه زن همسایه را,حوادث تهران,حوادث واقعی,دختر همسایه,رابطه جنسی با زن شوهردار,رابطه جنسی با زن همسایه,عکس تجاوز به زن,عکس تجاوز جنسی,حوادث

پیشنهاد ما

فرار عروس 14 ساله در شب زفاف از داماد 50 ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله! فرار عروس ۱۴ ساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *