خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » قتل زن تهرانی توسط پسر افغانی پس از برقراری رابطه جنسی نامشروع

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

قتل زن تهرانی توسط پسر افغانی پس از برقراری رابطه جنسی نامشروع

قتل زن تهرانی توسط پسر افغانی پس از برقراری رابطه جنسی نامشروع

قتل زن تهرانی توسط پسر افغانی پس از برقراری رابطه جنسی نامشروع

پسری افغانی که دو سال پیش زنی مسن را پس از برقراری ارتباط نامشروع، در خانه‌اش به قتل رسانده بود انگیزه خود از این اقدام را «اختلاف مالی با مقتول» اعلام کرد.صبح روز گذشته در شعبه ٧١ داگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی عزیزمحمدی، پسری ٢٣ ساله پشت جایگاه ایستاد تا درباره روزی حرف بزند که زنی مسن را به قتل رسانده بود.

او درباره روز حادثه گفت: «آبان ماه ٩١ بود که برای برقراری ارتباط نامشروع با مقتول همراه چهار نفر دیگر از دوستانم به خانه‌اش رفتم. مقتول سر قیمت با دوستانم درگیر شد و آنها خانه را ترک کردند. اما من که عصبانی شده بودم، یک پارچه را دور گردنش انداختم و آنقدر فشار دادم که خفه شد. نمی‌دانستم دارم چه کار می‌کنم. بعد از آن از خانه خارج شدم و فرار کردم. »

متهم که پس از مدتی مخفی شدن سرانجام با ردگیری شماره تماسش از سوی پلیس دستگیر شده بود در دادگاه با اظهار پشیمانی به سمت اولیای دم رفت و به پای آنها افتاد و گفت: من پشیمانم. مرا ببخشید.

در پایان جلسه دادگاه، شوهر و فرزند مقتول که پیش از این تقاضای قصاص متهم را داشتند، این‌بار سکوت کردند. آنها می‌خواستند با سایر اعضای خانواده درباره بخشیدن متهم مشورت کنند.

منبع:فان جو، روزنامه اعتماد

اخبار تهران, افغانی قاتل, جنایت افغانی, حوادث تهران, عکس رابطه جنسی, عکس رابطه نامشروع, فیلم رابطه جنسی, قاتل افغانی,

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *