خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » عکس در خیابان های وین ۵ ، عروسی در محل مذاکرات


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عکس در خیابان های وین ۵ ، عروسی در محل مذاکرات

عکس در خیابان های وین ۵ ، عروسی در محل مذاکرات

عکس در خیابان های وین ۵ ، عروسی در محل مذاکرات

اگر به چهره های سیاسی هم بتوان شهرت و محبوبیتی به اندازه چهره هایی سینمایی و هالیوودی داد اینروزها دوروبر هتل کوبرگ بی شباهت به هالییود نیست !

رفت وآمد وزرای امورخارجه ۶ کشور تاثیر گذار در دنیا و حضور ظریف و کری وزرای امورخارجه ایران و آمریکا و موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ،صالحی رییس سازمان انرزی اتمی و …..باعث شده تا اینروزها دور و برهتلکوبرگ پر از اتفاق باشد و هر خبرنگاری که بتواند مدتی از کمپ خارج شود بدون خبر باز نمی گردد.

از دیدن ماری هارف در استارباکس کافی و نشستن سر میزش بگیرید تا دیدن چند باره جان کری با عصا در حال رفت وامد و یا گفتگوی کوتاه خبرنگاران با صالحی در خیابان های پشت هتل ویا دیدن لورا روزن خبرنگار معروف المانیتور در حال خوردن قورمه سبزی در رستوران حافظ .

اما گویا این رفت و آمد ها کم کم مردم آرام وین را هم کنجکاو کرده ؛مردمی که حتی برای رییس جمهورشان تشریفات خاصی ندارند حالا با دیدن صف طولانی ماشین های تشریفات و گارد امنیتی جلوی هتل و یا رستوران های معروف شهر تجمع می کنند تا شاید بتوانند عکس یادگاری از یکی از این افراد بگیرند .

دیروز حضور کری در طلافروشی در اشتفان پلاس یکی از بهترین مناطق وین کلی حاشیه ساز بود .ازدحام مردم برای دیدن او و گرفتن عکس یادگاری از اتفاقات نادردر شهر وین است .
اما نکته جالب دیگر برگزاری مراسم عروسی روز شنبه (۲۰ تیر)در هتل کوبرگ است !

عروس و داماد که برای برگزاری عروسی شان از قبل هتل را رزرو کرده بودند گفته اند به هیچ وجه نمی توانند عروسی را به زمان دیگری موکول کنند و مطمئنا مذاکره در میان هیاهوی عروسی و به اصطلاح دست و جیغ و هورا امشب برای مذاکره کنندگان تجربه جدیدی است.

در

خبر آنلاین

وین – مذاکرات هسته ای ایران با ۵ بعلاوه ۱ ,  چهره هایی سینمایی  , هتل کوبرگ , عکس از هتل کوبرگ  , عروسی در هتل کوبرگ

پیشنهاد ما

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *