خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » فیفا: آزمون، ستاره آینده فوتبال ایران


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

فیفا: آزمون، ستاره آینده فوتبال ایران

فیفا: آزمون، ستاره آینده فوتبال ایران

اخبار,اخبار ورزشی ,سردار آزمون

سایت فیفا نوشت سردار آزمون می‌تواند ستاره سال‌های آینده فوتبال ایران باشد.

به گزارش ایسنا، سایت فیفا در گزارشی به ۵ بازیکن جوان و آینده‌دار آسیایی اشاره کرد که در جام ملت‌ها خوش درخشیدند. در این گزارش آمده است: جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۵ فوتبالی در سطح بالا و سرگرم‌کننده را برای هواداران به ارمغان آورد. در میان اتفاقات قابل توجه این جام عملکرد بازیکنانی بود که خود را در مرکز دیده‌ها قرار دادند و ثابت کردند در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و بعدتر از آن می‌توانند تیترها را به خود اختصاص دهند.

در ادامه این گزارش از سردار آزمون به عنوان یکی از ۵ جوان آینده‌دار فوتبال آسیا نام برده شده و درباره او آمده است: ستاره‌های اسمی و بزرگ ایران در این جام تا حدی تحت تاثیر عملکرد مهاجمی تازه‌کار و جوان قرار گرفته بودند که همه اخبار را به خود اختصاص داد بود. سردار آزمون بهترین گل تورنمنت را با یک چرخش سریع و هوشمندانه و ضربه‌ای دقیق به تک گل بازی مقابل قطر تبدیل کرد و بردی که صعود ایران به مرحله بعد قطعی کرد را رقم زد.

او در حالی که تنها چند روز پیش از آغاز تورنمنت ۲۰ ساله شده بود دو ماه قبل‌تر نخستین گل ملی‌اش را به ثمر رسانده بود. آزمون که فرزند یک والیبالیست ملی سابق در ایران است، در ۱۷سالگی به وسیله روبین کازان روسیه شناسایی و خریده شد و به تازگی مورد توجه چند باشگاه بزرگ در اروپا قرار گرفته است. این بازیکن با قدی بلند و بدنی که برای ورزشکاری ساخته شده همه توانایی‌های لازم برای تبدیل شدن به ستاره آینده فوتبال ایران را دارد.

فوتبال ایران, سایت فیفا, سردار آزمون, اخبار, جام ملت‌های آسیا, اخبار ورزشی, جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۵, سایت اخبار ورزشی

منبع:فان جو،اخبار ورزشی – ایسنا,

پیشنهاد ما

فرار عروس 14 ساله در شب زفاف از داماد 50 ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله!

فرار عروس ۱۴ ساله در شب زفاف از داماد ۵۰ ساله! فرار عروس ۱۴ ساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *