خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » ضرب و شتم به خاطر صحبت با یک دختر! + عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

ضرب و شتم به خاطر صحبت با یک دختر! + عکس

ضرب و شتم به خاطر صحبت با یک دختر! + عکس

ضرب و شتم به خاطر صحبت با یک دختر! + عکس

قربانی یک حمله وحشیانه خیابانی، عکس‌های دلخراش جراحت خود را در معرض نمایش گذاشت.

«براندون سوان» که در ساعت ۴ بعدازظهر روز سه‌شنبه – ۹ ژوئن – توسط یک جانی مورد ضرب و شتم قرار گرفت، عکس صورت صدمه دیده‌اش را در صفحه فیس‌بوک خود گذاشت.

به گفته پلیس، وقتی گزارش حمله به فردی در خیابان «راسن تیبل» داده شد، خود را به سرعت به محل حادثه رساندند و قربانی را که بی‌هوش و غرق در خون رها شده بود یافتند و او را توسط اورژانس به بیمارستان فرستادند.

ضرب و شتم به خاطر صحبت با یک دختر
ضرب و شتم به خاطر صحبت با یک دختر

این قربانی در اظهارات خود گفت: وقتی از کافی شاپ کینک نورمن بیرون آمدم و خواستم در امتداد خیابان چورچ قدم بزنم، خانمی را دیدم که پیش‌تر او را می‌شناختم. وقتی با آن دوست قدیمی که با مردی در کنارش بود احوال‌پرسی کردم، ناگهان آن مرد به من حمله کرد و مرا بر روی زمین انداخت و با مشت و لگد بر سر و صورتم کوبید.

کاربران فیس‌بوک بعد از دیدن عکس‌های او وحشت‌زده شدند و در همدردی با او گفتند: چطور امکان دارد یک انسان با هم نوع خودش این چنین رفتار کند؟ نمی‌توان باور کرد که تو فقط به خاطر حرف زدن با یک دوست قدیمی به این روز افتاده باشی. امیدواریم این جنایتکار بی‌رحم هرچه سریعتر دستگیر و به سزای عمل زشتش برسد.

این مرد قربانی که از جراحت و آسیب شدید در ناحیه صورت و کمرش رنج می‌برد، هم‌اکنون برای معالجه در بیمارستان بستری شده است.

جانی که هویتش هنوز معلوم نیست، تحت پیگرد قانونی قرار دارد و پلیس همچنان بدنبال اوست.

 

اخبار حوادث, زندگی در آمریکا, زندگی در انگلیس,

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *