خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » ماجرای دختر فراری ۲۰ ساله تهرانی در خانه زنان بد کاره

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ماجرای دختر فراری ۲۰ ساله تهرانی در خانه زنان بد کاره

ماجرای دختر فراری ۲۰ ساله تهرانی در خانه زنان بد کاره

ماجرای دختر فراری ۲۰ ساله تهرانی در خانه زنان بد کاره

فرار دختر تهرانی از منزل و کار کردن در خانه تیمی زنان فاحشه

ماجرای دختر فراری ۲۰ ساله تهرانی که به دلیل نداشتن سر پناه توسط یک زن فاحشه به یک خانه که پاتوق زنان بدکاره بود دعوت شد و به عنوان برده به کار گرفته شد!

ماجرای دختر فراری 20 ساله تهرانی در خانه زنان بد کاره,فانجو,زن فاحشه,زن بد کاره,دختر فراری,دختر تهرانی

 

روز چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه سال جاری بود که ماموران گشت پلیسی در غرب تهران با دختر جوانی روبرو شدند که سراسیمه خود را به خودروی ماموران رساند و از راز اسارتگاه زن جوان پرده برداشت.

 

بدین ترتیب پرونده ۱۵ روز بردگی در اسارتگاه زن جوان در شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد و دختر ۲۰ ساله به بازپرس مرشدلو گفت: آخرین روزهای تیرماه بود که به خاطر اختلاف با خانواده ام و با امید بر اینکه با فرار از خانه به آزادی می رسم و زندگی آرامی در انتظارم است از خانه پدری ام فرار کردم و به منطقه شهریار رفتم.

 

وی افزود: در شهریار بودم که با زن جوانی به نام بنفشه آشنا شدم و خیلی زود سفره دلم را برایش باز کردم که این زن پس از شنیدن حرفهایم مرا به خانه اش دعوت کرد.

 

دختر جوان گفت: فکر می کردم بنفشه از روی دلسوزی مرا به خانه اش کشانده است اما او به فکر خودش بود و وقتی وارد خانه اش شدم از من به عنوان یک برده کار می کشید.

 

وی گفت: بنفشه روزی یکبار به من غذا می داد و می خواست که کارهای خانه اش را انجام بدهم و حتی برایش غذا درست می کردم و روزهایی که میهمان داشت مثل یک خدمه کارهایش را انجام می دادم و هر وقت به رفتارهایش اعتراض می کردم انگشتش را به طرف می گرفت و می گفت که یادت نرود از خانه فرار کردی و جایی برای خوابیدن و استراحت نداری و اگر من به تو پناه نمی دادم معلوم نبود تا الان چه بلایی به سرت آمده بود.

 

همیشه درها و پنجره ها را قفل می کرد و بیشتر اوقات در خانه بود تا اینکه آخرین شب وقتی بنفشه خواب بود متوجه باز بودن یکی از پنجره ها شدم و از آن مسیر موفق به فرار شدم.

 

هر روز برخودم لعنت می فرستادم که چرا آن زندگی آرام را ترک کردم که حالا باید مثل یک برده در اسارتگاه زن جوان کار کنم.

 

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران برای دستگیری زن جوان وارد عمل شند و خیلی زود بنفشه را در خانه ویلایی اش دستگیر کردند.

 

بنا به این گزارش، بنفشه که ادعای دختر جوان را قبول ندارد به دستور بازپرس مرشدلو از شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

 

ماجرای بردگی دختر ۲۰ ساله تهرانی در خانه زن بدکاره

 

ماجرای دختر فراری ۲۰ ساله تهرانی در خانه زنان بد کاره

منبع: تاپ ناز

ماجرای دختر فراری ۲۰ ساله تهرانی در خانه زنان بد کاره,فانجو,زن فاحشه,زن بد کاره,دختر فراری,دختر تهرانی

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *