خانه » سینما » اخبار سینما » قاتل اهلی از فردا به سینماهای مردمی می آید/ کوتاه شدن زمان فیلم


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

قاتل اهلی از فردا به سینماهای مردمی می آید/ کوتاه شدن زمان فیلم

قاتل اهلی از فردا به سینماهای مردمی می آید/ کوتاه شدن زمان فیلم

قاتل اهلی از فردا به سینماهای مردمی می آید/ کوتاه شدن زمان فیلم

قاتل اهلی از فردا به سینماهای مردمی می آید/ کوتاه شدن زمان فیلم,فان جو, فرهنگی,

 

منصور لشکری قوچانی تهیه کننده فیلم «قاتل اهلی» اعلام کرد که نمایش مردمی فیلم از فردا آغاز می شود و مدت زمان فیلم ۸ دقیقه کوتاه شده است.

منصور لشکری قوچانی تهیه کننده «قاتل اهلی» در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه این فیلم سینمایی از آرای مردمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر خارج شده است، گفت: این فیلم سینمایی قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر آماده نمایش بود اما مسعود کیمیایی تصمیم گرفت دوباره فیلم را تدوین کند، به همین دلیل امروز پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه «قاتل اهلی» آماده و به دفتر جشنواره تحویل داده شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا براساس قوانین جشنواره ارائه یک فیلم در روز چهارم جشنواره با قوانین منافات ندارد، تاکید کرد: فکر می کنم مسئولان جشنواره فیلم فجر به آقای کیمیایی لطف کردند و این فیلم را در جشنواره قبول کردند.

این تهیه کننده در جواب این سوال که حضور این فیلم در آرای مردمی می توانست باعث ایجاد موفقیت در اکران عمومی شود، توضیح داد: صد در صد همین طور است، به هرحال این اتفاق تنها به ضرر من به عنوان تهیه کننده فیلم است.

لشکری قوچانی با اشاره به اینکه در تدوین مجدد زمان «قاتل اهلی» کمتر شده است، گفت: نسخه اولیه ۱۲۰ دقیقه بود اما نسخه جدید با ۸ دقیقه کاهش به ۱۱۲ دقیقه رسیده است.

وی بیان کرد: از همه مردمی که در انتظار دیدن این فیلم سینمایی در جشنواره فیلم فجر بودند، عذرخواهی می کنم و این قول را می دهم که فیلم از فردا جمعه پانزدهم بهمن ماه ساعت ۱۵:۳۰ در موزه سینما برای اولین بار اکران می شود.

لشکری قوچانی در پایان با اشاره به آثار قبلی این کارگردان در اکران عمومی گفت: متاسفانه چند فیلم آخر این کارگردان درسال های اخیر و در اکران عمومی چندان موفق نبود و امیدوارم این بار «قاتل اهلی» بتواند مخاطبان را به سینما جذب کند.

«قاتل اهلی» قرار بود امروز در سینما اریکه به نمایش درآید که این اتفاق نیفتاد و فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» ساخته منوچهر هادی به نمایش در می آید.

 

 

قاتل اهلی از فردا به سینماهای مردمی می آید/ کوتاه شدن زمان فیلم

افتاب

قاتل اهلی از فردا به سینماهای مردمی می آید/ کوتاه شدن زمان فیلم,فان جو, فرهنگی,

پیشنهاد ما

اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸

اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸

اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸ اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸   لیست نامزدهای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *