خانه » مطالب جالب و خواندنی » طراحی گوشی هوشمند با قابلیت خودکشی!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

طراحی گوشی هوشمند با قابلیت خودکشی!

 طراحی گوشی هوشمند با قابلیت خودکشی!

گوشی هوشمند با قابلیت خودکشی,گوشی امنیتی Boeing Black,گوشی هوشمند

طراحی گوشی هوشمند با قابلیت خودکشی!
شرکت بوئینگ و شرکت کانادایی بلک‌بری به دنبال ارائه گوشی هوشمندی هستند که برای ارتباطات امنیتی بین آژانس‌های دولتی و پیمانکارانشان طراحی خواهد شد.
در صورتی که فردی قصد مداخله در امور گوشی را داشته باشد، این سامانه فناورانه، خود و تمامی داده‌هایش را نابود می‌کند. این گوشی به حدی امنیتی است که بوئینگ آن را فقط به خریداران مورد تاییدش خواهد فروخت. شرکت بلک‌بری نیز وجود چنین پروژه‌ای را تایید کرده اما از ارائه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد.

گوشی امنیتی Boeing Black برای عملکرد بر روی نرم‌افزار اندروید طراحی خواهد شد و از پلتفرم BES 12 متعلق به شرکت بلک‌بری استفاده خواهد کرد. گوشی موردبحث توسط یک شرکت پیمانکار دفاعی و هوافضا واقع در شیکاگو که در ساخت جت‌ها و هواپیماهای جنگنده فعالیت می‌کند، طراحی می‌شود.
گوشی مزبور تماس‌ها را کدبندی می‌کند و دوسیم‌کارته خواهد بود؛ چنین موضوعی امکان دسترسی آن به شبکه‌های چندگانه تلفن همراه را فراهم خواهد کرد. همچنین می‌توان این فناوری را طوری بازپیکربندی کرد که به حسگرهای بیومتریک و ماهواره‌ها متصل شود.

این سامانه دارای یک پورت HDMI خواهد بود که به آن‌ امکان متصل‌شدن به تلویزیون، یو‌اس‌بی، وای‌فای و بلوتوث را خواهد داد. گوشی جدید کاملا مهر‌ و‌ موم‌ شده ارائه می‌شود و هر تلاشی برای بازکردنش، منجر به نابودی انتحاری و حذف تمامی اطلاعات آن خواهد شد.

گوشی هوشمند, گوشی هوشمند با قابلیت خودکشی, گوشی امنیتی Boeing Black, ویژگیهای گوشی امنیتی Boeing Black, خودکشی, اخبار, اخبار تکنولوژی, فناوریهای نوین, ابداعات جدید

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

تبلت کودکان را باهوش میکند؟!

تبلت کودکان را باهوش میکند؟!  نمی‌دانیم میانگین هوش کودکان نسل ما با میانگین هوش بچه‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *