خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » قاتل اراکی به ۶ بار اعدام محکوم شد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

قاتل اراکی به ۶ بار اعدام محکوم شد

قاتل اراکی به ۶ بار اعدام محکوم شد

قاتل اراکی به ۶ بار اعدام محکوم شد

حکم 6 بار اعدام برای قاتل اراکی, قاتل اراکی, قاتل اراکی و 6 بار اعدام, محاکمه قاتل اراکی, خبرهای ایران,

قاتل اراکی به ۶ بار اعدام محکوم شد | ۶ بار اعدام برای عامل قتل عام شش شهروند اراکی

دادگاه عامل قتل شش شهروند اراکی برگزار شد .

رحمتی رییس دادگاه رسیدگی به پرونده قتل شش شهروند اراکی گفت: قاتل (ع-ص)  علاوه بر اعدام  به ۸ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق هم محکوم شد

این دادگاه برادر قاتل را هم به ۵۵ سال زندان و دو  سال تبعید به خارج از استان مرکزی محکوم کرد .

رحمتی با بیان اینکه  این حکم قطعی نیست افزود: وکلای دو محکوم می توانند ظرف ۲۰ روز در دیوان عالی کشور اعتراض نمایند.

 

فرشید طاهری دادستان عمومی و انقلاب اراک در خصوص مشارکت این فرد در قتلی در سال گذشته گفت: سال گذشته یک درگیری بین این شخص و فرد دیگری رخ داد که تنها ضربه‌ای به سر مقتول آن حادثه وارد شد ولی حسب نظریه پزشکی قانونی و شهود حاضر در صحنه  صدمه وارده منجر به قتل نشد و مقتول با ضربه چاقوی برادرزاده وی کشته شد.
وی تصریح کرد: این فرد به اتهام شرکت در نزاع دسته جمعی منجر به قتل تحت پیگرد قانونی بوده و به دلیل شرکت در این ضرب و شتم در زندان به سر می‌برده و با وثیقه برابر با جرم انجام شده از زندان بیرون آمده و حسب دادنامه صادره از شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان مرکزی نامبرده به تحمل حبس و پرداخت دیه ضربه وارده محکوم شده است.
با توجه به اعتراض نامبرده و عدم قطعیت حکم صادره و مطابق موازین قانونی نامبرده با قرار وثیقه تا قطعیت رای در دیوان عالی کشور موقتا آزاد شده است.
وی در رابطه با افراد کشته شده و ارتباط قاتل با این افراد عنوان کرد: خانواده اول مربوط به یکی از پرسنل نیروی انتظامی است که سال گذشته در جریان دستگیری این فرد همکاری داشته است.
این مامور نیروی انتظامی به همراه خواهر، مادر و برادرش صبح روز گذشته به دست این قاتل به قتل رسیده اند و یک نفر از افراد این خانواده نیز در بیمارستان بستری است.

 

 

 

قاتل اراکی به ۶ بار اعدام محکوم شد

 

پیشنهاد ما

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶ زمان واریز یارانه آذر ۹۶ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *