خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » صدای سگ گله خبر از جنایت می داد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

صدای سگ گله خبر از جنایت می داد

ظهر دیروز پارس کردن سگ گله در زیر یک پل در حوالی مشهد، مرد چوپان را به آنجا رساند. سگ در حالی که پارس می کرد مشغول کندن زمین شد. چند ثانیه بعد جسد مردی از زیر خاک نمایان شد.

مهرنیوز:مرد چوپان با مشاهده این صحنه خودش را به پاسگاه پلیس رساند و موضوع را اطلاع داد. دقایقی بعد تیمی از کارآگاهان همراه قاضی موحدی راد ، بازپرس جنایی مشهد خود را به محل حادثه رساندند. آنها پس از خارج کردن جسد از زیر خاک دریافتند حدود ۲۴ ساعت از مرگ او می گذرد و عاملان جنایت پس از قتل مرد جوان جسد او را به آنجا منتقل و دفن کرده بودند.

jenayat-www-funjoo-ir.jpg

در ادامه با بررسی مدارکی که همراه مقتول بود هویت او به نام علی شناسایی و پرونده وارد مرحله تازه ای شد.

با احضار خانواده علی به اداره آگاهی آنها جسد را شناسایی کردند. از سوی دیگر در جریان بررسی ها مشخص شد، پس از این جنایت خودروی ۲۰۶ مقتول به سرقت رفته است.

با کشف این سرنخ ، مشخصات خودرو در اختیار گشتی های پلیس قرار گرفت. سرانجام با تجسس های گسترده دو پسر جوان در این رابطه دستگیر شدند که در بازرسی خانه یکی از آنها خودرو و جسد مقتول کشف شد.

متهمان در بازجویی های مقدماتی منکر ارتکاب جنایت شدند اما در ادامه لب به اعتراف گشوده و اعتراف کردند، دوشنبه در پوشش مامور خودروی مقتول را متوقف کردیم. برای اینکه او به ما شک نکند لباس مامور بر تن کرده و بی سیم همراه داشتیم. از راننده خواستیم برای تحقیق به پایگاه ما بیاید. در میان راه و در محل خلوت از پشت سر او را با سیم بکسل خفه کرده و جسدش را زیر پلی در ۳۰ کیلومتری مشهد دفن کردیم.

متهمان صبح امروز برای تحقیقات به دادسرای مشهد منتقل شدند تا از سوی قاضی موحدی راد تحت بازجویی قرار گیرند.

پیشنهاد ما

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد

تجاوز جنسی به زنان در ماشین + زنی که مرد متجاوز را رسوا کرد تجاوز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *