خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » گالری عکس » عکس های بازیگران » عکس ها و صحبت های جالب گلاره عباسی در برنامه دورهمی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عکس ها و صحبت های جالب گلاره عباسی در برنامه دورهمی

عکس ها و صحبت های جالب گلاره عباسی در برنامه دورهمی

 

عکس ها و صحبت های جالب گلاره عباسی در برنامه دورهمی

www_funjoo_Ir_Gelareh_Abbasi_15

 


گلاره عباسی، بازیگر سینما و تلویزیون میهمان برنامه دورهمی از مهران مدیری بود
گفتگو بیش از همه‌چیز شکل روایت یک بیوگرافی و زندگینامه داشت. در ابتدا بحث به سمت آرامش درونی و آرام بودن او رفت و گفت از کودکی همین‌طور بودم. بیشتر شاید، در فیلم‌ها که نه، ولی ظاهر بیرونی‌ام آرام‌تر است.

گلاره عباسی گفت ۳۳ سال و نیمه است، متولد ۲۹ تیرماه.

بحران سی‌سالگی گلاره عباسی

گلاره عباسی گفت که دچار بحران ۳۰ سالگی بوده است! چون دهه ۲۰ و دهه ۳۰ با هم خیلی فرق داشته است. او گفته بوده که در سن ۲۵ سالگی همه‌چیز برای من تغییر کرد. شرایط زندگی‌ام در دهه ۲۰ و دهه ۳۰ زندگی‌اش خیلی متفاوت بوده است. تجربه کار کردن پشت دوربین را با دستیار و برنامه‌ریز شروع کرده بوده و از بیرون ماجرا را می‌دیده و دوره پر مسئولیت‌تری داشته است. گلاره عباسی دستیار کارگردان مرضیه برومند بوده است و از او برای آن‌چه آدم مسئول‌تری شده است تشکر کرد.

وسواسی بودن گلاره عباسی

مهران مدیری می‌گوید وقتی گلاره عباسی سر صحنه می‌آید مرتب است، دیالوگ‌هایشان را حفظ هستند و دیگران را از این نظر عصبی می‌کنند. چون بی‌نظم هستیم. حوصله نداریم اعصاب نداریم.

ماجرای مرضیه برومند

مهران مدیری در این‌جا گفت خانم مرضیه برومند من را دوست ندارد. دلیلش را هم هرگز نفهمیدم، فقط می‌خواهند سر به تن من نباشد و هیچ‌وقت نفهمیدم دلیلش چیست. او رو به دوربین نگاه کرد و گفت خانم مرضیه برومند، شما دعوت می‌شوید به برنامه دورهمی.

بخشش یا نبخشیدن

مهران مدیری از گلاره عباسی پرسید گفته‌اید جایی که ۲ نفر را نمی‌توانم ببخشم. درست است این حرف؟ گلاره عباسی یک نفر را تایید کرد و گفت یک گروهی یک سیستمی هست که در کار اذیتم کرده‌اند. وقتی آدم دوره ورودش به کار است، من دو سه دوره آموزش بازیگری دیده‌ام که بهترینش امین تارخ بوده. من از آن‌جا فهمیدم که اعتماد به نفس کاری می‌توانم داشته باشم و می‌توانم کار بکنم. اما قبلش خیلی از دوستان من،‌از شهرستان آمده بودند، هزار ذوق و شوق داشتند و تلاشی نمی‌کردند مدرسان آن‌جا که بچه‌ها را وارد فضای حرفه‌ای بکنند یا بگویند این مبلغ رقمی که داری به عنوان پولت را صرف نکن یا ترم بعد هم نیا یا صبر کن تا وارد فضا شوی. این خیلی آزاردهنده بود برای من. بعد از این‌که وارد بازار کار شدم همیشه یک خشمی نسبت به آن دوره دارم. همکلاسی‌های من که شاید بسیار با استعداد بودند اما شرایطش را نداشتند. آدم‌هایی که مدرس بودند باید مسئولانه تر ببینند. خدارا شکر که بعدش به کلاس‌های اقای امین تاریخ رفتم و آماده این کار شدم.

مهران مدیری هم گفت این بی‌انصافی‌ها در بعضی از آموزشگاه‌های هنر یا بازیگری می‌شود متاسفانه.

فیلم‌های پربیننده‌تر

بحث به کارهایی مثل شیار ۱۴۳ رسید. گلاره عباسی گفت من مثل همیشه اگر کاری که بهم پیشنهاد می‌شد دوست داشتم و آن‌ها هم دوست داشتند که همکاری کنم رفتم و کار کردم. خدا را شکر که کارها خیلی دیده شده‌اند. من «اشیاء از آن‌چه می‌بینید در آینه نزدیک‌تر است»‌برای من یک حس خاصی دارد. شاید بازیگری که از اول تا آخر فیلم سکانس‌ها باهاش است یک تعلق خاطر بیشتری آدم احساس می‌کند.

همسر گلاره عباسی

او درباره ازدواجش گفت که سنتی برخورد کردند و یک سال پیش ازدواج کرده است. همه چیز خوب است و عالی است و بسیار آدم همراهی است. او گفت در یک سال گذشته یک سریال (شهرزاد) بازی کرده است و نمی‌تواند هنوز نظر خاصی بدهد. مهران مدیری گفت که ۵ سال دیگر دوباره این سوال را از او می‌پرسد.

من آدم باحالی نیستم

او می‌گوید زمانی به خبرنگاری گفته است من آدم لوتی و باحالی نیستم. اگر به دنبال چنین کسی می‌گردید فرد مناسبی برای این کار نیست.

هدیه برای خیریه

او قرار شد برای برنامه خیریه‌ای که برنامه دورهمی دارد، یکی از ظروف سفره عقدشان را از طرف خود و همسرش به این برنامه اهدا کرد تا به عنوان خیریه به فروش برود.

فانجو

صحبت های گلاره عباسی در برنامه دورهمی,ماجرای گلاره عباسی و تصاف با ماشین مهران مدیری,حرف های گلاره عباسی در برنامه دورهمی,عکسهای گلاره عباسی با مهران مدیری,دانلود برنامه دورهمی با حضور گلاره عباسی,گلاره عباسی در برنامه دورهمی چه گفت+عکس,تصاویر گلاره عباسی در برنامه دورهمی,,عکسها و صحبت های جالب گلاره عباسی در برنامه دورهمی

پیشنهاد ما

دورهمی شبانه بهاره رهنما کنار مادر و دوستانش

دورهمی شبانه بهاره رهنما کنار مادر و دوستانش

دورهمی شبانه بهاره رهنما کنار مادر و دوستانش دورهمی شبانه بهاره رهنما کنار مادر و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *