خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » عکس لیلا رجبی / توهین به لیلا رجبی قهرمان پرتاب وزنه ایران


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عکس لیلا رجبی / توهین به لیلا رجبی قهرمان پرتاب وزنه ایران

عکس لیلا رجبی / توهین به لیلا رجبی قهرمان پرتاب وزنه ایران

عکس لیلا رجبی / توهین به لیلا رجبی قهرمان پرتاب وزنه ایران

توهینی دیگر روی آنتن زنده ، این بار لیلا رجبی ، قهرمان پرتاب وزنه ایران با تحقیر دو به اصطلاح کارشناس مواجه شد.احسان شیعه مدیر شبکه ورزش مشخص نیست چه می کند که این اتفاقات می افتد!


عکس لیلا رجبی / توهین به لیلا رجبی قهرمان پرتاب وزنه ایران,،فانجو,لیلا رجبی ,المپیک 2016 ,توهین ,آنتن زنده ,پرتاب وزنه

بی غیرت خواندن لیلا رجبی بانوی ایرانی روی آنتن زنده تلویزیون

لیلا رجبی ورزشکار اوکراینی الاصل سالهاست که مسلمان شده و با گرفتن تابعیت ایران برای کشورمان در رقابت های مختلف پرتاب وزنه شرکت کرده است.
رجبی که پیش از المپیک به خاطر بی توجهی ها حتی تا آستانه انصراف از مسابقات هم پیش رفت، وبدون مربی اش اعزام شد در المپیک نتیجه خوبی نگرفت و از رکورد همیشگی اش نیز پایین تر پرتاب کرد.

او تنها ورزشکار بانوی دوومیدانی کار المپیکی ایران بود. یکی از همه آنهایی که در این مدت روی کار آمدن کیهانی ، رئیس فدراسیون دوومیدانی ، روزهای سختی را سپری کرده اند. رجبی هم یکی از بین همه آنهایی بود که مدال نگرفتند اما در استودیوی ویژه بازی های المپیک ، یکی نشسته و به این ورزشکار توهین می کند. به او در خوشبینانه ترین حالت انگ کم غیرتی می زند.
نه اینکه تمام کاروان ایران تا این لحظه معجزه کرده اند و یا اینکه برای لیلا خیلی بیشتر از احسان حدادی ، احسان روزبهانی و همه آن بقیه دیگری که خیلی بد نتیجه گرفتند ، هزینه کرده ایم که حالا چون رجبی گریه نمی کند یا فریاد نمی زند باید متهم به بی غیرتی باشد. پوزخند مجری و آن یک کم غیرتی که مجری برنامه می گوید شاید قبل از همه باید درباره خودشان گفته شود که چطور در یک استودیوی زنده می نشینند و اینگونه به یک بانو توهین می کنند. آنها که اصلا مشخص نیست بر اساس کدام صلاحیتی اجازه می یابند اجرای زنده کنند. آنها که اختیار کلام شان را ندارند و هرچه دوست دارند بر زبان جاری می کنند.
عکس لیلا رجبی / توهین به لیلا رجبی قهرمان پرتاب وزنه ایران,،فانجو,لیلا رجبی ,المپیک 2016 ,توهین ,آنتن زنده ,پرتاب وزنه
البته استودیویی که از آن خبر دروغین درگذشت یک هنرمند خیلی ساده روی آنتن می رود و لپ تاپ های تهیه کنندگان شان چک نمی شوند تا اقلا در زمان پخش زنده ، تلگرام شان وصل نباشند، معلوم است که چنین واژگانی بر زبان مجریان و کارشناسانش وارد شود.

اینکه چرا احسان شیعه و همکارانش در شبکه ورزش همین طور نشسته اند و دست روی دست گذاشته اند و هیچ برخوردی با این اتفاقات نمی کنند ، تنها جای افسوس باقی می گذارد. افسوس ، افسوس و افسوس.

لیلا رجبی ، توهین به لیلا رجبی قهرمان پرتاب وزنه ایران

 

 

 

 

عکس لیلا رجبی / توهین به لیلا رجبی قهرمان پرتاب وزنه ایران

منبع: برترین ها

عکس لیلا رجبی / توهین به لیلا رجبی قهرمان پرتاب وزنه ایران,،فانجو,لیلا رجبی ,المپیک ۲۰۱۶ ,توهین ,آنتن زنده ,پرتاب وزنه

پیشنهاد ما

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش

هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه جورج کلونی به دوستانش هدیه یک میلیون دلاری جورج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *