خانه » اخبار روز » قهرمان المپیک مقابل ایران زانو زد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

قهرمان المپیک مقابل ایران زانو زد

قهرمان المپیک مقابل ایران زانو زد

قهرمان المپیک مقابل ایران زانو زد

۱۳۹۴۰۳۲۳۲۱۴۵۲۴۳۳۵۴۸۵۵۸۳

تیم ملی والیبال روسیه، تنها غول والیبال جهان که در مقابل بازیکنان ایران طعم شکست را نچشیده بود در هفته پنجم لیگ جهانی در کازان با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شاگردان کواچ شد.

اسلوبودان کواچ، بازی نخست تیم خود مقابل روسیه را با سعید معروف، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، میلاد عبادیپور، محمد موسوی، عادل غلامی و مهدی مرندی (لیبرو) آغاز کرد. بازیکنان روسیه که نیاز مبرمی به هر ۳ امتیاز این بازی خانگی داشتند در ست نخست با استفاده از سرویس‌ها و دفاع‌های خوب خود و همچنین دریافت‌های اول نه چندان خوب بازیکنان ایران با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ برنده شدند.

حضور مهدی مرندی در چنین بازی حساسی مقابل روسیه به جای فرهاد ظریف نشان می‌دهد که شاید کواچ اعتقاد چندانی به هم بازی قدیمی خود،‌ عبدالرضا علیزاده ندارد.

در ست دوم، فرهاد قائمی جای خود را به مجتبی میرزاجانپور داد و  تیم ایران از همان ابتدا با اعتماد به نفس بیشتر، دریافت‌های بهتر،‌ حملات متنوع‌تر و دفاع روی تور موثرتر از حریف قدرتمند خود پیش افتاد. این ست با نتیجه یک طرفه ۲۵ بر ۱۶ به سود ایران تمام شد.

عملکرد تماشایی بازیکنان ایران در مقابل قهرمان المپیک لندن در کازان همچنان در ست سوم هم ادامه داشت. اشتباهات مکرر بازیکنان روسیه در این ست عامل باخت ۲۵ بر ۱۹ آنها بود. تیم ایران در پایان این ست ۳۶ امتیاز از حمله، ۴ امتیاز از دفاع روی تور، ۳ امتیاز از سرویس و ۲۷ امتیاز از اشتباهات حریف به دست آوردند. تیم ملی روسیه اما ۳۳ امتیاز از حمله، ۶ امتیاز از دفاع، ۵ امتیاز از سرویس و ۱۶ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به سود خود کسب کردند.

تیم ملی روسیه که در این بازی با حریف سرسختی به نام ایران به مشکل برخورده بود در ست چهارم نیز از ایران عقب بود. این تیم اگر چه تلاش کرد و در امتیازات پایانی به حریف آسیایی خود نزدیک شد اما در نهایت ۲۵ بر ۲۳ در این ست و ۳ بر یک در مجموع مغلوب ایران و نخستین ۳ امتیاز لیگ جهانی به حساب شاگردان کواچ واریز شد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۹:۴۰ فردا در بازی دوم خود به مصاف تیم ملی روسیه می‌رود.

 

،-،قهرمان،المپیک،مقابل،ایران،زانو،زد،والیبال ایران و روسیه،عکس تماشاگران ایران و روسیه، تماشاگران ایران و روسیه،

پیشنهاد ما

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶ زمان واریز یارانه آذر ۹۶ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *