خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » علت استعفا های مکرر کی‌روش مشخص شد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

علت استعفا های مکرر کی‌روش مشخص شد

علت استعفا های مکرر کی‌روش مشخص شد

علت استعفا های مکرر کی‌روش مشخص شد

علت استعفا های مکرر کی‌روش مشخص شد ,فان جو, استعفای کی‌روش,علت استعفا کیروش,قرارداد کی‌روش با الجزایر,کی‌روش,ورزشی

 

افشاگری یک سایت الجزایری درباره کی روش

وب سایت فرانسوی زبان competition.dz در گزارشی فاش کرد که محمد رائورائوا رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر آوریل سال ۲۰۱۶ با کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران برای هدایت تیم ملی این کشور آفریقایی به توافق کامل دست یافته بود اما کی روش نتوانست با مسئولان فوتبال ایران بر سر فسخ قراردادش به توافق برسد.

این سایت فرانسوی زبان درگزارشی تحت عنوان ” کی روش، سرمربی ای که برنامه های رائورائوا را بر هم زد”، به تحلیل وضعیت فعلی تیم ملی و انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال این کشور پرداخت.

در این گزارش آمده است گفته می شود محمد رائورائوا قصد انتخاب سر مربی آینده سبزها را ندارد زیرا فکر می کند رئیس آینده فدراسیون فوتبال الجزایر زمان کافی برای استخدام مربی جدید تیم ملی را دارد.

این گزارش سپس در ادامه دست به افشاگری می زند و می نویسد:
پس از جدایی کریستین گورکوف (سرمربی سابق الجزایر) محمد رائورائوا با یک مربی به توافق رسیده بود. این مربی کارلوس کیروش پرتغالی است ، که به تازگی(ژانویه گذشته ۷) از سمت سرمربیگیری ایران استعفا کرد.

لازم است بدانید که در ماه آوریل سال ۲۰۱۶، رائورائوا درباره همه چیز با کسی که قبل از انتخاب ایران، درمنچستر یونایتد دستیار فرگوسن بود، سابقه مربیگری رئال مادرید را داشت و بین سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ مربی پرتغال بود، به توافق دست یافته بود. اما در آن زمان وقتی کی روش به مقامات فدراسیون ایران اعلام کرد که می خواهد قرارداد خود را فسخ کند، ایران خواستاریک میلیون دلار غرامت پیش بینی شده در بندهای قراردادش شد.
در نتیجه، کیروش مجبور شد پیشنهاد رائورائورا را رد کند آن هم هنگامی که هر دو بر سر همه چیز توافق کرده بودند و فقط امضای قرارداد مانده بود.

این وضعیت باعث شد فدراسیون فوتبال الجزایرتقریبا یک ماه را برای انتخاب مربی جدید تیم ملی از دست بدهد.
گفتنی است ،انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال الجزایر ماه آوریل برگزار خواهد شد و رائورائوا تصمیم دارد هفته آینده ،۱۱ فوریه، نامزدی خود را برای شرکت در این انتخابات اعلام کند، اما ممکن است ناکامی او در استخدام کی روش به قیمت از دست دادن صندلی ریاست فوتبال الجزایر باشد.

علت استعفا های مکرر کی‌روش مشخص شد

مراحم

علت استعفا های مکرر کی‌روش مشخص شد ,فان جو, استعفای کی‌روش,علت استعفا کیروش,قرارداد کی‌روش با الجزایر,کی‌روش,ورزشی

پیشنهاد ما

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان فیلم ماجرای تجاوز جنسی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *