خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » فساد و رسوایی اخلاقی نظامیان صهیونیست‌ !!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

فساد و رسوایی اخلاقی نظامیان صهیونیست‌ !!

فساد و رسوایی اخلاقی نظامیان صهیونیست‌ !!

فساد و رسوایی اخلاقی نظامیان صهیونیست‌ !!

 

 اعتراف خاخام صهیونیست:

رسوایی اخلاقی نظامیان صهیونیست‌ در داخل تانک‌‌ها

alalam_636153661201005943_25f_4x3
رسوایی اخلاقی نظامیان صهیونیست‌ , رسوایی اخلاقی نظامیان صهیونیست‌ در داخل تانک‌‌ها , فساد نظامیان صهیونیست‌
مجله مراحم : صدور مجوز برای پیوستن زنان نظامی صهیونیست به واحدهای زرهی و حضور آنها در کنار نظامیان مرد و شیوع فساد و روابط جنسی میان آنها با اعتراض یک خاخام صهیونیست مواجه شد.

یک خاخام صهیونیست تصمیم ارتش “اسرائیل” برای اجازه دادن به زنان نظامی صهیونیست برای پیوستن به واحدهای زرهی و حضور در کنار نظامیان مرد در داخل تانک ها را رسوایی اخلاقی جدید ارتش اشغالگر و فراهم کننده زمینه روابط جنسی میان نظامیان در داخل تانک‌ها توصیف کرد.

پایگاه “وطن” در گزارشی نوشت: “اسرائیل وایس، خاخام و نظامی سابق ارتش رژیم صهیونیستی، در گفت وگو با رادیو جالی اسرائیل تصریح کرد که فعالیت زنان و مردان نظامی در داخل یک تانک، در نهایت به شیوع  فساد و برقراری روابط جنسی میان آنها منجر می شود”.
وی افزود: “ایده فعالیت دختران و زنان نظامی در داخل تانک ها در کنار مردان برای همه ما سوال برانگیز است”.

این خاخام صهیونیست در ادامه گفت: “امکان ندارد که دو نظامی زن و مرد اسرائیلی وارد مکانی شوند و میان آنها ارتباط برقرار نشود؛ بدون شک آنها بعد از ۹ ماه صاحب یک فرزند خواهند شد”!

وی خاطرنشان کرد که اختلاط نظامیان اسرائیلی در مکان‌های مختلف، به ویژه در داخل تانک ها، با موازین دین یهود و دستورات تورات منافات دارد و زنان و دختران نظامی تنها درصورتی که همه خدمه یک تانک زن و دختر باشند حق دارند در داخل آن حضور داشته باشند.

منبع : العالم

فساد نظامیان صهیونیست‌

فساد و رسوایی اخلاقی نظامیان صهیونیست‌ !!

فساد و رسوایی اخلاقی نظامیان صهیونیست‌ !!,فان جو,رسوایی اخلاقی نظامیان صهیونیست‌,رسوایی اخلاقی نظامیان صهیونیست‌ در داخل تانک‌‌ها,فساد نظامیان صهیونیست‌,گروه سیاسی

پیشنهاد ما

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش

سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش سرنوشت تازه عروس در اتاق خانه پدرشوهرش   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *