خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

فال روز چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳

فال روز چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳

fal-funjoo.ir

فروردین:

فروردینی ها به حکمت قدیمی ایمنی اعداد هجوم می برند. شاید قصد دارید به همه ثابت کنید که از عهده هر کاری بر می آیید و به تنهایی بر مشکلات غلبه می کنید. ممکن است خصوصیاتی مثل جسارت, خشم و اشتیاق برای تلاش های سطحی به اندازه هیجانات احساسی و جسمانی همراهان وفادار شما باشند.

اردیبهشت:

حتی آرام ترین متولدین این ماه می تواند به سهولت در اثر جو هیجان انگیز غیر قابل پیش بینی امروز خشمگین شوند. به علاوه, احتمال حرکات بی پروا به طرز چشمگیری افزایش می یابد. برای مثال, وقتی دچار خشم هستید پول خود را صرف موارد بی فایده می نمایید, اطلاعات را بد سازماندهی نموده و تماس های اجتماعی نامناسبی دارید.

خرداد:

تمام طول روز دوقلوها (نماد تولد) در محاصره خطر هستند. اگر یک خردادی سر سخت هستید نباید از هیچ مشکلی بهراسید. شما از این امتحان سر بلند بیرون خواهید آمد. اگر آمادگی ندارید یا نا خوش هستید سرنوشت را فریب نداده منتظر زمان مناسب باشید.

تیر:

روح مبارزه طلبی در متولدین این ماه بیداد می کند و آنها آمادگی دارند تا پایان از ارزش های خود دفاع کنند. ممکن است به اعمال کسی, بسیار پرخاشگرانه پاسخ دهید. با انجام واکنش های سریع و عجولانه خطر اینکه خود را آماج حملات دیگران قرار دهید را افزایش می دهید.

مرداد:

ممکن است واکنش های متولدین این ماه فضای اطراف آنان را مملو از بی قراری و خشم نماید. امروز تمام مردادی ها معان آتشین مزاج عقاید خود هستند. ممکن است برای آنچه که فکر می کنید درست است, برای پیشرفت, عدالت و حقوق انکار ناپذیر شخصی خود به شدت بجنگید.

شهریور:

امروز روز آرزوهای همزمان و اعمال مشکوک است. ممکن است در حال ایجاد انقلاب در روابط دوستی, زندگی عاشقانه و خصوصی تان باشید و احساس کنید بلافاصله زندگی روزمره تان دچار تغییر شده است. منطق ظریف و درست شما موقتا باعث ایجاد حس جسارت و بی قراری در شما می شود.

مهر:

اسیر آمال و هیجانات شدید خود نباشید. متولدین این ماه آمادگی جنگ با هر آنکس که بخواهد به احساساتشان صدمه بزند را دارند پس ممکن است به سبب این حالت نقل محافل شوید. اگر به طور ناگهانی خشمگین شدید سعی کنید به هر وسیله ای خشم خود را بیرون بریزید. تا جاییکه آرام شوید. شما در معرض خطر هستید.

آبان:

امروز چیزی را برای اولین بار تجربه خواهید کرد. از خطا های خود درس بگیرید و به خاطر داشته باشید که همیشه اولین تلاش مثمر ثمر نخواهد بود. ممکن است مجبور شوید بر خلاف باور های خود عمل کنید و چیزی را که برایتان خیلی عزیز است به خطر بیاندازید.

آذر:

متولدین این ماه با تجربه کمترین خطر اشتیاق به جنگیدن و آمادگی ضربت متقابل را دارند. به یاد داشته باشید که سبک واکنشی مورد علاقه شما در طول این مدت مناسب نیست و اصلاح در پرتو موقعیت کنونی امکان پذیر است.

دی:

متولدین این ماه باید به وقایع کنونی بدون از دست دادن وجهه شخصیتی و کنترل خویشتن به موقع واکنش نشان دهند. اگر از سبک زندگی خود خسته شده اید لطفا به تغییرات خوشامد بگویید. ممکن است این تغییرات موارد جدیدی باشند که قبلا از پذیرش آنها می ترسیدید.

بهمن:

بهمنی ها با اشتیاق فراوان قدم در مسیری جدید می گذارند. ممکن است به تجهیزات, برنامه نویسی یا سیاست علاقمند شوید و یا از علایق شخصی دیگران الهام بگیرید. نگرش ها و افراد آشنا به اندازه روش های معمولی برای شما محرک های خوبی خواهند بود

اسفند:

اشتیاق اسفندی ها برای احساسات جدید و هیجانی عامل تعیین کننده ای خواهد بود. ممکن است روش های شخصی برای سرگرمی و ابراز خویشتن شما نیازمند به سرمایه های مالی درونی باشند. به هر آنچه که به بازار بورس مرتبط باشد شامل مزایده ها و بازی های آنلاین علاقمند خواهید شد.

طالع بینی, فال روز ۱۳۹۳-۱۰-۱۷, طالع بینی روزانه, فال, فال روز ۱۳۹۳/۱۰/۱۷, فال امروز, فال روز ۱۷-۱۰-۱۳۹۳, فال فردا چهارشنبه ۱۷ دی, فال روز, Omen, فال روزانه, فال روز چهارشنبه ۱۷ دی,

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

کاردستی کودکانه دهه فجر

کاردستی کودکانه دهه فجر

کاردستی کودکانه دهه فجر کاردستی کودکانه دهه فجر با فرارسیدن بهمن ماه و آغاز دهه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *