خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » فال و طالع بینی روز » فال روز سه شنبه ۱۴ اسفند ۹۱


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

فال روز سه شنبه ۱۴ اسفند ۹۱

http://dl.funjoo.ir/wp-content/uploads/2013/02/fal_ruzane1.jpg

فروردین:

دوست دارید برای دیگران برنامه ریزی کنید اما این را بدانید که دیگران این کار شما را دوست ندارند. سعی کنید تمایلات و خواسته های آن ها را درک کنید. روی ایده های خلاق خودتان کار کنید پیش از آن که کسی را عصبانی کنید.

اردیبهشت:

در حال حاضر شک و تردیدی که بر اساس نگرانی است و شک و تردیدی که  اساس واقعی است از همدیگر قابل تشخیص نیستند. فرقی ندارد که چقدر مسائل واقعی به نظر برسند اکنون زمان خوبی نیست که کارها را به زور انجام دهید. حتی با وجود اعتماد به نفسی که دارید نمی توانید خودتان را در موقعیتی قرار دهید.

خرداد:

بهتر است کمی در مورد انجام کارها با دیگران مشورت کنید. شاید دیگران اطلاعاتی داشته باشند که بتوانید از آنها به نفع خودتان استفاده کنید. مهم است که سعی کنید آزادانه رفتار کنید و احساس گناه هم نکنید.

تیر:

بهتر است کمی از ولخرجی تان کم کنید.بهتر است خرج های روزانه را به خاطر بسپارید.به این فکر کرده اید که می توانید قسمتی از راه خانه به محل کار یا بالعکس را پیاده بروید؟این کار پول هایتان را جمع می کند و اندام شما را نیز متناسب نگه می دارد.

مرداد:

ونوس سیاره عشق و خلاقیت، امشب وارد علامت گاو می شود، به این معنی که فعالیت های شغلی و برنامه ریزی های طولانی مدت شما در طی چند هفته آینده، ثمر خواهد داد و نتیجه مفیدی خواهید گرفت. از امروز تا اوایل آپریل، ممکن است با شخصی بسیار با قدرت و نفوذ ملاقات کنید. که حتی ممکن است از نظر شغلی درهایی را به روی شما بگشاید.

شهریور:

زهره به برج ثور می رسد.این قسمت از چارت شما به سفرهای طولانی و ماجراجویی مربوط می شود.بنابراین می توانید پولتان را برای تعطیلات خرج کنید.شاید عاشق فردی خارجی شوید.

مهر:

روابط مثبت شما تحت تاثیر حرکت ونوس به خانه سرطان قرار خواهند گرفت.و در طی چند هفته آینده،شما از نزدیک شدن به برخی از افراد لذت خواهید برد، به خصوص اگر بتوانید احساسات تان را به آنها نشان دهید.هم چنین از ساختن جوی شاد برای کسانی که در زندگی تان به آنها تکیه دارید، بسیار خوشحال خواهید شد به خصوص در حال حاضر به همکاری آنها نیاز داشته باشید.

آبان:

دیگران از حالت ناامیدی شما ناراحت می شوند اما حقیقت این است که در حال حاضر موضوعی را جدی گرفته اید.برقرار کردن تعادل بین احساس و منطق این احساس ناامیدی را از بین خواهد برد.سعی کنید این موضوع را به خاطر بسپارید،مخصوصاً زمانی که تصمیم می گیرید.

آذر:

امروز ونوس به خانه اردیبهشت می رود که خانه کار و سلامتی شماست. اگر منتظر چراغ سبز برای رسیدگی به خود بوده اید الان درست همانوقت است. پس خود را به یک ماساژ یا آرایش صورت مهمان کنید تا احساس قشنگتری بخود بدهید. اگر مدتی بوده سعی می کردید عادت بدی را کنار بگذارید دیگر بهانه ای ندارید و با تمام وجود می دانید که زمان تغییر فرا رسیده. روابط با همکاران و روسا بسیار خوب خواهد بود و شما می توانید منتظر حمایت و همکاری زیادی از طرفشان باشید بخصوص اگر با کسی دارید کاری انجام می دهید و یا عضوی از یک تیم هستید.

دی:

اگر مطمئن هستید که تمامی مشکلات و نگرانی ها برطرف شده احساس راحتی کنیدو شراکت جدید را جشن بگیرید. هم اکنون این شانس برای شما فراهم است تا بتوانید مسائل مالی را کنترل کنید. روی هم رفته این می تواند شروع یک شراکت جدید و ابتکاری باشد.

بهمن:

ونوس به اردیبهشت با عنصر خاک می رود و مربوط به قسمت خانه و خانواده چارت شما می شود. در هفته های آینده دوستان و وابستگان شما به طرف تغییر و تحولی مثبت و شاد می روند . بهترین زمان برای تغییر منزل یا تغییر دکوراسیون آن می باشد. هر نوع بحران خانوادگی تحت چنین تاثیر مثبتی حل خواهد شد .

اسفند:

احساسات می تواند در حد اعلای جاری بودن باشند. به خصوص در تماس های روزمره با دیگران سرکار یا منزل حساسیت شما بدین معناست که شما تمایل دارید چیزها را به دل بگیرید. سقوط یک توده گریان است و موقع ایستادن برای خودتان می توانید بهترین خط دفاع باشد.

پیشنهاد ما

عکس نوشته های متولد مرداد |پروفایل متولد مرداد

عکس نوشته های متولد مرداد |پروفایل متولد مرداد

عکس نوشته های متولد مرداد |پروفایل متولد مرداد عکس نوشته های متولد مرداد |پروفایل متولد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *