خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » قاتل خانواده بکتاشی| در ملاعام اعدام شد +تصاویر


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

قاتل خانواده بکتاشی| در ملاعام اعدام شد +تصاویر

قاتل خانواده بکتاشی| در ملاعام اعدام شد +تصاویر

قاتل خانواده بکتاشی| در ملاعام اعدام شد +تصاویر

قاتل خانواده بکتاشی| در ملاعام اعدام شد +تصاویر,فانجو, اخبار قتل,اخبار میاندوآب,اعدام در ایران,عکس اعدام,حوادث

این فرد قاتل، تیر ماه امسال، پنج نفر از اعضای یک خانواده را در روستای بکتاش به قتل رسانده بود که صبح امروز پس از صدور حکم، به دار مجازات در ملاعام آویخته شد.

رئیس دادگستری میاندوآب در حاشیه اجرای این حکم در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر گفت: این قاتل، در تیرماه امسال در یک قتل فجیع، پنج نفر از اعضای یک خاواده را در وقت خواب و به صورت شبانه توسط اسلحه و چاقو به قتل رسانده بود.

حجت الاسلام عادل گل حسینی با اشاره به اینکه فرد قاتل در کمتر از سه ساعت با اقدامات پلیسی  دستگیر شد، اظهار کرد: بعد از دستگیری این فرد محاکمات آغاز و در کمتر از دوماه با توجه به استقرار دادگاه کیفری یک در میاندوآب، محاکمه و رای به قصاص نفس صادر شد.

وی افزود: بعد از صدور حکم و تشریفات قانونی، شاهد اجرای حکم هستیم که درس عبرتی باشد برای کسانی که با امنیت جامعه، نوامیس و جان مردم بازی می کنند.

رئیس دادگستری میاندوآب با تاکید بر اینکه باید با امر به معروف و نهی از منکر، مانع از تکرار این اتفاقات شد، تصریح کرد: این نتیجه کار کسانی است که با امنیت مردم و جامعه بازی می کنند.

 هم چنین فرمانده انتظامی میاندوآب نیز در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با بیان اینکه پلیس اقدامات خود را برای دستگیری قاتل بعد از حادثه ای که در تیرماه اتفاق افتاد، سریعا شروع کرد، گفت: در این حادثه پنج نفر از اعضای خانواده توسط چاقو و اسلحه به دلیل اختلاف شخصی توسط شخص قاتل به قتل رسیده بودند.

سرهنگ حسن شیخ نژاد با اشاره به اینکه شخص قاتل در کمتر از سه ساعت در صحراهای اطراف که خودش را مخفی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد، اظهار کرد: بعد از دستگیری وی تحویل مقامات قضایی شد و بعد از صدور حکم، امروز شاهد اجرای آن بودیم.

عکس اعدام اعدام در ایران اخبار میاندوآب اخبار قتل

عکس اعدام اعدام در ایران اخبار میاندوآب اخبار قتل

قاتل خانواده بکتاشی| در ملاعام اعدام شد +تصاویر

قاتل خانواده بکتاشی| در ملاعام اعدام شد +تصاویر,فانجو, اخبار قتل,اخبار میاندوآب,اعدام در ایران,عکس اعدام,حوادث

پیشنهاد ما

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج اعدام دو مرد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *