خانه » اخبار روز » لطفا کار خوب را خراب نکنید!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

لطفا کار خوب را خراب نکنید!

لطفا کار خوب را خراب نکنید!

لطفا کار خوب را خراب نکنید!

 

 

اخبار,اخبار ورزشی , فدراسیون والیبال

به جز آسیا در تمامی قاره ها حتی آفریقا ، قهرمانان آنان بطور مستقیم جواز صعود به المپیک را می گیرند.

فدراسیون والیبال برای جام ملت های آسیا تصمیم سنجیده ای گرفت که با تیم دوم خود قرار است به مصاف رقبای آسیایی اش برود .

 

خصوصا اینکه بازهم همانند اداوار قبلی بابت راهیابی مستقیم تیم قهرمان آسیا به بازی های المپیک علی رغم تلاش های ایران و استرالیا آبی گرم نشد ! و باز هم این چشم بادامی ها بودند که میزبانی پر هزینه را به ما تحمیل کرده و حرفشان را نیز مثل همیشه به کرسی نشاندند و مانع از زیر بار رفتن مسئولان فدراسیون جهانی در مورد خواست بر حق ایران و سایر ممالک غیر شرق آسیایی شدند.

 

این در حالی است که به جز آسیا در تمامی قاره ها حتی آفریقا ، قهرمانان آنان بطور مستقیم جواز صعود به المپیک را می گیرند و فقط تیم های های آسیایی هستند که باید در تورنمنتی مشترک با نمایندگان جامانده از سایر قاره ها تکلیف تک نماینده خود را در کنار نماینده اقیانوسیه رقم بزنند . قبل از دور نشدن از موضوع اصلی عنوان کنم که با توجه به خستگی مفرط بازیکنان از شرکت در لیگ جهانی و رویدادهای مهم پیش رو و سرنوشت سازی چون جام جهانی ، این بهترین تصمیمی بود که می شد گرفت.
حتی خیلی ها را عقیده بر این بود که فدراسیون این اقدام را می توانست در بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون با توجه به در اختیار داشتن تیم دوم قدرتمند اجرایی کند ، اما حساسیت مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و اهمیت مدال طلای والیبال در جدول مدال ها ، موجب شد تا والیبال از برنامه قبلی خود مبنی بر شرکت دادن تیم ملی ب خودداری کند و در نهایت با تیم خسته حاضر در مسابقات جهانی لهستان در اینچئون حاضر شود که نتیجه اش بر جا گذاشتن کلی مصدومیت روی دست والیبال بود .
اما این بار مسئولان والیبال در اقدامی مناسب با یک تیر دو نشان زدند . نخست اینکه پس از سال ها به تیم ملی اصلی خود استراحت دادند تا با ریکاوری جسمی و ذهنی مناسب آماده رویدادهای بزرگ تر شود . دوم اینکه با توجه به قطعیت حضور تیم ملی در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۵ به جمعی دیگر از بازیکنان پشت خط مانده و پر انگیزه و همچنین تعدادی از بازیکنان زیر ۲۳ سال فرصت دادند تا قدرت پشتوانه های ایران را به رخ رقبای آسیایی شان بکشند .
حالا در شرایطی که این حرکت فدراسیون با استقبال عمومی در میان اهالی فن مواجه شده ، زمزمه شرکت دادن برخی از بازیکنان مسن و خداحافظی کرده در عرصه ملی می تواند همه آثار سودمند چنین طرح پرفایده ای را با خدشه همراه سازد و بر مسئولان والیبال است که نگذارند چنین اتفاقی حرکت درست آغاز شده را زیر سئوال برند .

 

واقعیت اینکه در حال حاضر در آسیا ، جدا از تیم ملی اصلی ایران که در کلاسی جهانی قرار دارد ، ایران با داشتن دو تیم نزدیک به هم توانایی حتی قهرمانی در آسیا و رفتن روی سکو را در جمع تیم های مدعی چشم بادامی داراست.

 

اخبار ورزشی – خبرآنلاین

 

پیشنهاد ما

شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری

شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری

شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری شایعه مرگ خاوری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *