خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سینما » بیوگرافی بازیگران » عکسهای الهه رضایی مجری برنامه کودک + گفت و گو و زندگینامه


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عکسهای الهه رضایی مجری برنامه کودک + گفت و گو و زندگینامه

عکسهای الهه رضایی مجری برنامه کودک + گفت و گو و زندگینامه

عکسهای الهه رضایی مجری برنامه کودک + گفت و گو و زندگینامه

عکسها و زندگینامه الهه رضایی + گفت و گو | مجری برنامه کودک

عکسها و زندگینامه الهه رضایی + گفت و گو | مجری برنامه کودک

الهه رضایی مجری+عکسها و بیوگرافی

الهه رضایی مجری قدیمی برنامه کودک

الهه رضایی متولد ۱۳۴۳ مجری برنامه کودک است

وی در سال ۱۳۵۸ و هنگامی که ۱۵ ساله بود، برای اجرا در برنامه کودک پذیرفته شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

در تیر ماه همین سال بود که اولین اجرای خود را مقابل دوربین انجام داد. او در دهه شصت خورشیدی به عنوان مجری برنامه کودکان توانست به اوج معروفیت خود در تلویزیون برسد. وی در سال ۱۳۷۸ اجرای برنامه کودک را کنار گذاشت. پس از آن در برخی برنامه های بزرگسالان به عنوان مجری به فعالیت پرداخت.

وی پس از گذشت سال ها، در سال ۱۳۸۹، در برنامه ای تحت عنوان «بچه های دیروز»، که کارتون ها و برنامه های قدیمی را بمنظور تجدید خاطره پخش می کرد، به اجرای برنامه پرداخت.

www_funjoo_ir_elaheh_rezaei_5-2

بچه‌های دیروز، خاطرات بیشتری دارند

الهه رضایی، یکی از مجریان باسابقه سیماست. حداقل بچه‌های دیروز خیلی خوب با چهره و صدای او آشنا هستند. او از سال ۵۸ کارش را در سازمان صدا و سیما آغاز کرده است و خیلی از ما بچه‌های دیروز که حالا خودمان پدر یا مادر هستیم با دیدن او به یاد گذشته‌های شیرین کودکی‌مان می‌افتیم. به بهانه پخش برنامه بچه‌های دیروز از شبکه ۵ سیما با او به گذشته سری زدیم که حاصلش پیش روی شماست.

کمی به عقب برگردیم. چگونه به عنوان یک مجری به دنیای هنر وارد شدید؟

انتخاب من به عنوان مجری بسیار اتفاقی بود. سال ۵۸ بود که مدیر گروه کودک آن زمان اعلام کرد تلویزیون به مجری برنامه کودک نیاز دارد. من آن موقع آنقدر درگیر درسم بودم و زیاد وقت تماشای تلویزیون نداشتم. یکی از دوستانم این خبر را به من داد و باهم برای دادن تست به تلویزیون رفتیم و من قبول شدم و تیر ماه همان سال کارم را در تلویزیون آغاز کردم.

از اجرا در آن سال‌های دور برایمان بگویید.

از سال ۵۹ تا ۶۷ که جنگ بود و فضای کشور ملتهب، ما باید ذهن بچه‌ها را به سمت و سویی می‌بردیم که تا حدی تشنج جاری در جامعه به آنها منتقل نشود و سرگرم باشند که همین مساله کار ما را دشوار می‌کرد، اما هر چه بود گذشت و خدا را شکر کشورمان هم از شر دشمنان نجات یافت.

آن زمان تلویزیون ۲ کانال هم بیشتر نداشت، درست است؟

بله. آن زمان ما ۲ شبکه داشتیم که تنها ۲ ساعت برنامه در آنها پخش می‌شد، چون قدرت خرید فیلم و کارتون به شکل انبوه میسر نبود و همچنین انتخاب مجری توسط مسوولان هم سخت بود.

شما یکی از ماندگارترین مجریان سیما هستید، بخصوص برای بچه‌های دیروز. رمز این ماندگاری چیست؟

نمی‌دانم؛ اما شاید همان شیوه اجرا در آن زمان خاص باعث ماندگاری برنامه‌ها و اجرای من در ذهن بسیاری از مردم شده است.

الهه رضایی با پسرش
الهه رضایی با پسرش

چقدر به این مساله معتقدید که بچه‌های امروز چون انتخاب‌های زیادی دارند، کمتر به تلویزیون و برنامه‌های مخصوص‌شان توجه می‌کنند؟

طبیعتا با گسترش تکنولوژی و تغییر زندگی‌ها، انتخاب بچه‌ها هم به همان نسبت گسترده‌تر شده است، اما معتقدم بچه‌ها همیشه با برنامه‌های مخصوص به خودشان می‌توانند ارتباط برقرار کنند، بویژه برنامه‌های عروسکی. درست است که سلیقه بچه‌های دیروز با بچه‌های امروز بسیار متفاوت است، اما دنیای آنها هیچ‌گاه تغییر نمی‌کند و همیشه می‌توانند با عروسک‌های محبوب‌شان ارتباط برقرار کنند.

مهم‌ترین فرق بچه‌های دیروز و امروز از نگاه شما؟

فکر می‌کنم بچه‌های دیروز با این که انتخاب‌های کمتری داشتند، اما خاطره‌های بیشتری نسبت به بچه‌های امروز دارند.

مساله این است که متاسفانه لحن بعضی مجریان امروز برنامه‌های کودک، مناسب و درست نیست. در این مورد چه نظری دارید؟

بله، حق با شماست و این مساله یکی از مشکلات جدی برنامه‌های کودک محسوب می‌شود که امیدوارم مسوولان و دست‌اندرکاران بیشتر به این موضوع توجه کنند.

وقتی شما در سازمان صدا و سیما فعالیت داشتید آیا صحبتی از اختصاص یک شبکه خاص برای کودکان مطرح بود یا خیر؟

بله. از همان زمان مدیران سیما این دغدغه را داشتند و خوشبختانه بالاخره شبکه ۲ به کودکان رسید و حالا بچه‌ها خیلی راحت می‌توانند اوقات‌شان را برای دیدن برنامه‌های خودشان بگذرانند.

الهه رضایی مجری قدیمی برنامه کودک

خودتان امروز چقدر مخاطب برنامه‌های کودک هستید؟

باور کنید چون زمان کافی‌ در اختیار ندارم کمتر فرصت می‌کنم برنامه‌های کودک را ببینم.

انیمیشن‌های مورد علاقه‌تان.

بیشتر انیمیشن‌های قدیمی را دوست دارم بخصوص پلنگ صورتی و در مورد پینوکیو هم باید بگویم به نظرم او شخصیتی داشت که بیشتر بچه‌ها را با کارهایش مضطرب می‌کرد.

از برنامه بچه‌های دیروز و استقبالی که از آن شده است، برایمان بگویید.

خیلی خوشحالم که پس از مدت‌ها من و خانم خامنه دوباره توانستیم خاطرات آن روزها را برای مردم زنده کنیم و خیلی خوب است این برنامه در زمان مناسبی پخش می‌شود تا افراد بیشتری بتوانند بچه‌های دیروز را دنبال کنند.

عکسها و زندگینامه الهه رضایی + گفت و گو | مجری برنامه کودک

از دیدن بچه‌های دیروز پس از این همه سال چه احساسی دارید؟

معلم‌‌ها همیشه از دیدن شاگردان قدیمی‌شان که پس از سال‌ها به جایگاه و مرتبه خاصی رسیده‌اند لذت می‌برند. این موضوع برای من هم جور دیگری اتفاق افتاده و می‌افتد. من از دیدن تک‌تک بچه‌های دیروز که به رتبه اجتماعی خوبی رسیده‌اند لذت می‌برم و احساس غرور می‌کنم.

چه تعریفی از یک مجری کودک دارید؟

به نظرم یک مجری کودک باید بتواند با کودکان ارتباط خوبی برقرار کند.
خاطرم هست خانم فریده معلمی از مجریان خوب گروه کودک بود که در زمان خودش با کلام شیرینش بیشترین تاثیرگذاری را بر بچه‌ها داشت. قطعا چنین شخصیت‌هایی در ذهن بچه‌ها ماندگار خواهند شد. معتقدم یک مجری خوب می‌تواند مخاطب را پای تلویزیون نگه دارد.
عکسهای الهه رضایی مجری برنامه کودک

الهه رضایی مجری قدیمی برنامه کودک

عکسهای الهه رضایی مجری برنامه کودک

الهه رضایی مجری قدیمی برنامه کودک

عکسهای الهه رضایی مجری برنامه کودک
الهه رضایی مجری قدیمی برنامه کودک

عکسهای الهه رضایی مجری برنامه کودک + گفت و گو و زندگینامه

فان جو, عکسهای الهه رضایی مجری برنامه کودک + گفت و گو و زندگینامه, بیوگرافی و عکسهای جدید الهه رضایی,گفت و گو با الهه رضایی + عکسها,عکسهای مجری قدیمی برنامه کودک,عکسهای الهه رضایی با همسرش,عکس الهه رضایی با پسرش,بیوگرافی و عکسهای خانوادگی الهه رضایی,عکس شخصی الهه رضایی,مجری قدیمی برنامه کودک الهه رضایی با عکسها و بیوگرافی کامل,elaheh rezaei,,عکسها و زندگینامه الهه رضایی + گفت و گو | مجری برنامه کودک,بعدتخخ | ناب ترین عکس های هنرمندان & http://www.funjoo.ir/

پیشنهاد ما

عکسهاي زيباي شهره قمر در افتتاحيه فيلم مدت معلوم,عکسهاي شهره قمر   اکران خصوصي فيلم مدت معلوم,عکسهيا شخصي شهره قمر در زمستان 94,جديد ترين عکس ها از شهره قمر در سال 94,عکسهاي شهره قمر در تالار ايوان شمس,دانلود عکسهاي جديد شهره قمر,عکسهاي شهره قمر در حاشيه اکران فيلم مدت معلوم,عکسهاي شهره قمر آذر ماه 94,جديد ترين عکسهاي شهره قمر در سال 94,عکسهاي شخصي ليلا خوش کنار,عکس شصي شهره قمر و ليلا خوش کنار,عکسهاي شهره قمر در حال تماشاي فيلم مدت معلوم,تصاوير ديدني مدت معلوم در اکران خصوصي فيلم مدت معلوم,,عکسهاي شهره قمر در اکران فيلم در مدت معلوم, | ناب ترين عکس هاي هنرمندان & http://www.Funjoo.ir/

تیپ و مدل ارایش شهره قمر اکران فیلم در مدت معلوم

تیپ و مدل ارایش شهره قمر اکران فیلم در مدت معلوم تیپ و مدل ارایش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *