خانه » گالری عکس » عکس های هالیوود » عکس های جدید تیلور سویفت با بازیگر انگلیسی +رابطه اخیر


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عکس های جدید تیلور سویفت با بازیگر انگلیسی +رابطه اخیر

عکس های جدید تیلور سویفت با بازیگر انگلیسی +رابطه اخیر

 

تیلور سویفت خواننده زیبای سبک کانتری با بازیگر انگلسی جو آلین وارد رابطه شده است. تیلور سویفت سعی کرد که این رابطه را مخفی نگه دارد ولی نتوانست از دید رسانه ها مخفی شود. این خواننده ۲۷ ساله چند وقت پیش با بازیگر ۳۶ ساله ای به نام تام هیدلستون رابطه داشت که به دلایلی جدا شد.

رابطه اخیر تیلور سویفت با بازیگر انگلیسی

 

تیلور سویفت

تیلور سویفت با تغییر قیافه و زدن کلاه و عینک سعی داشت که رابطه جدیدش را پنهان نگه دارد ولی نتوانست از دید پاپاراتزی ها پنهان بماند. گفته میشود تیلور سویفت بقدری به این بازیگر مرد علاقه دارد که در نزدیکی این بازیگر خانه ای را اجاره کرده است.

تیلور سویفت

نکته جالب در مورد این بازیگر مرد این است که وی همچنان با پدر و مادرش در یک منزل زندگی می کند که سوژه رسانه ها شده است. وی سابقا با کالوین هریس،یکی از اعضای گروه وان دایرکشن و جک جیلنهال ارتباط داشته هست.

 

عکس دوست پس تیلور سویفت

تیلور سویفت

رابطه تیلور سویفت با این مرد بازیگر

تیلور سویفت

عکس های تیلور سویفت و دوست پسر جدیدش

پیشنهاد ما

عکس نیوشا ضیغمی در جشن تولد خواننده معروف

عکس نیوشا ضیغمی در جشن تولد خواننده معروف

عکس نیوشا ضیغمی در جشن تولد خواننده معروف عکس نیوشا ضیغمی در جشن تولد خواننده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *