خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » فیلم دستگیری عامل تیر اندازی ورامین |درگیری مسلحانه


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

فیلم دستگیری عامل تیر اندازی ورامین |درگیری مسلحانه

فیلم دستگیری عامل تیر اندازی ورامین |درگیری مسلحانه

فیلم دستگیری عامل تیر اندازی ورامین |درگیری مسلحانه

کودک 2 ساله با شلیک گلوله مرد اهوازی را از پای در آورد +عکس
کودک ۲ ساله با شلیک گلوله مرد اهوازی را از پای در آورد +عکس

 

 رئیس پلیس شهرستان ورامین از دستگیری عامل تیر اندازی ورامین در کمتر از ۲۰ ساعت خبر داد

سرهنگ شیخ مراد مرادی، رئیس پلیس Police شهرستان ورامین اظهار کرد: عامل نزاع و تیر اندازی شب گذشته ورامین در کمتر از ۲۰ ساعت دستگیر شد.
این مقام انتظامی اضافه کرد: از لحظه ایجاد این درگیری، پلیس در محل حاضر شد و چند نفر را در ارتباط با این نزاع دستگیر کرد اما عامل اصلی این تیراندازی از محل متواری شده بود.

وی خاطرنشان کرد: پلیس با بررسی های دقیق و رصد اماکنی که امکان اختفاء این فرد وجود داشت، توانست در کمتر از ۲۰ ساعت طی عملیات غافلگیر کننده، عامل تیراندازی شب گذشته را دستگیر کند.

مرادی گفت: پلیس اجازه بر هم زدن نظم و امنیت جامعه را به افرادی که قصد ایجاد نا امنی داشته باشند را نخواهد داد و با سرعت عمل و قاطعیت با این افراد برخورد خواهد کرد.
رئیس پلیس شهرستان ورامین افزود: اقتدار پلیس و سرعت عمل آن در دستگیری مجرمان، درس خوبی برای کسانی است که گمان می کنند، می توانند با ایجاد دست به تخلف در منطقه بزنند، این افراد باید بدانند، پلیس در برخورد با آن ها لحظه ای درنگ نخواهد کرد.
بر اساس این گزارش، شب گذشته درگیری دو جوان در ورامین منجر به ایجاد رعب و وحشت در مرکز شهر ورامین شد، اما پلیس به سرعت در صحنه حاضر شد و اوضاع را مدیریت کرد

 

فیلم دستگیری تیر اندازی ورامین |درگیری مسلحانه

منبع: رکنا

پیشنهاد ما

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶

زمان واریز یارانه آذر ۹۶ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۶ زمان واریز یارانه آذر ۹۶ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *