خانه » سینما » صدیقه کیانفر در مورد دلتنگی اش برای تلویزیون +مصاحبه


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

صدیقه کیانفر در مورد دلتنگی اش برای تلویزیون +مصاحبه

صدیقه کیانفر در مورد دلتنگی اش برای تلویزیون +مصاحبه

صدیقه کیانفر در مورد دلتنگی اش برای تلویزیون +مصاحبه

متن کامل مصاحبه با صدیقه کیانفر در مورد دلتنگی اش برای تلویزیون را در ادامه این خبر می خوانید

صدیقه کیانفر در مورد دلتنگی اش برای تلویزیون +مصاحبه, فان جو, صدیقه کیانفر,صدیقه کیانفر بازیگر,مصاحبه صدیقه کیانفر,مصاحبه با صدیقه کیانفر,صدیقه کیانفر بیوگرافی,بیوگرافی صدیقه کیانفر,زندگینامه صدیقه کیانفر, عکس بازیگران,عکس جدید صدیقه کیانفر,جدیدترین عکس های صدیقه کیانفر,بیوگرافی صدیقه کیانفر,بازیگر بازیگر صدیقه کیانفر,عکس های صدیقه کیانفر,بیوگرافی بازیگر صدیقه کیانفر,زیباترین عکس های صدیقه کیانفر,عکس های زیبای بازیگر بازیگر,بازیگر بازیگر ایرانی,عکس بازیگر بازیگر,عکس صدیقه کیانفر,عکس صدیقه کیانفر کیفیت بالا

 

صدیقه کیانفر فعالیت در رادیو را از سال ۱۳۳۶ با گویندگی و اجرای نمایش در رادیو نفت آبادان تجربه کرد. بازی در سینما را با «بحران» کاری از « علی اصغر شادروان » آغاز کرد.

صدیقه کیانفر درباره نمایشی که هفته پیش در رادیو نمایش بازی کرده است، گفت:نمایش «آرزوهای یک مرد» یک نمایشنامه خارجی بود که هفته پیش در آن بازی کردم و توسط مریم تاجیک بازنویسی شده است.

وی با اشاره به جزییات دیگر این نمایش عنوان کرد:در این اثر که صدرالدین شجره کارگردان و مهرداد مهمان دوست بازیگر آن است نقش یک مادربزرگ را داشتم. این نمایش کاری رئال و جدی بود و براساس داستانی به همین نام از اسکات فیتز جرالد به فارسی برگردان شده است. نمایش به شکل سریالی هفت قسمتی ساخته شده که من در ۲ قسمت از آن حضور دارم.

این بازیگر که این سال ها به صورت مقطعی در تلویزیون حاضر شده است، درباره تفاوت بازی در رادیو و تلویزیون تصریح کرد:وقتی جلوی دوربین هستید تمام موضوعاتی که باید درباره آن صحبت کنید با فیزیک بدن به بیننده نشان داده می شود اما در رادیو باید از طریق حنجره به گونه ای بازی کرد که احساس به مخاطب القا شود و این کار خیلی سخت تر از تصویر است.

صدیقه کیانفر در مورد دلتنگی اش برای تلویزیون +مصاحبه

کیانفر درباره اینکه چقدر خودش رادیو گوش می کند، اظهار کرد:من خودم رادیو ندارم ولی پسرم هر از گاهی می گوید بازی های رادیویی مرا شنیده است چراکه در شرکتی که کار می کند همیشه رادیو اش روشن است.

وی اضافه کرد:گوش من دچار مشکل شده و شنوایی ام پایین آمده است و نمی توانم فقط به صدا گوش کنم. به همین دلیل گاهی تلویزیون می بینم و بیشتر کتاب می خوانم و استراحت می کنم.

این بازیگر که آخرین بار در سریال کیمیا ساخته جواد افشار بازی کرده بود درباره بازی در تلویزیون اظهار کرد:در حوزه تصویر کمتر از من دعوت می کند و دلم برای تصویر تنگ شده است. زمانی بود که حتی وقت نداشتم کتاب بخوانم اما الان بودجه ها کم و بیشتر کارها مردانه شده است و یا برای جوانان نوشته می شود.

 

صدیقه کیانفر در مورد دلتنگی اش برای تلویزیون +مصاحبه

گهر

صدیقه کیانفر در مورد دلتنگی اش برای تلویزیون +مصاحبه, فان جو, صدیقه کیانفر,صدیقه کیانفر بازیگر,مصاحبه صدیقه کیانفر,مصاحبه با صدیقه کیانفر,صدیقه کیانفر بیوگرافی,بیوگرافی صدیقه کیانفر,زندگینامه صدیقه کیانفر, عکس بازیگران,عکس جدید صدیقه کیانفر,جدیدترین عکس های صدیقه کیانفر,بیوگرافی صدیقه کیانفر,بازیگر بازیگر صدیقه کیانفر,عکس های صدیقه کیانفر,بیوگرافی بازیگر صدیقه کیانفر,زیباترین عکس های صدیقه کیانفر,عکس های زیبای بازیگر بازیگر,بازیگر بازیگر ایرانی,عکس بازیگر بازیگر,عکس صدیقه کیانفر,عکس صدیقه کیانفر کیفیت بالا

پیشنهاد ما

اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸

اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸

اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸ اسامی نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸   لیست نامزدهای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *