خانه » سینما » اخبار سینما » علت بازداشت سیدمحمد امامی تهیه کننده شهرزاد +بیوگرافی “محمد امامی”


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

علت بازداشت سیدمحمد امامی تهیه کننده شهرزاد +بیوگرافی “محمد امامی”

علت بازداشت سیدمحمد امامی تهیه کننده شهرزاد +بیوگرافی “محمد امامی”

علت بازداشت سیدمحمد امامی تهیه کننده شهرزاد +بیوگرافی “محمد امامی”

 

سیدمحمد امامی تهیه کننده ای که با شاهگوش وارد شبکه خانگی شد و با شهرزاد کسب شهرت کرد بازداشت شد.

خبر بازداشت امامی از سوی رسانه هایی عمدتا منتسب به جریان اعتدال و تدبیر و از جمله “عصر تعادل” و “رسانه امید” تایید شده است.

shahrzad-emami-funjoo

این رسانه ها علت بازداشت امامی را دخالت در فساد مالی صندوق فرهنگیان دانسته اند و از این گفته اند که او از روز یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ در بازداشت است.

هیأت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گروه فاطمی رضوی فساد آقازاده‌ها سوابق محمد شریعتمداری سوابق الیاس حضرتی روزنامه اعتماد خانواده محمد شریعتمداری خانواده الیاس حضرتی بیوگرافی محمدهادی رضوی بیوگرافی سیدمحمد امامی بازیگران سریال شهرزاد اصلاح طلبان اسامی مفسدان اقتصادی آقازاده ها-Www.Funjoo_Ir_فان جو

محمد امامی در ماههای اخیر به شدت در سینما فعال شده بود و به عنوان سرمایه گذار در پروژه های مختلفی حضور داشت؛ از “تابو”ی خسرو معصومی تا “ابد و یک روز” سعید روستایی، “خوب بد جلف” پیمان قاسم خانی و “کاناپه” کیانوش عیاری.

امامی در تولید “شهرزاد” با محمدهادی رضوی داماد معاون اجرایی رییس دولت حسم روحانی شراکت داشت. فصل دوم “شهرزاد” در حالی کلید خورد که خبری از حضور امامی در پشت صحنه نبود! امامی از جمله سینماگران ایرانی بود که در جشنواره امسال کن هم حاضر بود.

بعد از ورود علی حضرتی فرزند پسر الیاس حضرتی مدیرمسئول روزنامه اصلاح طلب “اعتماد” به حیطه سینما و تهیه آثاری چون “خداحافظی طولانی” و “نیم رخ ها” یکی به کارگردانی فرزاد موتمن و دیگری به کارگردانی ایرج کریمی حالا یک آقازاده دیگر هم وارد مدیوم تصویر شده است.

سیدمحمدهادی رضوی داماد محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس دولت یازدهم با مشارکت در تولید و سرمایه گذاری سریال “شهرزاد” رسما وارد عرصه تهیه کنندگی شده است.

سیدمحمدهادی رضوی مدیرعاملی یک گروه اقتصادی به نام “فاطمی” را برعهده دارد. این گروه در برگیرنده چندین مجموعه از جمله شرکت صنایع آینده سازان فاطمی نوین، سیستم های رسانه ای فاطمی، ماشینهای اداری فاطمی و کارخانجات فاطمی می باشد و آن طور که گردانندگان آن ادعا کرده اند همواره سعی در بکارگیری نیروهای متخصص و خلاقیتهای منحصربفرد داشته است.

گروه فاطمی برای فعالیتهای فرهنگی خود نیز یک باکس ویژه درنظر گرفته است و “شهرزاد” نیز در همین باکس به عنوان کارکرد فرهنگی این گروه تعریف شده است.

مشارکت گروه فاطمی از “شاهگوش” تا “شهرزاد”

هرچند “شهرزاد” اولین سریالی است که رضوی به عنوان تهیه کننده آن فعالیت داشته اما این سریال اولین محصول فرهنگی گروه فاطمی نیست.

این گروه پیش از این در تهیه سریال “شاهگوش” داوود میرباقری نیز حضور فعال داشتند ولی در آنجا بجای رضوی این نام محمد امامی از نزدیکان رضوی بود که در کنار محمد برومند به عنوان تهیه کننده می آمد.

البته که در “شهرزاد” نیز نام محمد امامی به عنوان تهیه کننده آمده است و احتمالا چون رضوی نمی توانسته در همان اولین حضور نامش را به عنوان تهیه کننده بیاورد در فهرست عوامل فیلم نامش به عنوان سرمایه گذار آمده است.

سیدمحمدهادی رضوی در گفتگویی که چندی پیش درباره تولید “شهرزاد” با “دنیای تصویر” داشت گفته بود: سریال “شهرزاد” بزرگترین و پرهزینه ترین مجموعه تاریخ سینما و تلویزیون ایران در بخش خصوصی می باشد با هزینه ای بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال. این نکته را به رییس سازمان سینمایی هم عرض کردم که قطعا این میزان سرمایه گذاری که من و آقای امامی انجام دادیم جدا از اینکه تلاش خواهیم کرد مجموعه ای در جهت بالا بردن سطح کیفی در مدیوم شبکه خانگی ارائه دهیم باعث میشود اطمینان از دست رفته سرمایه گذاران در این بخش نیز جلب شود که منجر به تولید آثاری فاخر و باکیفیت توسط دوستان دیگر نیز شود.

عدم راهیابی به اتاق بازرگانی و ورود به شبکه خانگی

برای آنها که می خواهند بیشتر سیدمحمدهادی رضوی را بشناسند باید بگوییم ایشان جوانی هستند که در میانه های دهه سوم زندگی خود به سر می بزند. اواخر سال گذشته و در کشاکش انتخابات اتاق بازرگانی بود که سیدمحمدهادی رضوی با شعار “لابی ثروت شیعه در مقابل لابی سرمایه صهیونیست‌ها” پا به عرصه این انتخابات گذاشت و با بهره‌گیری از پتانسیل برخی همراهان رسانه‌ای سعی کرد به معرفی خویش پرداخته و حتی در تبلیغات انتخاباتی در روزنامه‌های مهم اقتصادی کشور نیز کم نگذاشت.

رضوی برای کمک به کسب آرا یک نشست خبری نیز در دفتر کار خود در گروه فاطمی برگزار کرد؛ دفتری پرزرق و برق واقع در خیابان احمد قصیر (بخارست) که ورود به آن با کفش ممنوع بوده و خبرنگاران باید با دمپایی‌های مخصوص گروه فاطمی وارد آنجا می‌شدند که همین موضوع اعتراض برخی خبرنگاران را به دنبال داشت.

اما در آخر اعضای اتاق بازرگانی به این جوان جویای نام اعتماد نکرده و وی را مستحق دستیابی به کرسی اتاق بازرگانی ندانستند.

رضوی همواره سعی کرده خود را چهره ای مستقل از پدر همسرش نشان دهد اما در برخی سفرهای استانی دولت یازدهم در کنار پدرزن خود دیده شده است.

داماد محمد شریعتمداری، پرقدرت وارد عرصه شبکه خانگی شده و منتظر است بازخوردهای مخاطبان نسبت به سریال “شهرزاد” را ببیند تا بعد از آن برای سرمایه گذاری در سینما و تلویزیون برنامه ریزیهای جامع تری انجام دهد.

 

علت بازداشت سیدمحمد امامی تهیه کننده شهرزاد +بیوگرافی “محمد امامی”

ساتین

علت بازداشت سیدمحمد امامی تهیه کننده شهرزاد +بیوگرافی “محمد امامی”,فان جو,آقازاده ها,اسامی مفسدان اقتصادی,اصلاح طلبان,بازیگران سریال شهرزاد,بیوگرافی سیدمحمد امامی,بیوگرافی محمدهادی رضوی,خانواده الیاس حضرتی,خانواده محمد شریعتمداری,روزنامه اعتماد,سوابق الیاس حضرتی,سوابق محمد شریعتمداری,فساد آقازاده‌ها,گروه فاطمی رضوی,مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان,هیأت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان,آخرین اخبار

پیشنهاد ما

دانلود قسمت اول تا سوم سریال عالیجناب

دانلود سریال عالیجناب تمامی قسمت ها با لینک مستقیم

دانلود سریال عالیجناب تمامی قسمت ها با لینک مستقیم دانلود سریال عالیجناب تمامی قسمت ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *