خانه » اخبار روز » ماجرای دستگیری آزاده نامداری / اصلا این مجری زن به ایران نیامده


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ماجرای دستگیری آزاده نامداری / اصلا این مجری زن به ایران نیامده

ماجرای دستگیری آزاده نامداری / اصلا این مجری زن به ایران نیامده

ماجرای دستگیری آزاده نامداری / اصلا این مجری زن به ایران نیامده

 آزاده نامداری به تهران بازنگشت که دستگیر شود.

ماجرای دستگیری آزاده نامداری
ماجرای دستگیری آزاده نامداری

 

ماجرای بازگشت جنگجالی آزاده نامداری از کشور سوئیس به ایران حاشیه هایی را همراه داشت و از شامگاه دیشب خبری مبنی بر دستگیر شدن این مجری تلویزیونی اعلام شده بود که بعضی از رسانه ها ماجرا دستگیر شدن وی را تکذیب و رییس سازمان زندان Prison های تهران نیز اعلام کرد که آزاده نامداری به هیچ یک از زندان های تهران منتقل نشده است.
خبرنگار رکنا پس از پیگیری های مستمر در صحت یا تکذیب این خبر از یک منبع آگاه در فرودگاه شنید که آزاده نامداری هنوز به ایران بازنگشته است.

این در حالی است که غلامحسین اسماعیلی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من هم مثل شما از صبح در این مراسم حضور داشتم و اطلاعی از دستگیری مجری معروف صدا و سیما در بدو ورود به ایران ندارم

 

ماجرای دستگیری آزاده نامداری

بعد از جنجال منتشر شدن تصاویر بی حجابی آزاده نامداری در کشور سوئیس خبرهایی در رسانه های مختلف منتشر شده که حاکی بازداشت این مجری تلویزیون است.

خبر دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه امام خمینی و بعد از بازگشت به ایران خبری بود که به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

کانال معتبر تلگرامی سینما امروز صبح این خبر را تایید کرد و نوشت که یکی از مسئولین فرودگاه خبر بازداشت این مجری را تایید کرده است.

برخی از کانال های تلگرامی از جمله کانال ستاره ها نوشتند که یکی از افوام درجه یک آزاده نامداری به سازمان مجاهدین خلق پیوسته است و آزاده نامداری برای پاسخدهی به برخی از سوالات بازداشت شده است.

خبرگزاری مهر نیز در گفتگو با مدیر کل زندان های ایران نوشت که نام آزاده نامداری در هیچ یک از زندانهای کشور دیده نمیشود وبه احتمال زیاد فقط بازداشت شده است.

 

ماجرای دستگیری آزاده نامداری / اصلا این مجری زن به ایران نیامده

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *