خانه » سرگرمی » عکس های شعله ور شدن یک عروس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عکس های شعله ور شدن یک عروس

عکس های شعله ور شدن یک عروس

عکس های شعله ور شدن یک عروس

تصاویری از شعله ور شدن یک عروس ! ماجرا را بخوانید و از کارهای احمقانه برخی افراد انگشت به دهان بمانید!!

۱۴۷۹۳۱۱۵۳۲۶۰۲-funjoo-ir

در طی یک دهه نوعی عکس برداری از لباس عروس به نام خراب کردن لباس باب شده است که در آن عروس ها از قصد با نام هنر لباس عروس خود را خراب می کنند. تا کنون این کار توسط ریختن رنگ روی آنها، گلی شدن، به داخل آب افتادن و… انجام شده بود ولی این عروس خانم روش دیگری را امتحان کرد.

 به گزارش نازوب این بار زنی به خاطر گرفتن عکس های خاص از لباس عروسش، آن را به آتش کشید تا هنگام شعله ور شدن لباس، عکس های هنری بگیرد ولی آنچنان که او فکر می کرد این تصویر رویایی نبود و لباس آنچنان شعله کشید که او مجبور شد سریع به داخل دریا بپرد!

ناتاشا ساموئل درماه می با دنیل یاکوبی در مراسمی کنار دریا ازدواج کرد، او یکی از دوستانش را برای ریختن مایع اشتعال زا روی لباسش و سپس مشتعل کردن آن گماشت.

عکس های شعله ور شدن یک عروس

 عکاس آنها توانست از لحظه شعله ور شدن لباس عکس بیاندازد ولی دیری نگذشت که به گزارش پرشین وی عروس لبخند از لب هایش محو شد و هراسان به سمت آب دوید.

مراسم عجیب خراب کردن لباس به سرعت در دنیا طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است و در آن زنان عکاسانی را برای ثبت کردن لحظات نابود کردن لباسشان می گمارند تا یک هنر دیواری ابداع کنند.

عکس های شعله ور شدن یک عروس

 حتی تصاویر این مراسم عجیب همانند عکس های هنری در صفحات گلاسه مجلات مشهور مد نیز به چاپ رسیده است. مکان عکس برداری این تصاویر نیز در مکان هایی از جمله کنار دریا ، کنار کوهی از زباله ، ساختمان های متروکه و خیابان های شهر بوده است.

عکس های شعله ور شدن یک عروسعکس های شعله ور شدن یک عروس
عکس های شعله ور شدن یک عروس

 

 

عکس های شعله ور شدن یک عروس

منبع: ناز وب

عکس های شعله ور شدن یک عروس, فان جو,

پیشنهاد ما

عکس نوشته تبریک شب یلدا | تصاویر متحرک شب یلدا

عکس نوشته تبریک شب یلدا | تصاویر متحرک شب یلدا

عکس نوشته تبریک شب یلدا | تصاویر متحرک شب یلدا عکس نوشته تبریک شب یلدا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *