خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » صدور حکم نرگس اشتری تا یک ماه آینده +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

صدور حکم نرگس اشتری تا یک ماه آینده +عکس

صدور حکم نرگس اشتری تا یک ماه آینده +عکس

صدور حکم نرگس اشتری تا یک ماه آینده +عکس

یک مقام کنسولی ایران در هند از احتمال صدور حکم نرگس اشتری تا یک ماه آینده خبر داد.

%d9%86%d8%b1%da%af%d8%b3-%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%b1%db%8c

 

آخرین وضعیت نرگس اشتری در هند

یک مقام کنسولی ایران در هند از احتمال صدور حکم نرگس اشتری تا یک ماه آینده خبر داد.

نرگس اشتری، اهل اصفهان است و پس از مهاجرت به انگلستان پدر و مادر خود را از دست می دهد. ابتدا به مدت یک سال در پرورشگاه های هند و سریلانکا فعالیت های خیرخواهانه انجام می دهد و با دیدن وضعیت کودکان و تنگدستی آن ها اقدام به تاسیس مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست که معلول یا نابینا بودند می کند.

اتهام قتل غیرعمد یک کودک و سهل انگاری که منجر به غرق شدن یک کودک که در زمان پیک نیک در کنار رودخانه ای به بازی مشغول بوده او را از ادامه فعالیت های خیرخواهانه اش باز می دارد.

%d9%86%d8%b1%da%af%d8%b3-%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%b1%db%8c

نرگس اشتری در هند

حسن نوریان، سرکنسول ایران در حیدرآباد هند در رابطه به پرونده نرگس کلباسی اشتری تبعه ایرانی – بریتانیایی خاطرنشان کرد:خانم اشتری آزاد شده اند ولی با توجه به شرایطی که در منطقه رایاگادا حاکم است و منطقه حالت قبیله یی دارد ممکن بود افراد و نزدیکان خانواده کودک غرق شده در رودخانه بخواهند برایشان مشکلی ایجاد کنند به همین دلیل موقتا در شهر دیگری خارج از محل زندگی شان سکونت می کنند و تنها برای شرکت در جلسات دادگاه به رایاگادا می آیند.

او در رابطه با این که این پرونده از چه سالی در جریان است و در حال حاضر در چه مرحله ای قرار دارد گفت:این پرونده از سال ۲۰۱۴ به جریان افتاده است و رسیدگی به آن بسیار طولانی شده است و حدود ۲ تا ۳ روز گذشته به رایاگادا رفتم و رییس دادگستری این شهر به من گفت:از دادگاه عالی ایالت اریسا نامه ای دریافت کرده است که ظرف یک ماه آینده یعنی تا اوایل نوامبر رای نهایی صادر خواهد شد تا خانم نرگس اشتری بتواند به کار خود ادامه دهد.

وی در ادامه در رابطه با اینکه از چه زمانی ایران در جریان پرونده نرگس کلباسی اشتری قرار گرفت توضیح داد:با توجه به این که در ۵ سالی که خانم اشتری در ایالت اریسا سکونت داشتند هیچ تماسی با ما نگرفتند کنسولگری هم هیچ اطلاعی از حضور ایشان نداشت. از سوی دیگر خانم اشتری با گذرنامه بریتانیایی به هند وارد شده و آن طور که خودش گفته قصد داشت به کودکان یتیم و نابینا در خفا کمک کند هیچ اطلاعی از وجود او نداشتیم و نمی شناختیمش.

نرگس اشتری

نرگس اشتری در هند

نوریان با بیان این که پس از غرق شدن کودک هندی و باز شدن پرونده برای خانم اشتری او با سفارت بریتانیا تماس گرفته بود گفت:زمانی که خانم اشتری از کمک و حمایت افراد محلی ناامید شده بود به گفته خودش با سفارت بریتانیا تماس می گیرد ولی بریتانیا به این مساله ورود پیدا نمی کند و بعد از آن سرکنسولگری ایران در حیدرآباد در جریان موضوع قرار گرفته و بلافاصله بحث تابعیت ایرانی خانم اشتری مورد بررسی قرار گرفت.

او ادامه داد:بستگان خانم اشتری اصل شناسنامه او را که در اصفهان بود از طریق سیستم اوتوماسیون ارسال کرده و با توجه به این که پدر و مادر و شناسنامه ایرانی داشتند بدون هیچ مانعی برایشان گذرنامه ایرانی صادر کردیم.

سرکنسول ایران در حیدرآباد با اظهار امیدواری از پایان یافتن پرونده نرگس اشتری گفت:امیدواریم هر چه زودتر این پرونده ختم به خیر شود تا نرگس اشتری بتواند به فعالیت های انسان دوستانه و خیرخواهانه خود ادامه دهد.

 

صدور حکم نرگس اشتری تا یک ماه آینده +عکس

نمناک    فرارو / م.ف

صدور حکم نرگس اشتری تا یک ماه آینده +عکس,فان جو,نرگس اشتری , حکم نرگس اشتری , صدور حکم نرگس اشتری , قتل غیر عمد , مهاجرت نرگس اشتری , قتل , قتل غیر عمد کودک , حسن نوریان , سرکنسول ایران , نرگس کلباسی اشتری ,بیوگرافی نرگس اشتری,عکسهای نرگس اشتری,سلفی نرگس اشتری,حکم نرگس اشتری,

پیشنهاد ما

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان

فیلم ماجرای تجاوز جنسی به مجری زن شبکه فارسی زبان فیلم ماجرای تجاوز جنسی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *