خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » فیلم اعدام زن و شوهر رمال به جرم تجاوز به زنان


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

فیلم اعدام زن و شوهر رمال به جرم تجاوز به زنان

فیلم اعدام زن و شوهر رمال به جرم تجاوز به زنان

فیلم اعدام زن و شوهر رمال به جرم تجاوز به زنان

اعدام زن و شوهر به جرم تجاوز به زنان

اعدام زن و شوهر به جرم تجاوز به زنان صادر شد زن و شوهری که خود را روحانی و صاحب عرفان معرفی کرده بودند زنان و دختران جوانی که دارای مشکلات روحی و افسردگی بودند را اغفال میکردند زنان جوانی که برای درمان به نزد آنها می آمدند بعد از پرداخت شهریه هنگفت خود را در اختیار زن رمال قرار میدادند تا مراحل رفع افسردگی را انجام دهد زن رمال نیز آنها را برهنه کرده و در اختیار شوهر خود قرار میداد و به آنها میگفت که این هم یکی از مراحل درمان افسردگی میباشد!

این زن شیاد با همسر خود توافق کرده بود که پول ها را برای خود بردارد و در عوض زنان را برای همسرش اماده کند.

حکم اعدام زن و شوهر شیاد

فیلم اعدام زن و شوهر رمال به جرم تجاوز به زنان
فیلم اعدام زن و شوهر رمال به جرم تجاوز به زنان

تجاوز به زنان توسط زن و شوهر رمال

مرد تبهکار و همسرش درحالی به اتهام فریب چند زن و دختر در شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند که هر دو پیش از این در دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده بودند.

اعدام زن و شوهر به جرم تجاوز به زنان

اغفال دختران جوان

راز جنایت های سیاه این زوج حدود چهار سال پیش با شکایت چند زن علیه یک مؤسسه غیرقانونی که در آن به ترویج خرافات می پرداختند فاش شد.
یکی از این زنان به پلیس گفته بود: چندی پیش با زنی به ظاهر عارف مسلک آشنا شدم. او وقتی فهمید از نظر روحی آشفته هستم به من پیشنهاد کرد به دفترش مراجعه کنم و در آنجا برای تعالی روح با عرفان متعالی آشنا شوم تا به آرامش روانی برسم. وقتی به دفتر مورد نظر در خیابان گاندی رفتم با اینکه تابلویی برای مؤسسه وجود نداشت به آن زن اعتماد کردم.

چون پیش از آن باورم را حسابی جلب کرده و به من گفته بود خودش هم وارد حلقه عرفانی شده است. سپس در آنجا با مرد خوشرویی صحبت کردم و درباره تابلوی مؤسسه پرسیدم که گفت این مؤسسه را برای ترویج عرفان دایر کرده اند و برای اینکه مشکلاتی برایشان پیش نیاید تابلویی ندارند. من که چشم و گوش بسته و برای رهایی از مشکلاتم به آنها اطمینان کرده بودم؛ مبالغی به عنوان شهریه واریز کردم و بعد هم تعلیمات شروع شد.
مدتی گذشت تا اینکه یک روز این مرد به من گفت برای اینکه روحم تعالی بیشتری ییدا کند بایستی از مرحله ظاهر بگذرم و به مرحله باطن برسم و با همان زن حقه باز مرا مجبور کردند به کارهای آزار دهنده ای تن بدهم. تا اینکه پس از مدتی فهمیدم موضوع عرفان بهانه ای بوده تا مرا مورد آزارواذیت قرار دهند.»

تجاوز به زنان برای درمان افسردگی

پس از این شکایت تحقیقات گسترده مأموران آغاز شد تا اینکه شکایت های مشابهی ازسوی زنان و دختران دیگر به پلیس رسید. در ادامه مشخص شد این مؤسسه بدون دریافت هر گونه مجوزی مشغول به فعالیت بوده و به بهانه ترویج عرفان قلابی، زنان و دختران تنها را به خلوتگاه شیطانی می کشاندند.
سپس زن و شوهر مورد نظر بازداشت شدند و پس از تحقیقات تکمیلی پرونده این زوج تبهکار به دادگاه انقلاب تهران ارسال و آنها محاکمه شدند. در این دادگاه برای دو متهم حکم اعدام صادر شد. اما پرونده جداگانه ای در زمینه تجاوز به عنف نسبت به زنان و دختران تشکیل شد که در اختیار دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت. جلسه رسیدگی به این پرونده در شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران به صورت غیر علنی و پشت درهای بسته برگزار شد و قرار است بزودی قضات دادگاه درباره این دو متهم رأی خود را صادر کنند.

فیلم اعدام زن و شوهر رمال به جرم تجاوز به زنان

منبع: روزنامه ایران

 

اعدام, اغفال دختران جوان, تجاوز, تجاوز به زنان برای درمان افسردگی, اجتماع و جامعه,

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *