خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » لو رفتن فیلبم غیر اخلاقی نو عروس با پسر همسایه باعث طلاق او شد!!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

لو رفتن فیلبم غیر اخلاقی نو عروس با پسر همسایه باعث طلاق او شد!!

لو رفتن فیلبم غیر اخلاقی نو عروس با پسر همسایه باعث طلاق او شد!!

لو رفتن فیلبم غیر اخلاقی نو عروس با پسر همسایه باعث طلاق او شد!!

defult-,

 

رابطه جنسی غیر اخلاقی دختر جوان قبل از ازدواج کردنش با پسر همسایه باعث طلاق زودهنگام وی شد. این زن جوان که قبل از ازدواج کردنش با پسر هماسیه رابطه داشت فیلم های غیر اخلاقی رابطه وی خیلی سریع پخش شد و باعث شد شوهرش بلافاصله تقاضای طلاق دهد و کمتر از ۳ ماه شوهرش توانست از وی جدا شود.

لو رفتن فیلم رابطه غیر اخلاقی زن جوان و پسر همسایه

 

تازه داماد هنوز سروسامان نگرفته بود که با هجوم فيلم هايي از روابط همسرش با پسران مختلف روبرو شد.نرگس اصلا تصور نمي کرد دوستي با پسران ديگر در دوران مجردي او را به دردسر خواهد انداخت.

 

وقتي مجيد پيش روي قاضي دادگاه خانواده قرار گرفت گفت: نرگس منشي دندانپزشکي بود که من بيمارش بودم در اين رفت و آمدها با او آشنا شدم و وقتي به او پيشنهاد ازدواج دادم خيلي زود پذيرفت و من از خانواده ام در تهران خواستم به اينجا سفر کنند و به خواستگاري نرگس بروند.

 

وي افزود: زود ازدواج کرديم و من که بخاطر پروژه اي يکساله در اينجا بودم از نرگس خواستم آماده سفر به تهران شود تا در آنجا زندگي مان را شروع کنيم اما هنوز يک ماهي نگذشته بود که در تلگرامم با فيلم هاي مختلفي از ارتباط نامشروع همسرم با پسران مختلف همه دنيا روي سرو چرخيد وقتي به نرگس گفتم سکوت و گريه کرد و گفت متعلق به دوران مجردي اش است اما من نتوانستم چشم پوشي کنم و خودم را در يک کابوس گرفتار ديدم وجز طلاق به هيچ چيز ديگري فکر نمي کنم.

 

در برابر درخواست تازه داماد نرگس گريان به قاضي گفت: مجيد حق دارد اما من بي گناهم در يک شهر کوچيک همه دخترها آرزوي ازدواج دارند من هم چنين آرزويي داشتم و از پسران فاميل و در و همسايه پيشنهادهايي براي ازدواج مي گرفتم و فريب خورده و آنها در بعضي مواقع که اطمينانم بيشتر مي شد با من رابطه برقرار مي کردند و بعد به بهانه هايي ازدواج را کنسل مي کردند.

 

نوعروس افزود: وقتي مجيد خواستگاري کرد مهمترين دليلي که پذيرفتم اين بود که شنيدم زود به تهران مي رويم مي خواستم از اين فضا نجات پيدا کنم اما پسران همسايه که من را قبلا فريب داده بودند دست به يکي کردند و آبرويم را پيش شوهرم بردند.پشيمانم پنهان کاري کردم و با بخشيدن مهريه ام طلاق را مي پذيرم.بنابه اين گزارش،قاضي پرونده حکم طلاق اين زوج را صادر کرد

 

 

لو رفتن فیلبم غیر اخلاقی نو عروس با پسر همسایه باعث طلاق او شد!!

تاپ ناز

لو رفتن فیلبم غیر اخلاقی نو عروس با پسر همسایه باعث طلاق او شد!!, فان جو, اخبار حوادث, نو عروس, رابطه نو عروس, علت طلاق نو عروس,

پیشنهاد ما

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *