خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » فال و طالع بینی روز » فال روز جمعه ۹ فروردین ۹۲


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

فال روز جمعه ۹ فروردین ۹۲

http://dl.funjoo.ir/wp-content/uploads/2013/02/fal_ruzane1.jpg

فروردین : دوست دارید به اه جدیدی دست یابید. اما این علاقه را تنها به رویا پردازی محدود نکنید. تا زمانی که شک و تردید به دل خود راه ندهید می توانید با قدرت و جسارتی که دارید خیلی از ایده هایتان را عملی کنید. با وجودی که حس اضطراب و نگرانی تان قابل درک است اما همین الان باید آن ها را عملی کنید.

اردیبهشت : گاهی اوقات دوست ندارید تغییراتی ایجاد کنید که چند روز آینده همین احساس را دارید. تنها راه شما این است که یک مورد را انتخاب کنید. در چند روز آینده شرایط را تحمل کنید تا بعد از آن که تمام شرایط را بررسی کردید منصفانه قضاوت کنید.

خرداد : هیچ زمان بهتری بای روبه رویی با مسائل مالی ندارید و اکنون دقیقاً می دانید باید چه کار کنید. شاید هم از تجربیات دیگران درس خوبی بگیرید. زمان خوبی است تا با افراد خارجی معاشرت کنید یا با خارج تماس بگیرید.

تیر : هر کسی برنامه خودش را دارد و تمایل دارد برنامه خودش را عملی کند.می توانید به آنها ملحق شوید یا آرام بنشینید و این که در کنار آنها باشید را نپذیرید.در هر صورت امروز با آرامش و نیروی تازه آغاز می کنید.

مرداد : حتی اگر به خود قول داده اید که دیگر هیچ گونه پولی در باقی این ماه خرج نکنید، امروز در حالتی هستید که خود را کمی لوس و نازپرورده می کنید! امروز یکی از آن روزهایی است که نمی توانید از شر فکر خرید اجناس کوچک، خلاص شوید.

شهریور : شرایط تغییر کرده است و آرامش دارید.می توانید تمام اتفاقات دیروز را برای یک دوست بیان کنید و او شما را به خنده وامی دارد.از این که با دیگران باشید مخصوصاً افرادی که برایشان مهم هستید،احساس خوبی پیدا می کنید.

مهر : امروز ستاره ها بیانگر این هستند که شما در حال کار در پشت صحنه بسیار خوشحال تر خواهید بود چرا که در این صورت مجبور نیستید که دیگران را نیز خوشحال نگه دارید و می توانید به راحتی مشغول کاری که در دست دارید،شوید.امکان دارد داستانی را بشنوید که روی شما تاثیر گذاشته و بخواهید مقداری پول به خیریه کمک کنید.

آبان : سیارات به شما کمک می کنند تا موفق تر شوید مخصوصاً اگر در حال انجام طرحی هستید می توانید پول خوبی به دست آورید.شما فردی پر هیجان هستید و علاوه بر پیشرفت مالی،فرا گرفتن چیز جدیدی می تواند زندگی شما را پربارتر کند و هم چنین درک تان را بالا می برد.چیزی برای از دست دادن ندارید و می توانید همه چیز را به دست آورید.

آذر : در حال حاضر خیلی معاشرتی هستید ومایل نیستید هیچ دعوتی را که امکان دارد حلقه روابط اجتماعی شما را وسیعتر کند رد کنید. اگر یک نمونه کامل آذری هستید، علائق متفاوت و بیشماری دارید، و اگر امروز فرصتش را دارید از هیچ چیز به اندازه صحبت باکسی که هم روحیه شماست لذت نخواهید برد. اگر در انتخاب مسیر کمی گیج شده اید، با کسی ملاقات دارید که می توانید مسیر را به شما نشان بدهد.

دی : واقعاً که کسی بهتر و مناسب تر از شما در رازداری نیست. شما توانایی این را دارید که در حالی که از نظر درونی آشفته و برانگیخته هستید ظاهری جدی و بی تفاوت داشته باشید. امروز شخصی برای کشف علت مرموز بودن شما دست به هرگونه ترفندی خواهد زد.

بهمن : به نظرتان می رسد که شخص خاصی به خاطر اعمالی که انجام می دهد چندان خیرخواه شما نیست. آنها ممکن است به شما دستور بدهند و به شما ریاست کنند و انتظار داشته باشند که به دستوراتشان عمل کنید. اگر از رئیس تان مرخصی می خواهید امروز روز خوبی برای این کار نیست زیرا تقاضایتان رد می شود . بهتر است صبر کنید تا موقعش برسد.

اسفند : یک هنر وحی برای انجام امور امروزتان در شماست. و می تواند پی ببری کسی تحت تاثیر واقع شده است. شما درباره کارهای بزرگتان مثل دیگران فریاد نمی زنید. اما امروز خودتان را برای ابتکارتان تشویق کنید.

پیشنهاد ما

عکس نوشته بهمن ماهی | پروفایل متولدین بهمن ماه

عکس نوشته بهمن ماهی | پروفایل متولدین بهمن ماه

عکس نوشته بهمن ماهی | پروفایل متولدین بهمن ماه عکس نوشته بهمن ماهی | پروفایل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *