خانه » اخبار روز » لاله پورکریم دختر ایرانی ساکن سوئد بهترین خواننده سوئد شد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

لاله پورکریم دختر ایرانی ساکن سوئد بهترین خواننده سوئد شد

لاله پورکریم دختر ایرانی ساکن سوئد بهترین خواننده سوئد شد

لاله پورکریم دختر ایرانی ساکن سوئد بهترین خواننده سوئد شد

لاله پورکریم دختر ایرانی ساکن سوئد بهترین خواننده سوئد شد,فان جو, اخبار هنرمندان, ,لاله پورکریم,لاله پورکریمی,لاله پورکریم آهنگها,لاله پورکریم Live Tomorrow,لاله پورکریم Mp3,لاله پورکریم Some Die Young,لاله پورکریم دانلود اهنگ,لاله پورکریم فردا,لاله پورکریم,خواننده لاله پورکریم,آهنگهای لاله پورکریم

 

عکس لاله پورکریم دختر ایرانی

دختر ایرانی زیبا به نام لاله پورکریم که خواننده و آهنگساز ساکن در کشور سوئد است توانست در فهرست برترین های موسیقی کشور سوئد قرار بگیرد.

لاله پورکریم دختر ایرانی ملکه موسیقی کشور سوئد

لاله پورکریم که در سوئد به لاله معروف است خواننده و بازیگر متولد ایران است. پدرش هوشنگ پورکریم، جامعه شناس اهل بندر انزلی است که در سال ۱۳۶۸ به سوئد مهاجرت کرده است.

«لاله پورکریم» به عنوان موفق ترین و محبوب ترین خواننده سوئد در سال ۲۰۱۲ نام گرفت. رادیو سوئد فهرستی از برترین های موسیقی سوئد در سال ۲۰۱۲ را منتشر کرده که در آن لاله پورکریم به عنوان خواننده و آهنگساز به مقام برتر رسید و ترانه معروف او به نام Some die young در صدر فهرست برترین های سال۲۰۱۲۲ قرار دارد.

عکس لاله پورکریم خواننده ایرانی

همچنین روزنامه «داگنزنیهتر» هم در مطلبی، لاله پورکریم را که از اعضای ارکستر جایزه صلح نوبل در سال ۲۰۱۲ نیز بوده، «ملکه موسیقی سوئد» نامیده است. ترانه Some die young این خواننده به مدت ۲۹ هفته در میان برترین های موسیقی سوئد قرار داشت. Some die youngg (برخی جوان می میرند) به عنوان ترانه سال سوئد به نام یکی از ترانه های چهارمین آلبوم این خواننده با نام Sjung است که ژانویه سال گذشته توسط کمپانی مشهور موسیقی، «وارنر» وارد بازار شد. لاله پورکریم، خود، ترانه این قطعه را نوشته و آهنگسازی کرده است.

مضمون این ترانه با بیان اینکه برخی جوانان از دنیا می روند ولی امید برای بازماندگان ادامه دارد، در واقع ترانه ای غیررسمی برای بازماندگان حادثه تروریستی نروژ لقب گرفته است که طی آن ده ها کودک و نوجوان قربانی حمله مسلحانه یک تروریست نژادپرست نروژی شدند. این قطعه نه تنها در سوئد، بلکه به مدت هشت هفته، برترین ترانه در نروژ بود و اولین قطعه موسیقی از این خواننده بود که از مرزهای اسکاندیناوی نیز فراتر رفت.

لاله پورکریمدختر ایرانی ملکه موسیقی سوئد

وی همچنین در سال ۲۰۰۵ به عنوان بهترین هنرمند زن در فستیوال راک سوئد انتخاب شد و رقبای معروف و پرطرفداری چون روبین، لنا فیلیپسون و امی دیاموند را پشت سر گذاشت.

لاله پورکریم در مراسم Grammis سوئد نیز به عنوان تهیه کننده و هنرمند جدید سال سوئد انتخاب شد. وی همچنین در هفت شاخه نامزد دریافت جایزه شده بود. این خواننده ایرانی الاصل در سال ۲۰۰۵ به دلیل آهنگ live tomorrow در یوتیوب، موفق به کسب هفت نامزدی و دریافت سه جایزه از هیات داوران برترین فستیوال موسیقی کشور سوئد شد. پورکریم متولد سال ۱۹۸۲ میلادی در شهر بندرانزلی است و از سن ۱۴سالگی فعالیت در زمینه موسیقی را آغاز کرده است.

“لاله پورکریم” دختر ایرانی بهترین خواننده سوئد

لاله پورکریم دختر ایرانی ساکن سوئد بهترین خواننده سوئد شد

تاپ ناز

لاله پورکریم دختر ایرانی ساکن سوئد بهترین خواننده سوئد شد,فان جو, اخبار هنرمندان, ,لاله پورکریم,لاله پورکریمی,لاله پورکریم آهنگها,لاله پورکریم Live Tomorrow,لاله پورکریم Mp3,لاله پورکریم Some Die Young,لاله پورکریم دانلود اهنگ,لاله پورکریم فردا,لاله پورکریم,خواننده لاله پورکریم,آهنگهای لاله پورکریم

پیشنهاد ما

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶ زمان واریز یارانه آذر ۹۶ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *