خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » علت مرگ دختر جوان در مترو شادمان چه بود؟


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

علت مرگ دختر جوان در مترو شادمان چه بود؟

علت مرگ دختر جوان در مترو شادمان چه بود؟

علت مرگ دختر جوان در مترو شادمان چه بود؟

تا پیش از این علت مرگ دخترجوان در مترو شادمان ، خودکشی اعلام شده بود اما بررسی های دقیق دوربین های مداربسته ایستگاه واقعیت را مشخص کرد.

%d9%85%d8%b1%da%af-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d8%aa%d8%b1%d9%88

 

علت مرگ دختر در مترو شادمان مشخص شد

بعد از ظهر ۱۱ مهر سال جاری دختر سی و یک ساله ای در ایستگاه متروی شادمان هنگام ورود قطار به ایستگاه دچار سانحه شد و سرش با قطار برخورد کرد.

لحظاتی بعد از این اتفاق، مأموران اورژانس در محل حادثه حاضر شدند و زن جوان را به بیمارستان انتقال دادند، اما ساعاتی پس از این حادثه، وی به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد.

پس از این حادثه مراتب از سوی مأموران ۱۱۸ ستارخان به قاضی ایلخانی؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد که بازپرس امور جناحی تهران دستور تحقیقات درباره این حادثه مرگبار را صادر کرد.

بررسی اولیه از این حادثه نشان داد که به احتمال زیاد متوفی بر اساس ازدحام جمعیت دچار سانحه شده و سرش با قطار برخورد کرده است و خودکشی دختر جوان بعید به نظر می رسید؛ با این حال بازپرس پرونده دستور داد تا دوربینهای مداربسته مترو که لحظه وقوع حادثه را ثبت کرده اند، بازبینی شوند همچنین در رابطه با مرگ دختر جوان، پرونده ای در شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل شد.

روز گذشته خانواده متوفی در شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران حاضر شدند و از شرکت بهره وری متروی تهران در رابطه با مرگ دختر جوان اعلام شکایت کردند، همچنین بنابر اعلام بازپرس ایلخانی، شواهد و مدارک نشان داد که علت این حادثه مرگبار در متروی شادمان ازدحام جمعیت بوده است. تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

علت مرگ دختر جوان در مترو شادمان چه بود؟

 

 

علت مرگ دختر جوان در مترو شادمان چه بود؟

منبع: نمناک  تسنیم /ن

علت مرگ دختر جوان در مترو شادمان چه بود؟,فانجو, مرگ دختر در مترو , خودکشی درمترو شادمان ,

پیشنهاد ما

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر

تجاوز گروهی به دختر نوجوان + پیدا شدن بدن عریان دختر تجاوز گروهی به دختر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *