خانه » سینما » اخبار سینما » ماجرای تیزرهای GEM در حمایت از تولیدات ایرانی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ماجرای تیزرهای GEM در حمایت از تولیدات ایرانی

ماجرای تیزرهای GEM در حمایت از تولیدات ایرانی

ماجرای تیزرهای GEM در حمایت از تولیدات ایرانی

شبکه ماهواره ای GEM به تازگی دست به تبلیغاتی در راستای حمایت از کالای ایرانی زده که هنوز حسن نیت و یا سوء قصد این عمل مشخص نیست.

تیزرهای-GEM

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ساخت و پخش تیزرهای حمایتی شبکه ماهواره ای GEM با مضمون حمایت از تولیدات ایرانی واکنش نشان داد.

قاسم خورشیدی در واکنش به اقدام برخی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در تولید و پخش تیزرهایی با مضمون حمایت از کالاهای تولید داخل و حمایت از تولیدات ایرانی در برابر کالاهای قاچاق در راستای فرهنگ سازی عمومی برای عدم استقبال از خرید کالاهای خارجی و قاچاق اظهار داشت:متاسفانه ما به واقع از نیت و قصد این رسانه ها از تولید و پخش چنین برنامه هایی بی اطلاعیم و نمی دانیم که این اقدام از سوی آن ها با نیت خیرخواهانه انجام می گیرد یا خیر.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ادامه داد:با توجه به خیانت ها و تخاصم رسانه های فارسی زبان معاند با ایران اسلامی و مردم کشورمان نمی توانیم این حرکت ها را تایید و یا صحه گذاری کنیم

 

تیزرهای شبکه جم

وی با اشاره به اقدامات ستاد در حوزه فرهنگی نیز گفت:بر اساس برنامه ۵ ساله مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از سال ۹۳، موضوعتبلیغات هوشمندانه برای اصلاح الگوی مصرف و مدیریت تقاضای کالاهای خارجی و قاچاق، در دستور کار قرار گرفت و قانون مجموع رسانه های کشور، صداوسیما، وزارت ارشاد، سازمان تبلیغات اسلامی و بخش های فرهنگی تعدادی از سازمان ها از جمله شهرداری تهران مکلف به انجام تکالیف خاصی کرد.

خورشیدی افزود:هم زمان با آغاز اجرای این قانون، از سال ۹۳ نیز کارگروه ویژه ای در ستاد به این منظور شکل گرفته و این کارگروه، مصادیق اجرایی این برنامه را تبیین و اجرایی شدن آن را پیگیری کرده که ورود جدی رسانه ها به موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز از نتایج این اقدام است.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اضافه کرد:در حال حاضر موضوع قاچاق کالا در کشورمان به عنوان یک مساله و موضوع مهم برای جامعه مطرح شده و مردم به آن حساس شده اند که این مهم از دستاوردهای اقدامات اخیر در حوزه تبلیغات هوشمندانه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:ما تصور می کنیم که هرچقدر بیشتر بتوانیم از یک سو بهره وری کیفی و کیفیت تولیدات داخلی را ارتقاء داده و از سوی دیگر فرهنگ عمومی برای حمایت از تولیدات داخلی نیز شکل گیرد، قطعاً شاهد موفقیت بیشتری در این حوزه خواهیم بود.
ماجرای تیزرهای GEM در حمایت از تولیدات ایرانی

ماجرای تیزرهای GEM در حمایت از تولیدات ایرانی

منبع:نمناک تسنیم – /ک

ماجرای تیزرهای GEM در حمایت از تولیدات ایرانی,فانجو,تیزرهای GEM ,‌ شبکه GEM , شبکه جم , قاچاق کالا , حمایت جم از کالای ایرانی , اقدام جدید شبکه جم

پیشنهاد ما

دانلود تیزر فصل سوم سریال شهرزاد

دانلود تیزر فصل سوم سریال شهرزاد

دانلود تیزر فصل سوم سریال شهرزاد دانلود تیزر فصل سوم سریال شهرزاد به تازگی تیزر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *