خانه » اخبار روز » شناگر زن روسی مایکل فلپس را متهم کرد

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

شناگر زن روسی مایکل فلپس را متهم کرد

شناگر زن روسی مایکل فلپس را متهم کرد

شناگر زن روسی مایکل فلپس را متهم کرد

شناگر زن روسی مایکل فلپس را متهم کرد,فانجو,المپیک ریو,مایکل فلپس,المپیک 2016 ریو,یولینا افیمووا,المپیک 2016 برزیل

 

«یولینا افیمووا» شناگر کشور روسیه، روز پنجشنبه در یک نشست خبری در جواب «لیلی کینگ» آمریکایی و «کولی تاتن» انگلیسی، که معتقدند نباید به او اجازه حضور در مسابقات داده شود، اینظور پاسخ داد: نظر «کینگ» در باره «مایکل فلپس» چیست؟

به گفته یکی از مطبوعات روسیه، منظور «افیمووا» عکسی از «فلپس» بود که در سال ۲۰۰۹ در حال مصرف ماریجوانا از او منتشر شد. «افیمووا» این حرفها را پس کسب مدال نقره در رشته ۲۰۰ متر پروانه مطرح کرد. این دومین مدال المپیک او بود. وی در همین هفته در رقابت با «کینگ» دوم شد و نقره گرفت.

«افیمووا» در نشست خبری گفت: البته که من مخالف دوپینگ هستم. هرگز از عمد مرتکب آن نشدم اما می دانم که موارد زیادی از دوپینگ بوده است که به خاطر ندانستن مردم یا حماقت یا سادگی آنها بوده است. همیشه باید شانسی برای جبران کردن وجود داشته باشد. زمانیکه شما در رانندگی تصادف می کنید، یک برگ از بیمه خود را می دهید نه اینکه گواهینامه تان را تا ابد باطل کنند و شما را به زندان بیاندازند.

همچنین «تاتن» از انگلیس که در مسابقه ۲۰۰ متر بعد از «افیمووا» به عنوان چهارم رسید، گفت: می دانید که چهارم شدن کمی دردناک است، ولی من ترجیح می دهم که کاملاً سالم باشم.

زمانیکه از «تاتن» درباره نظرش راجع به عدم شرکت «افیمووا» به خاطر اینکه تا به حال دوبار دوپینگش مثبت اعلام شده، پرسیده شد، وی با اندکی درنگ اینطور پاسخ داد: در مورد کسانی که اینجا حضور دارند کمکی از دست من ساخته نیست. از این اتفاق خوشحال نیستم اما این چیزی است که فعلاً می بینید. مردم مجبورند که با آن کنار بیایند.

 

شناگر زن روسی مایکل فلپس را متهم کرد

منبع:مهر

شناگر زن روسی مایکل فلپس را متهم کرد,فانجو,المپیک ریو,مایکل فلپس,المپیک ۲۰۱۶ ریو,یولینا افیمووا,المپیک ۲۰۱۶ برزیل

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *