خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار سیاسی » ماجرای درگیری با احمدی نژاد در تبریز


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ماجرای درگیری با احمدی نژاد در تبریز

funjoo.ir

سفر محمود احمدی نژاد ریاست جمهوری ایران به تبریز با حاشیه هایی همراه شد.

 

حاشیه هایی که حتی برخی از سایت های خبری از آن به عنوان درگیری با احمدی نژاد در تبریز خبر دادند.

به گزارش «تابناک»، استقبال از چهارمین سفر استانی رئیس جمهور به تبریز،  که با حضور عده ای از حامیان احمدی نژاد در میدان ساعت و باغشمال تبریز آغاز شده بود، با ورود وی یکباره جوی متشنج پیدا کرد.در این بین عده ای از سپرده گذارانی که در صندوق قرض الحسنه نصر تبریز سرمایه گذاری کرده بودند با در دست داشتن پلاکارد هایی با شعار “مال باختگان صندوق قرض الحسنه نصر تبریز” مقابل خودروی احمدی نژاد سدی کشیده و اعتراض خود را اعلام کردند.

در این میان یکی از مالباختگان خود را به خودروی رئیس جمهور نزدیک می کند و خواسته حدود ۶۰۰۰۰ هزار نفر از سرمایه گذاران این صندوق را که پس از تعطیلی صندوق بلاتکلیف مانده اند را با رئیس جمهور در میان می گذارد. در بین جمعیت، حرکت وی و تلاش این شهروند تبریزی برای رساندن حرف خود به رئیس جمهور، به درگیری تعبیر می شود.

پس از حرکت این شهروند تبریزی، عده ای از حامیان رئیس جمهور سعی می کنند با دادن شعارهایی مانع از طرح درخواست نامبرده شوند که این شعارها با واکنش برخی دیگر از مردم مواجه می شود و آنان نیز از محافظان و شعار دهندگان می خواهند که اجازه دهند فرد مذکور درخواست خود از رئیس جمهور را مطرح کند.

یادآور می شود پیش از این و طی چند روز گذشته نیز سپرده گذاران صندوق نصر تبریز با اعتصاب مقابل استانداری تبریز خواهان رسیدگی به شکایت خود شدنده بودند.موسسه قرض الحسنه نصر در سال ۱۳۸۰ در چهارچوب قانون پولی و بانکی کشور با هدف توسعه اقتصادی کشورمان تاسیس شد.این موسسه مدعی است وام قرض الحسنه با کارمزدهای ۲و۳و۴ درصد و حتی در برخی از موارد بدون کارمزد در قالب تسهیلات قرض الحسنه مسکن و خودرو و تسهیلات بلند مدت قرض الحسنه اعطا می کند. اما تعطیلی ناگهانی این صندوق، خیل عظیم سپرده گذارانی را که به امید دریافت وام در این صندوق سرمایه گذاری کرده اند را ماه هاست که بلاتکیف نگه داشته است.

در پی اعتراض مال باختگان موسسه نصر به احمدی نژاد، احمدی نژاد طی سخنرانی خود در ورزشگاه باغشمال اعلام کرد: «با توجه به صحبتها و درخواست هایی که مردم در طول مسیر از ما داشتند، گفته شد رئیس بانک مرکزی برای بررسی مسئله ی این موسسه به تبریز بیاید»

پیشنهاد ما

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن

رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های پورن رسوایی جنسی ترامپ با بازیگر فیلم های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *