خانه » اخبار روز » اخبار حوادث » شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز

شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز

شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز

شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز
شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز

به گزارش جذاب به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ “آنیتا اسمیتی” ۴۶ساله در دادگاهی که روز گذشته تشکیل شد به اتهام قتل درجه دوم از سوی هیئت منصفه گناهکار و به حبس ابد محکوم شد.

یکی از خلافکاران شهر فلوریدا به نام “ادیوو” که از مطلقه بودن “آنیتا” با خبر بود و می دانست او چند ماهی است که از همسرش جدا شده است، به صورت مخفیانه وارد خانه وی شد و شبانه پس از حضور “آنتیا” در خانه او را مورد ضرب و شتم قرار داد و با تهدید چاقو و بریدن بدن “آنیتا” او را وادار به انجام اعمال بی شرمانه کرد.

“آنیتا اسمیتی” با ترفندی توانست لحظاتی از زیر تیغ این مرد شرور خود را رها کند و به اسلحه‌ای برساند که در اتاق جاساز کرده بود و برای دفاع از خود با استفاده از اسلحه قصد تهدید کردن وی را داشت که شلیک سه گلوله به صورت اتفاقی به سر و قفسه رابرت “ادیوو” منجر به مرگ وی شد.

“آنیتا”در حالی که بر اثر اصابت چاقو به پهلوی سمت راستش به شدت مجروح شده بود از همسایگان خود کمک خواست، پس از انتقال وی به بیمارستان در ماه می سال ۲۰۱۰ و کشف جسد مرد متجاوز سابق وی در منزل مس ی‌اش که با اعتراف و معرفی داوطلبانه خود به پلیس پس از بهبودی بازداشت شد.

وی در دادگاهی که روز گذشته برای محاکمه وی تشکیل شد پس از قرائت حکم از جانب هیئت منصفه در دادگاه بیهوش شد.

قاضی و هیئت منصفه و همچنین دادستان دادگاه “آنتیا” را به خاطر کشتن عمدی مرد شرور به حبس ابد محکوم کردند.

گفتنی است، چندی پیش در فلوریدا یکی از قاتلان زنجیره ای که پس از تجاوز به زنان آنان را به طرز هولناکی کشت و انگشتشان را به عنوان یادگاری نگه می داشت، پس از اعتراف به ۴ فقره تجاوز و ۲ مورد قتل در دادگاه، با رای دادگاه مبنی بر محکومیت زندان برای ۲۱ سال به صورت قربانیان خود که از زیر تیغ او زنده مانده بودند، لبخند زد و به زندان منتقل شد. این در حالی است که “آنیتا” تنها به دلیل دفاع از خود و شلیک اتفاقی به حبس ابد محکوم شد.

باشگاه خبرنگاران

شلیک دختر جوان به صورت مرد متجاوز آنیتا اسمیتی ۴۶ساله در دادگاهی که روز گذشته تشکیل شد به اتهام قتل درجه دوم از سوی هیئت منصفه گناهکار و به حبس ابد محکوم شد

منبع:فان جو،

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *