خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » فال و طالع بینی روز » فال روز پنج شنبه ۲۴ اسفند ۹۱


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

فال روز پنج شنبه ۲۴ اسفند ۹۱

http://dl.funjoo.ir/wp-content/uploads/2013/02/fal_ruzane1.jpg

فروردین:

دیدگاه مثبتی که دارید شما را تشویق می کند تا به اه طولانی مدت خود فکر کنید. امروز کارها را مطابق میل خود انجام می دهید.

اردیبهشت:

گاهی اوقات دوست دارید در مورد مسائل کاری و یا مالی صحبت کنید و در ضمن لذت هم ببرید . امروز فرصتی دارید تا کارها را روبراه کنید و فرصتی ایجاد کنید تا مشکلات و دیگر دو راهی ها را برطرف کنید.

خرداد:

موضوعی که در آن پافشاری می کنید مسئله درست و غلط بودن نیست اما شما ورای همه مسائل را می بینید. بنابراین اگر دیگران از حد خودشان فراتر رفتند یا سعی کردند شما را عصبانی کنند تنها ببخشید و فراموش کنید.

تیر:

عطارد وارد برج حمل شده است که به حرفه شما مربوط می شود.درست است که تعطیلات آخر هفته است اما چیزهای زیادی دارید که به آن فکر می کنید.به خاطر داشته باشید که ایده های ناگهانی هر لحظه ممکن است به ذهن تان خطور کنند.حتی ایده هایی که بعید به نظر می رسند را فراموش نکنید.

مرداد:

یک بار دیگر، باید مراقب باشید که اشتباهاتی را که دیگران انجام می دهند، شما انجام ندهید. البته ناراحت نکردن دیگران متفاوت است بااین که همه چیز را به دلخواه افراد دیگر انجام دهیم. اگر کسی شما را واقعاً آزار می دهد، بسیار مهم است که همه چیز را از دلتان بیرون بریزید ولی شرایط را از آن چه که هست، بدتر نکنید.

شهریور:

فوق العاده صبور هستید اما امروز کاملاً برعکس هستید یعنی حساس و زود از کوره در می روید.هر چه قدر بیشتر یک نفر را بشناسید بیشتر شما را عصبانی می کند.اکنون زمان مناسبی است که حرف دلتان را به آنها بزنید.هیچ کس نمی تواند همیشه ساکت بماند.

مهر:

شما انجام کارهای زیادی را در نظر گرفته اید که زما بسیار زیادی را در نیاز دارد.در نتیجه نمی دانید کدام کار را اول انجام دهید و بزودی گرفتار هراس و وحشت می شوید و زمانی اوضاع بدتر می شود که با نهایت توانتان کار می کنید و یا می خواهید کار ۴۸ ساعت را در ۲۴ ساعت انجام دهید.آرامش خود راحفظ کنید متولد مهر عزیز،با کارها بنا براولویت آنها روبرو شوید در غیر این صورت گرفتار مشکلی می شوید و یا تنها در دایره ای به دور خود می چرخید.

آبان:

سعی کنید امروز خرید نکنید مخصوصاً اگر به دنبال وسیله خاصی هستید.از نظر مالی و بدهکار بودن چارت شما در وضع خوبی قرار ندارد.هم چنین با حضور عطارد در برج حمل رابطه شما با همسرتان نیز بدتر می شود.

آذر:

شما آدمی هستید که دوست دارد تغییرات ایجاد کند. و امروز این کار امکان پذیر می شود.شما ناحیه وسیعی برای رشد و توسعه دارید ولی برای این که این دوره رشد را به بهترین نحو به انجام برسانید ممکن است نیاز باشد کمی بیرحمانه در مورد آنچه در زندگی تان دیگر بدرد نمی خورد عمل کنید و آنها را حذف کنید. مسایل کم اهمیت را حذف کنید و بعد واقعاً قادر خواهید بود که پرواز کنید.

دی:

مرکوری به سمت برج حمل حرکت کرده است و در نتیجه شما نمی خواهید که تعطیلات آخر هفته را به تنبلی بگذرانید خانه تکانی برای بهار در برنامه شما قرار دارد. ممکن است با مخالفت کسی در خانه مواجه شوید. سعی نکنید که با زورگویی موافقت دیگران را جلب کنید. با خوش خلقی بهتر می توانید به مقصودتان برسید.

بهمن:

اگر توانسته اید که خودتان را از لحاظ مالی کنترل کنید بدون شک از خودتان راضی خواهید بود چون در خرج کردن پول افراط نکرده اید . همچنین حسابهای بانکی خود را در وضعیت خوبی نگه داشته اید . گر چه این کار شما را تنها از لحاظ مالی ایمن نمی کند بلکه انعطاف پذیری و آزادی بیشتری را در انتخاب کارهایتان بدست می آورید .

اسفند:

عطارد اکنون وارد حمل آتشین شده است و ممکن است به شما الهام شود که احساس کنید. سرمایه های شما در محلی نگران کننده قرار دارند. لطفاً عجله نکنید دفتر چک کردن حسابتان را باز کنید یا بعداً‌ پشیمان خواهید شد. حوتی های باهوش به پشت صفحات روزنامه متوسل خواهند شد تا معاملات بهتر را برای وان یا گرو گذاری بررسی کنند.

پیشنهاد ما

عکس نوشته های متولد مرداد |پروفایل متولد مرداد

عکس نوشته های متولد مرداد |پروفایل متولد مرداد

عکس نوشته های متولد مرداد |پروفایل متولد مرداد عکس نوشته های متولد مرداد |پروفایل متولد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *