خانه » گالری عکس » بیوگرافی افراد مشهور » عکسها و بیوگرافی کیت بکینسیل Kate Beckinsale


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عکسها و بیوگرافی کیت بکینسیل Kate Beckinsale

عکسها و بیوگرافی کیت بکینسیل Kate Beckinsale

عکسها و بیوگرافی کیت بکینسیل Kate Beckinsale

عکسها و بیوگرافی کیت بکینسیل Kate Beckinsale, فانجو, بیوگرافی کیت بکینسیل Kate Beckinsale, بيوگرافي ,

 

کاترین رومانی “کیت” بِکینسیل (بِکینسل) (به انگلیسی: Kathryn Romany “Kate” Beckinsale) (زادهٔ ۲۶ ژوئیهٔ ۱۹۷۳ در لندن) بازیگر انگلیسیِ سینمای هالیوود است. درحالی‌که سرگرم تحصیل در دانشگاه آکسفورد بود، فرصت بازی در فیلم هیاهوی بسیار برای هیچ را، که براساس نمایش‌نامه‌ای از شکسپیر بود، به‌دست‌آورد. درطول دههٔ ۱۹۹۰، به بازی در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی می‌پرداخت که یکی از مهم‌ترین آنها، بازی در فیلم تلویزیونیِ اِما بود.

در سال ۲۰۰۱، بکینسیل پس از آنکه شارلیز ترون بازی در فیلم پرل هاربر را رد کرد، فرصت بازی در این فیلم را به‌دست‌آورد و در مقابل بن افلک به بازی پرداخت. بازی در این فیلم به‌منزلهٔ معرفی وی به سینمای هالیوود بود و بعد از بازی در این فیلم، وی توانست در فیلم‌هایی چون دنیای مردگان، هوانورد و ون هلسینگ به بازی بپردازد. در سال ۲۰۰۸ نیز برای بازی خوب خود در فیلم تنها حقیقت، نامزد جایزه بهترین اجرا از طرف انجمن منتقدین شد.

زندگی

بکینسیل در ۲۶ ژوئیهٔ ۱۹۷۳ در شمال لندن به‌دنیا آمد. پدرش «ریچارد بکینسیل» بازیگر بود که در سال ۱۹۷۹ بر اثر حملهٔ قبلی درگذشت. مادرش «جودی لو» نیز بازیگر است. همچنین یک ناخواهری بزرگ‌تر از خود به نام سامانتا دارد که او نیز بازیگر است.

در دوران نوجوانی، دو بار موفق شد به‌خاطر نوشته‌ها و شعرهایش جایزه دریافت کند. در دوران جوانی و پس از اینکه دوره‌ای به بی‌اشتهایی دچار شد و پس از آن شروع به کشیدن سیگار کرد، تصمیم گرفت به سمت حرفهٔ خانوادگی برود و بازیگر شود. اولین بازی‌اش را در سال ۱۹۹۱ و در فیلمی دربارهٔ جنگ جهانی دوم انجام داد. وی غیر از زبان مادری، می‌تواند به زبان‌های فرانسوی و روسی حرف بزند. وی در زمان دانشجویی، فرانسه و ادبیات روسی می‌آموخت و این کار را به این دلیل که فکر می‌کرد باعث می‌شود تا در حرفهٔ بازیگری بتواند موفق‌تر باشد، انجام می‌داد.

حرفه

درحالی‌که سرگرم تحصیل در دانشگاه آکسفورد بود، فرصت بازی در فیلم هیاهوی بسیار برای هیچ را به‌دست‌آورد. وی سال آخر تحصیل خود را در پاریس گذراند و بعد از آن تصمیم گرفت تا تحصیل را رها کند و به بازیگری بپردازد. در سال ۱۹۹۴ فرصت بازی در فیلم Royal Deceit را به‌دست‌آورد و در کنار کریستین بیل به بازی پرداخت (اتفاقی که در سال ۲۰۰۲ هم افتاد). وی در این سال‌ها در فیلم‌های انگلیسیِ زیادی به بازی پرداخت تا اینکه در سال ۱۹۹۹ در اولین فیلم هالیوودیِ خود به نام قصر ویران به بازی پرداخت که البته در گیشه با شکست مواجه شد.

بکینسیل پس از بازی در این فیلم، توانست جهشی بزرگ کند و در فیلم پرل هاربر (بندرگاه مروارید) به بازی در کنار بن افلک بپردازد، که این فیلم یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۰۱ بود. بعد از این فیلم، کیت بازی در فیلم‌های موفقی چون سرندیپیتی در سال ۲۰۰۱، دنیای مردگان در سال ۲۰۰۳ و ون هلسینگ در سال ۲۰۰۴ را در پروندهٔ خود ثبت کرد. در سال ۲۰۰۴ وی به بازی در فیلم جدید مارتین اسکورسیزی دعوت شد و برای اینکه به بازی درکنار لئوناردو دی کاپریو بپردازد، ۲۰ پوند (۹ کیلوگرم) به وزنش اضافه کرد.

بکینسیل در ۵۶مین جشنوارهٔ سن سباستین

در سال ۲۰۰۶، وی در فیلم کلیک به بازی در کنار آدام سندلر پرداخت. همچنین، در دومین قسمت فیلم دنیای مردگان پرداخت که کارگردانی آن را همسرش برعهده داشت. در این سال، کیت ازطرف مجلهٔ FHM به‌عنوان بیست‌وسومین زن سکسی سال انتخاب شد. همچنین، در رده ۱۶ فهرستی مشابه از مجلهٔ ماکسیم و ردهٔ ۶۳ مجلهٔ Stuff قرار گرفت. همچنین، مجلهٔ انگلیسیِ Hello نیز وی را به‌عنوان زیباترین زن سال انگلیس انتخاب کرد. این اتفاق در سال ۲۰۰۲ نیز افتاده‌بود.

در سال ۲۰۰۷ نیز وی جانشین سارا جسیکا پارکر شد تا در تریلرِ مهمان‌پذیر (اتاق خالی) بازی کند. همچنین، در این سال فیلم فرشتگان برفی نیز از وی اکران شد. در سال ۲۰۰۸ نیز در فیلم تنها حقیقت به بازی پرداخت. در سال بعد نیز وی به بازی در کنار رابرت دنیرو و درو بریمور در فیلم همه خوبن پرداخت.

بکینسیل در سال ۲۰۰۹ ازطرف مجلهٔ Esquire به‌عنوان سکسی‌ترین زن سال انتخاب شد.

زندگی شخصی

بکینسیل از نامزد سابقش، مایکل شین، دارای یک دختر ۱۱ساله است. وی بعدها اعلام کرد که تنها زمانی که باردار بوده‌است، دست از کشیدن سیگار برداشته‌است. جالب آن‌که دختر بکینسیل در فیلم‌هایی چون دنیای مردگان و همه خوبن در نقش دوران کودکی کاراکتر وی به بازی پرداخته‌است. در سال ۲۰۰۳، کیت با کارگردان فیلم دنیای مردگان، یعنی لن وایزمن، نامزد شد و سال بعد نیز در کالیفرنیا با یکدیگر ازدواج کردند.

فیلم‌ها

فیلم‌شناسی
سالنام فیلمنقشتوضیحات
۱۹۹۱یک در برابر بادBarbe Lindell
۱۹۹۳هیاهوی بسیار برای هیچHero
۱۹۹۴کشف نشدهJulia
۱۹۹۴شاهزاده یوتلاندEthel
۱۹۹۵مزرعه سرد آرامش (TV)Flora Poste
۱۹۹۸آخرین روز دیسکوCharlotte Pingress
۱۹۹۸آنسوی آیینهآلیس
۱۹۹۹قصر ویران‌شدهDarlene Davis
۲۰۰۱سرندیپیتیسارا توماس
۲۰۰۱پرل هاربرNurse Lt. Evelyn Johnson
۲۰۰۱جام طلاییMaggie Verver
۲۰۰۲لورل کنیونAlex Elliot
۲۰۰۳دنیای مردگانسیلین
۲۰۰۴هوانورداوا گاردنر
۲۰۰۴ون هلسینگآنا والریوس
۲۰۰۶کلیکدونا نیومن
۲۰۰۶جهان زیرین: تکاملسیلین
۲۰۰۷مهمان‌پذیرایمی فاکس
۲۰۰۷فرشتگان برفیAnnie Marchand
۲۰۰۸تنها حقیقتRachel Armstrong (inspired by Judith Miller)
۲۰۰۸موجودات بالدارCarla Davenport
۲۰۰۹بورانCarrie Stetko
۲۰۰۹حال همه خوب استامی
۲۰۰۹جهان زیرین: ظهور لایکن‌هاسیلینفقط در فلش فوروارد
۲۰۱۲جهان زیرین: بیداریسیلین
۲۰۱۲یادآوری کامللوری
۲۰۱۴تیمارستان استون‌هیرستالیزا
۲۰۱۵صورت یک فرشتهسیمون
۲۰۱۶جهان زیرین ۵سیلین

 

عکسها و بیوگرافی کیت بکینسیل Kate Beckinsale, فانجو, بیوگرافی کیت بکینسیل Kate Beckinsale, بيوگرافي ,

 

عکسها و بیوگرافی کیت بکینسیل Kate Beckinsale

فان جو

عکسها و بیوگرافی کیت بکینسیل Kate Beckinsale, فانجو, بیوگرافی کیت بکینسیل Kate Beckinsale, بيوگرافي ,

پیشنهاد ما

نیوشا ضیغمی

عکس نیوشا ضیغمی در اولین تجربه کاری اش

عکس نیوشا ضیغمی در اولین تجربه کاری اش عکس نیوشا ضیغمی در اولین تجربه کاری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *