خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » گالری عکس » عکس افراد مشهور » عکس جالب دختر شایسته اسرائیل با دختر شایسته لبنان + عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عکس جالب دختر شایسته اسرائیل با دختر شایسته لبنان + عکس


Notice: Undefined index: file in /home3/funjooir/public_html/wp-includes/media.php on line 1382

عکس جالب دختر شایسته اسرائیل با دختر شایسته لبنان + عکس

عکس جالب دختر شایسته اسرائیل با دختر شایسته لبنان + عکس

پس از چند روز تصاویربر سر عکس سلفی دختر شایسته و ملکه زیبایی لبنان با دختر شاسته اسرائیل در جریان آمادگی آنها برای برگزاری مراسم باشکوه انتخاب میس یونیورس در میامی آمریکا،

عکس جالب دختر شایسته اسرائیل با دختر شایسته لبنان + عکس
عکس جالب دختر شایسته اسرائیل با دختر شایسته لبنان + عکس

عکس جالب سالی جریج (دوم از چپ) در کنار دختر شایسته اسرائیل دورون ماتالون (اول از چپ)

دختر شایسته لبنان برای دفاع از خود در برابر خشم و اعتراض مردم مسلمان کشورش که خواهان حذف او از رقابت‌ها و برداشتن تاج او از سرش شده‌اند، با چشمان اشکبار گفت: «به خدا قسم میخورم دختر شایسته اسرائیل قصد داشت با اینکار منو خراب کنه و از رقابت‌های میس یونیورس کنارم بزنه، تو جریان عکس گرفتن من با ۲تا از دوستام، یهو پرید وسط و با ما عکس گرفت و گذاشت تو فیسبوک چون میدونست عکس او در کنار من دردسرساز میشه، این یه توطئه بوده من مقصر نیستم»

هدف هر دوی آن‌ها بر سر گذاشتن تاج مسابقات دختر شایسته جهان است، اما مشکل اینجاست که نمی‌خواهند در کنار هم در عکس دیده شوند. اینگونه است که حضور بدون دعوت دختر شایسته اسرائیل در عکس دختر شایسته لبنان خبرساز می‌شود.

سالی جریج، دختر شایسته لبنان این روزها به شدت با هجوم انتقاداتی روبرو شده که از هر سو به سمتش روانه شده‌اند. این انتقادها البته ربطی به ظاهر این دختر ۲۵ ساله یا طرز لباس پوشیدنش ندارد، بلکه همه و همه به خاطر یک عکس است.

او خودش واقعه را اینطور تعریف می‌کند: در جریان برگزاری مسابقه انتخاب دختر شایسته جهان، او برای گرفتن یک عکس گروهی در کنار دختر شایسته اسلوونی و دختر شایسته ژاپن می‌ایستد. در همان زمان دورون ماتالون دختر شایسته اسرائیل بدون دعوت، سرش را میان کادر کرده و به این ترتیب او هم در این عکس گروهی جای می‌گیرد.

دختر شایسته اسرائیل بعد از مدتی این عکس را در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر می‌کند.

عکس جالب دختر شایسته اسرائیل با دختر شایسته لبنان + عکس
عکس جالب دختر شایسته اسرائیل با دختر شایسته لبنان + عکس

Saly Greige

“خائن به وطن”

به نظر می‌رسد دختر شایسته اسرائیل هیچ تصوری از پیامدهایی که پست کردن این عکس برای دختر شایسته لبنان به همراه خواهد داشت، نداشته است. لبنانی‌هایی که رابطه آن‌ها با اسرائیل با ارائه مدرک ثابت شود، به سرعت به عنوان خائن به وطن شناخته شده و از هر سو مورد انتقاد و حمله قرار می‌گیرند.

لبنان و اسرائیل رسما در وضعیت جنگی به سر می‌برند. روز یکشنبه (۱۸ ژانویه/ ۲۸ دی) ۶ عضو حزب‌الله لبنان در حمله هوایی اسرائیل در خاک سوریه کشته شدند.

پس از انتشار عکس یاد شده، دختر شایسته لبنان به سرعت وارد عمل شده و در اینستاگرام و توئیتر از مردم و هوادارانش پوزش خواست. او سپس با حذف دختر شایسته اسرائیل از عکس تأکید کرد: «من خیلی مواظب بودم تا هیچ عکس یا ارتباطی با دختر شایسته اسرائیل نداشته باشم. او چند بار سعی کرد با من عکس بگیرد.»

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

عکس های جدید و زیبای آزاده نامداری

عکس های آزاده نامداری با تیپ جدید

عکس های آزاده نامداری با تیپ جدید عکس های آزاده نامداری با تیپ جدید Aksaye …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *