خانه » اخبار روز » شوخی مهران مدیری با فاطما گل + عکس

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

شوخی مهران مدیری با فاطما گل + عکس

شوخی مهران مدیری با فاطما گل + عکس

شوخی مهران مدیری با فاطما گل + عکس

سریال عطسه,مهران مدیری,دانلود قسمت اول سریال عطسه,قسمت 1 سریال عطسه مهران مدیری,فاطما گل,,مطالب جذاب
شوخی مهران مدیری با فاطما گل

در حالی که بنا شده از سه‌شنبه ۱۴ مهرماه مجموعه “عطسه” مهران مدیری در شبکه خانگی پخش شود، پوسترهای این مجموعه در سطح شهر و در سوپرمارکت ها توزیع شده است.

مجموعه “عطسه” به شبکه نمایش خانگی رسید

مجموعه ده قسمتی “عطسه” به کارگردانى مهران مدیرى و تهیه کنندگى مهدى داورى تولید شده و  توسط موسسه هنر اول وارد شبکه نمایش خانگى مى‌شود.

تولید حین تعطیلی “در حاشیه”
مدیری “عطسه” را در فاصله تعطیلی حین تولید “در حاشیه” و تغییر فیلمنامه آن ساخت. این مجموعه به سبک “شوخی کردم” به صورت آیتمیک و با نگاهی انتقادی به معضلات اجتماعی تولید شده است.

مهران مدیرى، سیامک انصارى، جواد رضویان، فلامک جنیدی و مهران غفوریان از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

نکته جالب درباره اولین قسمت “عطسه” آن است که آیتم های مختلفی از “من نوکرتم” و “میخوام برم استیج” تا “جون”، “ همسایگی” و “متخصص مجاری” در آن به چشم می خورد.

سریال عطسه,مهران مدیری,دانلود قسمت اول سریال عطسه,قسمت 1 سریال عطسه مهران مدیری,فاطما گل,,مطالب جذاب
شوخی مهران مدیری با فاطما

شوخی با “فاطما گل”

جالب تر نام سه آیتم “فاطما گل بینون”، “پیج فروشی” و “اتاق عمل” است.

“فاطما گل بینون” که به نظر می رسد شوخی با مجموعه ماهواره ای “فاطما گل” باشد؛ مجموعه ای که در ماه های اخیر مخاطبان فراوانی در داخل داشته و حتی کارگردان “کلاه پهلوی” در برهه ای از زمان به فکر ساخت ورسیونی ایرانی از آن بود.

آیتم “پیج فروشی” همان طور که از نامش برمی آید شوخی با شبکه های اجتماعی و معضل خرید و فروش صفحات پرمخاطب یا خرید لایکهای مجازی در این صفحات است.

atse_2

ادامه شوخی با پزشکان؟

اما آیتم “اتاق عمل”…

“اتاق عمل” عنوان ابتدایی مجموعه “در حاشیه” بود که به دلیل اعتراض برخی پزشکان تغییر کرد! به گزارش سینماژورنال به نظر می‌رسد این آیتم در “عطسه” هم امتدادی بر شوخی با پزشکان باشد و احتمالا نماهای ممیزی خورده “در حاشیه” را هم در خود جای داده است!

 

سریال عطسه,مهران مدیری,دانلود قسمت اول سریال عطسه,قسمت ۱ سریال عطسه مهران مدیری,فاطما گل,,مطالب جذاب

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *